رویداد به پایان رسیده است!
سمینار رایگان معجزه آب (پزشکی فرامولکولی) در تاریخ پنج‌شنبه ۱ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱ اسفند ساعت ۱۴:۰۰

سمینار رایگان معجزه آب (پزشکی فرامولکولی)

  • رایگان
  • تهران
  • پزشکی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سمینار رایگان معجزه آب (پزشکی فرامولکولی)


به مناسبت شیوع جهانی ویروس کرونا

 

با شرکت در این سمینار بدون اغراق هزینه های مربوط به سلامت شما نود درصد کاهش پیدا می کند.همچنین حسرت خواهید خورد که ای کاش چند سال قبل در چنین سمیناری شزکت می کردید.

در این سمینار قصد داریم در مورد روش درمانی هومیوپاتی برای شما صحبت کنیم ,روشی طبیعی که بیش ازصد سال در کشورهای پیشرفته دنیا از جمله فرانسه , آلمان ,انگلیس و در بیست سال اخیر در کانادا و آمریکا امتحان خودش را با موفقیت تمام از سرگذرانده ست .

نام طب هومیوپاتی و یا معجزه فرکانس های درمانی بقدری برای همه آشناست که دلیل برای توضیح اضافی نمی بینم ولی چیزی که لازم به توضیح است این ست که این سمینار توسط برند هومیوپاتی ایران "دکتر عادل حیدری نژاد" برگزار می شود.با یک جستجوی بسیار ساده در گوگل براحتی با دکتر عادل حیدری نژاد آشنا خواهید شد .کافی است عبارت "بهترین متخصص هومیوپاتی" را در گوگل سرچ کنید .

رایگان شرکت کنید و رایگان سرنوشت خود را متعالی کنید .

دوستان ,شرایط فعلی بهداشتی کشور بر هیچ یک از ما پوشیده نیست .اگر می خواهید عزیزان شما در این شرایط در امان باشند لازم است ایمنی بدن آن ها قوی باشد و این امر ممکن نیست الا به کمک طب مکمل هومیوپاتی .

شک نکنید استفاده از آنتی بیوتیک های مختلف , کورتون و روش های متداول موجود باعث مصونیت شما در برابر همه عوامل تهدید کننده حیات نخواهد شد. این حرف یک آدم عامی نیست بلکه این توصیه فردی است که حدود سی سال تحربه کار پزشکی در معتبرترین بیمارستان های کشور را دارد . 

 

سوال : شرکت در این سمینار مناسب چه افرادی ست ؟

جواب :همه افراد می توانند از این سمینار بهر مند بشوند علی الخصوص افرادی که دچار بیماری های مزمن هستند که براحتی با درمان های پزشکی قابل بهبود نیست !

 

سوال :اگر در این سمینار شرکت نکنید چه اتفاقی می‌افتد؟
جواب :صادقانه بگویم فعلا هیچ‌ اتفاقی ولی اگر در این سمینار شرکت کنید مطمئنا اتفاق‌های خوبی در انتظار شماست.

این روزها همه جا صحبت از مشکلات اقتصادی و گرفتاری های مردم است.با هر کسی که صحبت می کنید در مقام یک کارشناس اقتصادی ! به شما مشاوره می دهد که مثلا چطور سرمایه خودت را بتوانی بالا ببری یا حتی حفظ کنی. ولی مشکل اینجاست آیا می شود به هر توصیه ای اطمینان کرد؟
عده ای معتقدند پول را باید در بانک نگهداشت.عده ای دیگر فکر می کنند اگر زمین یا آپارتمان بخرند سود می کنند و بقیه هم ....

ولی می خواهم توصیه ای به شما بکنم که همیشه من را دعا کنید .اگر تا اینجا مشتاق شده اید بدانید آن دیگر چه توصیه ایست پس در ادامه همراه من بمانید .اگر قرار باشد راهنمایی شوید، باید گفت بهترین سرمایه گذاری روی بازار مسکن نیست. بازار بورس هم نیست. قطعاً خرید دلار و ارز هم نمی تواند باشد.پاسخ این سؤال فقط یک چیز است.سرمایه گذاری روی سلامت خود و خانواده تان.

سلامتی خانواده شما سرمایه گذاری بی چون و چرایی است که باید هر روز به انجام آن مقید باشید در غیر این صورت در آینده ای بسیار نزدیک با تبعات وخیم بی توجهی به این سرمایه گذاری روبرو خواهید شد.  به زودی با شیوع فراگیر بیماری های عفونی در جامعه به عنوان معلول فقر اقتصادی و عدم توانایی قشر آسیب پذیر در مداوای بیماری های خود خیلی طبیعی است که طبقه متوسط و مرفه نیز درگیر خواهند شد. همین امروز سرمایه گذاری روی سلامت خود و خانواده را آغاز کنید .

 

متقاضیان محترم می توانند جهت آشنایی بیشتر با سخنران این سمینار به سایت زیر مراجعه کنید :

http://amoozeshehomeopathy.ir

 

برای آن عده ای هم که با طب هومیوپاتی آشنا نیستند:

برای رسیدن به جواب به بخش سوالات متداول در پایین همین صفحه مراجعه کنید .

 

 

سخنرانان

دکتر عادل حیدری نژاد
دکتر عادل حیدری نژاد
مدرس بین المللی دوره های هومیوپاتی

سوالات متداول

طب هومیوپاتی چیست؟
طب ھومیوپاتی روش درمانی خاصی است که در آن با تحریک دقیق سیستم ایمنی و حیاتی بیمار توسط داروھای خاص ھومیوپاتی بیماران را می توان به شفا رساند. بر اساس اصول اولیه ھومیوپاتی ھر ماده ای ( یا عاملی) که بتواند در بدن سالم ایجاد یک سری علائم بیماری کند می تواند در صورت تجویز به فردی بیمار با ھمان علائم بیماری وی را درمان نماید به شرط آنکه علائم موجود در بیمار و علائمی که آن ماده دارویی می تواند ایجاد کند تا حد ممکن مشابه باشند. به عبارت دیگر در این طب از داروھایی برای درمان استفاده می شود که بتوانند دقیقا علائم بیمار را پوشش دھند تا با تحریک مناسب سیستم ایمنی و حیاتی بیمار و در نتیجه ھوشیار نمودن سیستم دفاعی بدن بیماری را درمان نمایند. این به معنای آن است که در ھومیوپاتی تکیه بر درمان بیمار توسط قوای حیاتی و درمانی خود بیمار است.
مزایای طب ھومیوپاتی در مقابل پزشکی معمولی چیست ؟
ھومیوپاتی می کوشد اختلال وضعف مکانیسم دفاعی بدن را از بین ببرد ولی طب رایج ھمواره در تلاش است که ارگانیسم یا عامل بیماری زا را شناسایی کرده و با تجویز دارو آنرا از بین ببرد. بنابراین مکانیسم اثر داروھای ھومیوپاتی با طب رایج نیز متفاوت خواھند بود. بعبارتی داروھای ھومیوپاتی بدن را قادر می سازند به شکلی موثرتر با محرک بیماریزا مبارزه کند ولی داروھای طب رایج از طریق مقابله با عامل بیماری زا (مثل آنتی بیوتیکھا) یا اثری مخالف علایم بیماری (مثل مسکنھا) عمل می کنند. پس در درمان بیماری به کمک طب رایج بیشتر به عامل بیماری زا و علائم بیماری توجه می شود و با وجود اینکه بیمار یک فرد با یک سیستم واحد و یکپارچه است که ھمه اعضاء آن در ارتباط متقابل اند، بیماریھا مستقل و بدون ارتباط با ھم در نظر گرفته شده و برای درمان ھر قسمت متخصص مربوط به آن قسمت مستقلا و اغلب بدون توجه کافی به سایر قسمتھا دارو تجویز می کند (ممکن است یک بیمار ھمزمان از چند متخصص دارو دریافت کند و …). در حالی که در طب ھومیوپاتی به ھمه ابعاد و اعضاء فرد بعنوان یک ساختمان واحد توجه می شود و علائم فقط بعنوان راھنما برای تشخیص علت اختلال و تجزیه و تحلیل سیستم حیاتی فرد بکار می رود . بعنوان مثال وقتی فردی سرما می خورد در طب رایج به علایم سرماخوردگی مثل تب، آبریزش بینی و سرفه داروی ضد این علایم تجویز می شود و گاه به عامل ایجاد کننده آن (اگر عامل آن ویروسی نباشد وبرای آن دارویی وجود داشته باشد) دارو تجویز می شود. در حالی که ھومیوپاتی جلو علایم سرماخوردگی را نمی گیرد بلکه بدن را یاری می کند تا با آلودگی و اختلال ایجاد شده بھتر و سریعتر مبارزه کرده و اختلال ایجاد شده را اصلاح کند و علائم بیماری بعد از اصلاح این وضع خودبخود از بین می روند. داروھای ھومیوپاتی عوارض جانبی ماندگار ندارند (سازمان بھداشت جھانی بی ضرر بودن آنھا را تایید می کند.(با وجود بی ضرر بودن ھمیشه حد اقل دوز موثر (اغلب یک یا چند قرص) استفاده می شود ونیاز به مصرف حجم زیاد دارو یا تکرار مکرر و طولانی مدت دارو نیست. داروھای ھومیوپاتی اثر تسکینی ندارند و فقط به درمان اختلال می پردازند.در اغلب بیماریھا بھبودی سریعتر از سایر روشھای درمانی ایجاد می کنند
می خواهم مختصری در مورد برگزار کننده این دوره آنلاین بدانم
دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بوردتخصصی از دانشگاه تهران با 27 سال سابقه طبابت است. وی تنها هومیوپات اطفال رجیستر شده در سیستم هومیوپاتی ایران است. دکتر عادل حیدری نژاد عاشق هومیوپاتی است و عمیقا باور دارد که مداوای فردی و نوشتن چند نسخه در مطب هرگز نخواهد توانست باری را از روی دوش نظام سلامت مملکت بردارد برای همین سعی کرد به هر طریق ممکن سطح سلامت مردم را بالا ببرد و این است دلیل انتخاب و تمرکز بر درمان هومیوپاتی . دکتر حیدری نژاد سابقه کار در بیمارستان های خصوصی زیادی دارد از جمله بیمارستان پیامبران ,لاله , بیمارستان کودکان تهران و ... در حال حاضر ایشان عضو دپارتمان اطفال بیمارستان فوق تخصصی تریتا در تهران .

آدرس

تهران بزرگراه همت غربی - بعد از تقاطع بزرگراه آزادگان -اتوبان شهید خرازی .بیمارستان فوق تخصصی تریتا -سالن همایش

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

دکتر عادل حیدری نژاد

 دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بوردتخصصی از دانشگاه تهران با 27 سال سابقه طبابت است. وی تنها هومیوپات اطفال رجیستر شده در سیستم هومیوپاتی ایران است.   دکتر عادل حیدری نژاد عاشق هومیوپاتی است و عمیقا باور دارد

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰