رویداد به پایان رسیده است!
دوره جامع آموزش بورس (تحلیل تکنیکال و معاملات خودکار) در تاریخ چهارشنبه ۲۲ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۲۴ مهر ساعت ۱۶:۳۰

دوره جامع آموزش بورس (تحلیل تکنیکال و معاملات خودکار)

 • رایگان
 • تهران
 • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

محمد امین جلایر
محمد امین جلایر
کارشناسی ارشد مدیریت ساخت دانشگاه تهران و مدرک مدیریت کسب و کار گرایش مدیریت مالی مشاور سرمایه گذاری و مدرس دوره های تحلیل تکنیکال مقدماتی تحلیل گر و معامله گر تکنیکال بازار های سرمایه داخلی و خارجی
مهرداد محدث پور
مهرداد محدث پور
کارشناسی ارشد عمران و دارای مدرک فینتک مدرسه فینتک بانک انصار دارای مدرک اصول معامله گری دانشگاه ISB مدرس دوره های پیشرفته تحلیل تکنیکال برنامه نویس معاملات خودکار و هوش مصنوعی در بازارهای جهانی

توضیحات


 • سرمایه گذاری در بورس به دلیل اینکه یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری محسوب می‌شود، برای بسیاری از افراد جذاب است. اما برای اینکه بدانیم چگونه در بورس سود کنیم، باید آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس را سپری کنیم.
  هر سرمایه گذار می‌تواند با گذراندن دوره های آموزش بورس و تمرین و تکرار مباحث کاربردی مطرح شده در آن، شروع به معامله در بازار بورس نموده و با کسب تجربه به یک معامله گر موفق تبدیل شود.
  پس اگر به تازگی وارد بازار بورس شده‌اید و قصد فعالیت در این بازار پر ‌ریسک را دارید، ما به شما دوره های آموزش بورس را پیشنهاد می‌کنیم.
  متاسفانه در شرایط فعلی، بسیاری از افرادی که وارد بازار بورس می شوند توجهی به آموزش ندارند و تنها با داشتن اطلاعات مقدماتی در بازار، شروع به خرید و فروش می‌کنند.
  اینگونه معامله و فعالیت در بازار بورس اصولی نیست و احتمال دارد در میان مدت منجر به ضرر و زیان سرمایه گذار شود.

چرا باید در کلاس‌های آموزش بورس شرکت کنیم؟
لزوم آموزش بورس قبل از ورود به بازار سرمایه، با یک مثال تشریح می‌کنیم.
اگر فردی دچار بیماری شود، برای پیدا کردن یک پزشک متخصص، به جستجو میان پزشکان مختلف با تجربیات گوناگون می‌پردازد. بر اساس تجربه و موفقیت که این پزشکان دارند، لیستی از افراد پیشنهادی تهیه کرده و سپس مناسب‌ترین پزشک را انتخاب می‌کند. این فرد پس از سپری شدن طول درمان مورد نیاز، بهبود می‌یابد. پس در هر زمینه اتکا به متخصص آن منجر به کسب موفقیت خواهد شد. همان طور که در مثال هم توضیح داده شد در هز زمینه‌ای برای کسب موفقیت نیاز است ابتدا تجربه و تخصص لازم را به دست آورید. برای ورود به بازار سرمایه نیز وضع به همین منوال است. قبل از ورود به بازار بورس و شروع معامله باید به مراجعه به افراد متبحر، تخصص مورد نیاز را کسب کنید تا معاملات موفقی داشته باشید.

آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس:
بهتر است برای شروع معامله در بازار سهام:

ابتدا در دوره‌ مقدماتی آشنایی با بازار سرمایه و اصول تکنیکال و الگوهای ژاپنی شرکت کنید. در این دوره اصول تحلیل کلاسیک و سیستم ها ژاپنی به طور کامل و کاربردی تدریس می شود و شرکت کنندگان بعد از این دوره به سادگی توانایی معامله کردن در بازار سرمایه ایران را بدست می آوردند.
پس از گذراندن این دوره به مدت ۱ ماه با اندک سرمایه در حدود ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان در بازار معامله کنید.
نکته: بهتر است در این مرحله هدف شما کسب سود و بازدهی نباشد و صرفاً قصد آشنایی با نحوه معامله و خرید و فروش در بازار را داشته باشید.
در این دوره علاوه بر اینکه سرفصل های به روز دنیا در مورد تحلیل تکنیکال تدریس می شود، مباحث روانشناسی بازار و معامله گر حرفه ای و همچنین نحوه مدیریت سبد سرمایه و ریسک نیر تدریس می شود.
در مرحله بعدی برای تسلط به این بازار و هم چتین یادگیری مباحث پیشرفته و کار کردن در بازارهای جهانی و کدنویسی معاملات خودکار نیز می‌توانید در دوره پیشرفته شرکت کنید تا بتوانید در بازار بورس ایران و جهان حرفه‌ای معامله کنید و درآمد دلاری داشته باشید.

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
پیش نیاز علمی خاصی برای این دوره ها وجود ندارد و تمامی مباحث از ابتدا و تا سطح پیشرفته توضیح داده خواهند شد.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
کاغذ و خودکار جهت یادداشت مباحث آموزشی
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر نیازی به پرینت بلیت نمی باشد.
امکان برگشت بلیت وجود دارد؟
پس از پرداخت وجه کلاس و خرید بلیت تا قبل از شروع جلسه سوم اگر تمایل به ادامه کلاس نداشته باشید وجه عودت داده خواهد شد.
آیا در انتهای دوره مدرک اعطا خواهد شد؟
بلی. مدرک معتبر انجمن علمی دانشگاه تهران به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.
این دوره شامل چه مباحثی می باشد؟
دوره های جامع در ۴ ترم متوالی برگزار می شوند. دوره اول: تکنیکال کلاسیک (مقدماتی)- دوره دوم: الگوهای شمعی و ژاپنی - دوره سوم: تکنیکال الیوت و هارمونیک (پیشرفته) - دوره چهارم: بازارهای جهتنی و کدنویسی معاملات خودکار در بازارهای جهانی

آدرس

تهران میدان انقلاب - دانشگاه تهران - دانشکده فنی دانشگاه تهران - انجمن علمی علوم مهندسی - کلاس ۷

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

گروه سرمایه‌گذاری باتاب

شرکت سرمایه‌گذاری باتاب سرمایه آگاه با نام تجاری باتاب در سال ۱۳۹۸ با تلاش جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران و دانشگاه شریف، با هدف استفاده از ابزارهای نوین علمی از جمله معاملات الگوریتمی و هوش مصنوعی در بازارهای مالی تأسیس گردید. هدف شرکت باتاب، ایجاد

رویداد های برگزارشده۱۶
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۳۰ نفر