رویداد به پایان رسیده است!
سمینار رایگان آشنایی با MBA در مدیریت برند در تاریخ جمعه ۷ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۷ دی ساعت ۱۰:۰۰

سمینار رایگان آشنایی با MBA در مدیریت برند

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

هدف دوره یکساله MBA


دوره MBA با گرایش مدیریت برند برای اولین بار در ایران توسط مدرسه تبلیغات ایده برگزار شد و اکنون برای هفتمین بار این دوره در این مدرسه برگزار می‌شود. ای دوره آموزشی با هدف تربیت مدیران برند، طی فرایندی کاملا علمی و کاربردی، توسط اساتید برجسته برگزار می شود و به فارغ التحصیلان، مدرک معتبر اعطا می گردد.

در این دوره‌ی یکساله بصورت کاملا کاربردی، شرکت‌کنندگان اصول بازاریابی برای برند‌‌سازی را می آموزند و با بررسی نمونه‌های موفق برند‌سازی در جهان، به تحلیل مفاهیم پایه‌ای ارتباط با مشتریان می پردازند و سپس به صورت کاملا مدون و علمی بر مفاهیمی چون خلق برند، ایجاد تمایز در برند، ماهیت برند، احساس برند، مدیریت پورتفولیوی برند و چگونگی خلق یک برند تسلط می‌یابند. در نهایت  دانشجویان برای مدیریت پروژه‌های برند سازی آماده می شوند.

 


چرا برند می سازیم؟


برندسازی فوایدی برای شرکت ما دارد:

 فروش با قیمت بالاتر 

 ایجاد ارزش افزوده برای سازمان

 متمایز شدن از رقبا

 

ایجاد وفاداری در مشتریان

 

 

 

 


توضیحات سمینار رایگان


علاقه مندان به مباحث مدیریت برند و MBA می توانند در روز جمعه 7 دی ماه از ساعت 10 الی 13 در مدرسه تبلیغات ایده حضور یابند و با مباحث این دوره بطور کامل آشنا گردند.

همچنین در این جلسه می توانید بطور رایگان مشاوره دریافت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

02188823625 - 02188303759 - 02188823387

 

برگزارکنندگان

مدرسه تخصصی تبلیغات ایده
مدرسه تخصصی تبلیغات ایده
آژانس برندینگ ایده

آژانس برندینگ ایده(IDEA BRANDING) با هدف ارتقاء و توسعه تجارت سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌های بزرگ و با بیش از 20 سال سابقة مفید فعالیت در حوزة تبلیغات و ارتباطات، از سال 1388 بصورت متمرکز در زمینه برندسازی شروع به فعالیت نموده است. خدمات این آژانس در قالب مشاوره همه جانبه،شیوه های نوین ومطمئن تبلیغات ،ارتباطات،طراحی خلاق از ایده پردازی تا تکمیل واجرای آن ارائه می گردد. روش ما ارائه راهکارهای جامع مدیریت پروژه هاست که همراه با سه عنصر مهم خلاقیت،درک موقعیت ورفتار مشتری مدارانه، نیازهای تبلیغاتی مشتریان را از ابتدا تا انتهای پروژه ها پاسخگو خواهد بود.

آدرس

تهران خیابان قائم مقام فرهانی،خیابان خردمند شمالی، خیابان هجدهم، پلاک 26

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مدرسه تبلیغات ایده

رویداد های برگزارشده۲۰
رویداد های فعال۰