رویداد به پایان رسیده است!
سمینار فن بیان دفاع از پایان نامه در تاریخ دوشنبه ۲۸ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۸ اسفند

خلق اثر مکتوب

  • تهران
  • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارنفیسه حکمت
شنبه ۲ فروردین

کمپ نوروزی آیلتس

  • تهران
  • رایگان
آواتارLinguHub
جمعه ۲ اسفند

کلاس تخصصی بیزینس کوچینگ

  • تهران
  • ۳۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارمستر بیزینس کوچینگ

سمینار فن بیان دفاع از پایان نامه

شروع:
دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸ ۱۸:۰۰
پایان:
دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸ ۱۹:۳۰
مکان: تهران
موضوع: تحصیلی / آموزش
سمینار فن بیان دفاع از پایان نامه
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مقدمه


تحویل دادن پایان‌نامه، موفقیت بزرگی محسوب می‌شود، ولی برای دانشجویان، این کار به منزله‌ی پایان راه نیست. وقتی پایان‌نامه‌ی خود را تحویل دادید باید برای مرحله‌ی بعدی آماده شوید که خیلی هم از نظر فکری خسته‌کننده است: جلسه‌ی دفاع.

در جلسه‌ی دفاع فرصتی فراهم می‌شود تا دانشجویان با متخصصین رشته‌ی خود در مورد کارشان صحبت کنند. هدف رسمی دفاع این است که اساتید مطمئن شوند سرقت علمی انجام نشده، و اینکه دانشجو کاملا پایان‌ نامه‌ی خود را درک کرده و می‌تواند آن را توضیح بدهد. در این جلسه سؤالات عمیق زیادی مطرح می‌شود، بحث‌های مفهومی پیچیده‌ای درمی‌گیرد و واقعا ترسناک است.

دانشجویان چطور می‌توانند به بهترین نحو برای این جلسه آماده شوند؟ در ادامه توضیحات مختصری در خصوص این مهم به شما ارائه داده و همچنین سرفصل های این دوره را مرور خواهیم کرد.

 

چرا کسب نمره بالا در دفاع از پایان نامه دارای اهمیت است؟

 

شاید در نگاه اول تصور شود پایان نامه نیز مانند سایر دروس دارای نمره مشخصی است و به دست آوردن نمره ی قبولی در آن کافی است. اما باید بدانیم که پایان نامه مهمترین فعالیت علمی دانشجو در مقاطع مختلف تحصیل است و به عبارتی شناسنامه و هویت علمی دانش آموخته محسوب می گردد. به عبارت دیگر دانشجو حاصل سالها مطالعه، تلاش و تحقیق خود را در پایان نامه انعکاس می دهد. داشتن یک نمره ی مطلوب در این درس علاوه بر داشتن امتیازات فوق العاده در مراکز آموزشی و پژوهشی داخل کشور می تواند عنصر مطلوبی جهت پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور محسوب گردد. ولی در عین حال یکی از مراحل دشوار تحصیلات دانشگاهی به ویژه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا، ارائه سمینار و دفاع از پایان نامه است و معمولا دانشجویان رشته های مختلف به محض پذیرفته شدن در مقاطع تحصیلات تکمیلی ، اضطراب و استرس زیادی بابت ارائه سمینار و دفاع از پایان نامه دارند و بسیاری از آنها با وجود سطح علمی بالا بابت این موارد نمره مطلوبی به دست نمی آورند احساس می کنند از تلاش های چندین ساله خود نتیجه لازم را به دست نیاورده اند.

ما در این دوره تمامی موارد مورد نیاز شما را جهت یک دفاع قابل قبول از پایان نامه تان، در اختیار شما قرار می دهیم.

در ادامه می توانید توضیحات تکمیلی دیگری را که در این دوره می آموزید، مطالعه بفرمایید.

 

آیا ما می توانیم از پایان نامه خود به خوبی دفاع کرده و نمره خوبی به دست بیاوریم؟

 

 

قبل از پاسخ به این سوال باید گفت: دفاع از پایان نامه و ارائه سمینار در ردیف مهارت های ارائه شفاهی قرار می گیرد. ولی نگارش پایان نامه فعالیتی دانش محور است، بنابراین برای اینکه بتوانیم در این زمینه موفق شویم بایستی تکنیک های دفاع از پایان نامه و ارائه سمینار را فرا بگیریم، متاسفانه در دانشگا ه ها و سایر مراکز آموزشی برنامه ای جهت آماده سازی دانشجویان برای روز دفاع پایان نامه وجود ندارد. از این رو آکادمی کسب و کار نیکان اقدام به اجرای این دوره آموزشی نموده است. چنانچه شما در این دوره شرکت نمایید و تمرین های ارائه شده را به درستی انجام دهید می توانید کسب نمره مطلوب خود را در خصوص پایان نامه تضمین کنید.

 

سرفصل ها :


بررسی باورهای مرسوم بین دانشجویان در خصوص ارائه سمینار دفاع از پایان نامه و اصلاح آنهاتکنیک های ارائه شفاهیمتقاعد سازی و اجرای فرمول جهانی presاجرای بازی چند نفر به یک نفرنحوه کنترل اضطراب و استرس هنگام ارائهتقویت اعتماد به نفسایجاد فضای شبیه سازی شده لحظه دفاع از پایان نامه به کمک شرکت کنندگاننکات کلیدی در خصوص تنظیم سر فصل های پایان نامهترجمه زبان بدن هنگام دفاع از پایان نامهمعرفی تجهیزات، امکانات و ابزار های مورد نیاز روز دفاع از پایان نامهمعرفی بسته ی پشتیبانی ومشاوره تا روز دفاع پایان نامه


سخنرانان

داود عبدالمحمدی
داود عبدالمحمدی
کارشناس صدا و سیما،  مبتکر برگزاری دوره های فن بیان ویژه مشاغل خاص، مدرس دوره های "ارائه شفاهی"

آدرس: تهران خیابان شهید بهشتی خیابان پاکستان کوچه دوم پلاک 20 طبقه همکف ( در صورتی که برای رفت و آمد از وسیله شخصی استفاده می نمایید ترجیحا وسیله نقلیه خود را در پارکینگ مصلی امام خمینی پارک نمایید).