رویداد به پایان رسیده است!
سمینار «مفاهیم نوین مدیریت» (معارفه و شروع 211مین دوره MBA General) در تاریخ جمعه ۲۴ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۲۴ آبان ساعت ۰۹:۰۰

سمینار «مفاهیم نوین مدیریت» (معارفه و شروع 211مین دوره MBA General)

  • رایگان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

دکتر رحیم فرضی پور
دکتر رحیم فرضی پور
مدیر موسسه بهار/ کارآفرین و مدرس حوزه های مدیریت،مدل های ذهنی و توسعه فردی

درباره سمینار


حتما بارها برای شما هم اتفاق افتاده است که در مدیریت و #حلمشکلات و چالش های به وجود آمده در محیط کاری‌تان احساس ناتوانی کرده باشید. منشا این احساس، تمایل شما به باقی ماندن در منطقه امن کاری است درحالیکه در بسیاری از مواقع حل این مشکلات و مدیریت آنها نیازمند #ارتقایدانش و آگاهی از تکنیک های نوین حوزه های مدیریتی است.

دوره MBA General اساساً برای رفع چنین نیازهای طراحی شده است تا بتواند با ارائه مفاهیم_کاربردی و به روز مدیریتی شما را در مدیریت و مرتفع کردن چالش های کاریتان کمک کند. ‌‌

تصمیم گیری برای شرکت در دوره MBA یک گام بزرگ برای مدیران با انگیزه است. شرکت در دوره های MBA مزیت های زیادی را به شما ارائه می دهد ، به خصوص وقتی که در یک موسسه آموزش عالی آزاد سطح بالا و استاندارد این دوره را دنبال کنید. کسب درآمد عالی پس از دانش آموختگی ، احراز یک موقعیت عالی مدیریتی ، ایجاد یک شبکه حرفه ای و قوی و حتی تبدیل شدن به مدیر عامل ، تنها برخی از مزایای شرکت در دوره MBA است.
ما در سیمنار مفاهیم نوین مدیریتی سعی در مورد چگونگی و اهمیت فراگیری این دانش و همچنین مفاهیم کاربردی و کانسپت های مدیریت نوین صحبت خواهیم کرد.

 

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
ترجیحا دارا بودن مدرک کارشناسی
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
تقدیم دوستان خواهد شد
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
تماس بگیرید 02188730184

توضیحات


نظر دکتر فرضی پور در مورد دوره های MBA :

به قول ارشمیدس "اهرم بلندی به من دهید تا بتوانم جهان را تکان دهم" و امروز آن اهرم بلند چیزی جر دانش نیست.می دانیم که هیچ مزیت رقابتی پایدار نیست، مگر یادگیری زودتر از رقبا. و یکی از مهمترین موضوعات برای یادگیری مباحثی است که در مدیریت نوین و کاربردی، در دوره های MBA مطرح می شود.

MBA مبتنی بر این مفهوم است که بهترین راه پیش بینی آینده ، ساختن آن است. در این صورت ما دیگر نیازی به پیش بینی آینده نداریم و دیگرام باید آینده ای را پیش بینی کنند که ما آن را ساختیم. MBA افراد را از حالت کارمند (حقوق بگیر) به سمت کارآفرین هدایت می کند.

MBA نیاز به تغییر و توانایی  تغییر را به ما آموزش می دهد، تا در دنیایی که همه چیز در حال تغییر است و تغییر نه یک استثنا بلکه تبدیل به قاعده شده است، بتوانیم بقا داشته باشیم و شرایط لازم را برای نوآوری و توسعه سازمانی فراهم کنیم. MBA به ما آموزش می هد که همه چیز تغییر می یابد، مگر تغییر و در جریان این تغییر الزاما نیرومند ترین ها باقی نمی مانند بلکه آنانی می توانند به زندگی ادامه دهند که با تغییرات محیطی سازگار شوند.

در دوره MBA می آموزیم برای پیشرفت در کار، بیشتر از مهارت های فنی، نیاز به توانایی کار با دیگران و فنون ارتباط و مذاکره داریم و نهایتا اینکه توانایی و معارت هایی نیار داریم برای ساختن آینده و در این دوره متوجه می شویم "کشف واقعی نه در یافتن سرزمین های جدید، بلکه در دیدن با چشمانی جدید است"

آدرس

تهران خیابان بهشتی (عباس آباد)، خیابان پاکستان، انتهای خیابان دوم، پلاک 27

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه آموزش عالی آزاد بهار

✨موسسه آموزش عالی آزاد بهـــار فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ آغاز و ماموریت اصلی خود را برگـزاری دوره‌های کاربردی در حوزه مدیـریت تعریـف نمود. ?طی ۱۶ سال اخیر، این موسسه موفق به برگزاری بیش از ۱۶۰ دوره مدیریت MBA برای مدیران به صورت کامـلاً حرفه‌ای و تخص

رویداد های برگزارشده۴۰
رویداد های فعال۰