رویداد به پایان رسیده است!
سمینار موفقیت با ان ال پی در تاریخ یکشنبه ۲ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
یک‌شنبه ۲ دی ساعت ۱۵:۵۵

سمینار موفقیت با ان ال پی

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


ان ال پی آکادمی سبز

 

آیا تا به حالا به این فکر کردید که چرا برخی افراد در یک زمینه خاص بسیار موفق می شوند؟ آیا آنها از فرمول خاصی استفاده می کنند که ما از آن بی خبر هستیم؟ چگونه می توان به نتایج مشابه آنان دست یافت و موفقیت در مراحل زندگی را به بخش جدا نشدنی اون تبدیل کرد؟

خبر خوب ما برای شما اینه که پاسخ تمام این سئوالات را می توانید در ان ال پی پیدا کنید. 

ما در ان ال پی بر این باور هستیم که "اگر کسی میتواند کار ی را انجام دهد و به موفقیت های چشم گیری دست یابد، ما هم می توانیم".

فرض کنید شما در یک زمینه مانند فوتبال فعالیت می کنید. طبق تکنیک های مدلینگ در NLP باید ببینید چه فردی در زمینه کاری شما به موفقیت دست یافته است؟ سپس به شناسایی یکی از توانمندی های او بپردازید. فرض کنید در یک حرکت دریبل او به مهارت کافی رسیده است. شما باید با تقلید چنین حرکت، به طوری که بتواند برای شما قابل اجرا باشد، آنرا انجام دهید.

دقت داشته باشید فرآیند مدلینگ، کپی برداری از دیگران نیست بلکه مشاهده استراتژی افراد و پیاده سازی آن بر اساس توانمندی های خود است. شما میتوانید روزها بر روی این توانمندی تمرکز کنید و با در نظر گرفتن نحوه انجام آن، در اصطلاح آنرا customize کرده و با روش خود اجرا کنید.

در سال 1972 دو محقق با طرح این موضوع که چگونه می توان از انسانهای موفق الگوبرداری کرد، NLP را به دنیا معرفی کردند. امروزه از تکنیک های ان ال پی در تبلیغات، مذاکره، هدفگذاری موثر، تغییر باور و... استفاده میکنند. 

در سالهای گذشته تکنیک منتور که یکی از قدرتمند ترین تکنیک های NLP است، توسط افراد مشهور و کمپانی های بزرگ مورد استفاده قرار گرفته است. بطور مثال شرکت فیات در دهه 80 میلادی دچار رکود شد و زیان دهی این شرکت به بالاترین سطح خود رسید. مدیران ارشد تصمیم گرفتند با بررسی روش کاری کمپانی های بزرگ خودروسازی خود را نجات دهند. از اینرو مدیران اجرایی و میانی خود را به شرکت های مورد نظر فرستاده و طی دوره های آموزشی، به بررسی نقاط قوت آنها پرداختند.

چند سال بعد و در دهه 90 میلادی شرگت فیات یکی از سود ده ترین شرکت ها و هم ردیف با شرکت هایی مانند IBM قرار گرفت. امروزه شرکت های معروفی چون BENZ, BMW, راه آهن ایتالیا، ارتش آمریکا، کمپانی رولکس و... از تکنیک های مدلینگ در ان ال پی بهره می برند.

فواید ان ال پی چیست؟

برنامه ریزی مجدد ذهن
تغییر دیدگاه و نگرش تازه در زندگی
تمرکز بر استعدادها و توانایی های درونی
کنترل بر بروز احساسات
کنترل گفتگوی ذهنی
ترک عادات نامطلوب
تجدید نظر در ارزشها و باورهای خود
ایجاد توانایی های جدید برای انجام فعالیت های خاص
غلبه بر تاثیر خاطرات منفی گذشته

ما در آکادمی سبز به عنوان سبزترین همراه شما رهپویان علم و آگاهی به شما این نوید را می دهیم که با فراگیری علم نوین، کاربردی و بسیار تاثیر گذار ان ال پی می توانید همه دیوارها ذهنی که از طرق مختلف کشیده شده اند را از بین ببرید و زندگی موفق توام با آرامش را تجربه کنید

 

مدرس

دکتر سید رضا سهروردی
دکتر سید رضا سهروردی
پزشک و مدرس بین المللی ان ال پی و کوچینگ

دکتر سید رضا سهروردی بیش از بیست سال در رشته پزشکی برای فرزندان این مرز و بوم تلاش کرده اند و همینطور در رشته روانشناسی مثبت گرا ( موفقیت ) به عنوان مدرس برجسته و بین المللی شناخته شده می باشند.

برگزارکنندگان

آکادمی سبز
آکادمی سبز
آموزش سبز رسالت ماست

ما در آکادمی سبز شرایطی رو برای شما فراهم کرده ایم که بتوانید با خیالی آسوده از استاندارترین آموزش های حوزه روانشناسی موفقیت، شخصیت شناسی و تجارت الکترونیک بهره مند شوید

همانطور که می دانیم پیشگیری خیلی بهتر از درمان است و توانمندی ما برای پیشگیری هر اتفاق ناگواری با یادگیری و آموزش ارتقای می یابد

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی مدیرآکادمی سبز۱۵:۵۵۱۶:۰۵
سخنرانی دکتر سهروردی۱۶:۰۵۱۶:۲۵
نمایش و تشریح بخشی از یک فیلم تاثیرگذار۱۶:۲۵۱۶:۴۰
انجام یک بازی گروهی تاثیرگذار۱۶:۴۰۱۶:۵۰
تمرین عملی ذهنی ۱۶:۵۰۱۷:۰۵
ارتباط با ضمیر ناخودآگاه ۱۷:۰۵۱۷:۲۰
پرسش و پاسخ ۱۷:۲۰۱۷:۳۵
پذیرایی ۱۷:۳۰۱۷:۵۵

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
یه حس اشتیاق فوق العاده برای رشد و یادگیری
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
خودکار و دفتر
بلیت پرینت شود یا خیر؟
بله

آدرس

تهران سعادت آباد سروغربی اول کوچه نامی پلاک 25 طبقه سوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی سبز

آکادمی سبز فعال در حوزه آموزش روانشناسی موفقیت یا مثبت گرا، تجارت الکترونیک و ارزهای دیجیتال

رویداد های برگزارشده۱۵
رویداد های فعال۰