رویداد به پایان رسیده است!
سمینار رایگان موفقیت با NLP در تاریخ سه‌شنبه ۴ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۲ دی ساعت ۱۵:۵۵

سمینار رایگان موفقیت با NLP

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


آیا تا به حالا به این فکر کردید که چرا برخی افراد در یک زمینه خاص بسیار موفق می شوند؟ آیا آنها از فرمول خاصی استفاده می کنند که ما از آن بی خبر هستیم؟ چگونه می توان به نتایج مشابه آنان دست یافت و موفقیت در مراحل زندگی را به بخش جدا نشدنی اون تبدیل کرد؟

خبر خوب ما برای شما اینه که پاسخ تمام این سئوالات را می توانید در ان ال پی پیدا کنید. 

ما در ان ال پی بر این باور هستیم که "اگر کسی میتواند کار ی را انجام دهد و به موفقیت های چشم گیری دست یابد، ما هم می توانیم".

فرض کنید شما در یک زمینه مانند فوتبال فعالیت می کنید. طبق تکنیک های مدلینگ در NLP باید ببینید چه فردی در زمینه کاری شما به موفقیت دست یافته است؟ سپس به شناسایی یکی از توانمندی های او بپردازید. فرض کنید در یک حرکت دریبل او به مهارت کافی رسیده است. شما باید با تقلید چنین حرکت، به طوری که بتواند برای شما قابل اجرا باشد، آنرا انجام دهید.

دقت داشته باشید فرآیند مدلینگ، کپی برداری از دیگران نیست بلکه مشاهده استراتژی افراد و پیاده سازی آن بر اساس توانمندی های خود است. شما میتوانید روزها بر روی این توانمندی تمرکز کنید و با در نظر گرفتن نحوه انجام آن، در اصطلاح آنرا customize کرده و با روش خود اجرا کنید.

در سال 1972 دو محقق با طرح این موضوع که چگونه می توان از انسانهای موفق الگوبرداری کرد، NLP را به دنیا معرفی کردند. امروزه از تکنیک های ان ال پی در تبلیغات، مذاکره، هدفگذاری موثر، تغییر باور و... استفاده میکنند. 

در سالهای گذشته تکنیک منتور که یکی از قدرتمند ترین تکنیک های NLP است، توسط افراد مشهور و کمپانی های بزرگ مورد استفاده قرار گرفته است. بطور مثال شرکت فیات در دهه 80 میلادی دچار رکود شد و زیان دهی این شرکت به بالاترین سطح خود رسید. مدیران ارشد تصمیم گرفتند با بررسی روش کاری کمپانی های بزرگ خودروسازی خود را نجات دهند. از اینرو مدیران اجرایی و میانی خود را به شرکت های مورد نظر فرستاده و طی دوره های آموزشی، به بررسی نقاط قوت آنها پرداختند.

چند سال بعد و در دهه 90 میلادی شرگت فیات یکی از سود ده ترین شرکت ها و هم ردیف با شرکت هایی مانند IBM قرار گرفت. امروزه شرکت های معروفی چون BENZ, BMW, راه آهن ایتالیا، ارتش آمریکا، کمپانی رولکس و... از تکنیک های مدلینگ در ان ال پی بهره می برند.

فواید ان ال پی چیست؟

برنامه ریزی مجدد ذهن
تغییر دیدگاه و نگرش تازه در زندگی
تمرکز بر استعدادها و توانایی های درونی
کنترل بر بروز احساسات
کنترل گفتگوی ذهنی
ترک عادات نامطلوب
تجدید نظر در ارزشها و باورهای خود
ایجاد توانایی های جدید برای انجام فعالیت های خاص
غلبه بر تاثیر خاطرات منفی گذشته

ما در آکادمی سبز به عنوان سبزترین همراه شما رهپویان علم و آگاهی به شما این نوید را می دهیم که با فراگیری علم نوین، کاربردی و بسیار تاثیر گذار ان ال پی می توانید همه دیوارها ذهنی که از طرق مختلف کشیده شده اند را از بین ببرید و زندگی موفق توام با آرامش را تجربه کنید

سخنرانان

دکتر سید رضا سهروردی
دکتر سید رضا سهروردی
پزشک و مدرس بین المللی ان ال پی و کوچینگ

دکتر سید رضا سهروردی بیش از بیست سال در رشته پزشکی برای فرزندان این مرز و بوم تلاش کرده اند و همینطور در رشته روانشناسی مثبت گرا ( موفقیت ) به عنوان مدرس برجسته و بین المللی شناخته شده می باشند.

معرفی دکتر از زبان خودشان

من دکتر سید رضا سهروردی؛ بیش از بیست سال است که بعنوان پزشک؛ به امر درمان بیماران در اقصی نقاط کشور پرداخته ام. از ابتدا در کنار امر درمان به اهمیت آموزش پی برده و کارگاهها و سمینارهای متعددی را در حیطه های مختلف پزشکی برای اقشار مختلف جامعه از جمله کادر درمانی و بهداشت و خانواده ها و بیماران برگزار کردم و نتایج فوق العاده ای گرفتم. از چند سال قبل با رشته روانشناسی موفقیت و مثبت گرا آشنا شدم و به این نتیجه رسیدم که ریشه و منشای بسیاری از بیماریها و مشکلات جسمی افراد ناشی از تفکرات و باورها و ذهنیات آنها می باشد. در این حیطه شروع به یادگیری و آموزش کردم و تا سطح مدرسی بین المللی در رشته برنامه ریزی عصبی کلامی (NLP) تحت نظر اساتید بین المللی آموزش دیدم و با اساتید بنام و بین المللی همچون برایان تریسی و تیم بین و .... دوره های مختلف را گذراندم و همزمان با آن به امر درمان و آموزش در حیطه سلامت جسم و ذهن ادامه دادم و همچنان در این مسیر مصمم هستم تا بتوانم خدمات شایسته و بیشتری را به همه مردم ایران و جهانیان ارائه دهم چون بر این باور هستم که دنیای درون انسانها سر منشای و سرآغاز همه اتفاقات خوب و پیشرفت جامعه است و ما می توانیم در این مسیر با آموزش به هر جایگاه و هدفی برسیم.

به امید روزی که همه ما ایرانیان در کنار هم به جایگاه اصلی و واقعی خودمان دست پیدا کنیم.

به امید دیدار

برگزارکنندگان

آکادمی سبز
آکادمی سبز
آموزش سبز رسالت ماست

ما در آکادمی سبز شرایطی رو برای شما فراهم کرده ایم که بتوانید با خیالی آسوده از استاندارترین آموزش های حوزه روانشناسی موفقیت، شخصیت شناسی و تجارت الکترونیک بهره مند شوید

همانطور که می دانیم پیشگیری خیلی بهتر از درمان است و توانمندی ما برای پیشگیری هر اتفاق ناگواری با یادگیری و آموزش ارتقای می یابد

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی مدیرآکادمی سبز ۱۵:۵۵۱۶:۰۵
سخنرانی دکتر سهروردی۱۶:۰۵۱۶:۲۵
نمایش و تشریح بخشی از یک فیلم تاثیرگذار۱۶:۲۵۱۶:۴۰
انجام بازی گروهی تاثیرگذار۱۶:۴۰۱۶:۵۰
تمرین عملی ذهنی ۱۶:۵۰۱۷:۰۵
ارتباط با ضمیر ناخودآگاه ۱۷:۰۵۱۷:۲۰
پرسش و پاسخ ۱۷:۲۰۱۷:۳۵
پذیرایی و ثبت نام دوره ۱۷:۳۵۱۷:۵۵

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
حس اشتیاق به یادگیری و فعال سازی توانائی ها
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
قلم و دفتر
بلیت پرینت شود یا خیر؟
بله

آدرس

تهران تهران سعادت آباد سرو غربی اول کوچه نامی پلاک 25 طبقه سوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی سبز

آکادمی سبز فعال در حوزه آموزش روانشناسی موفقیت یا مثبت گرا، تجارت الکترونیک و ارزهای دیجیتال

رویداد های برگزارشده۱۵
رویداد های فعال۰