رویداد به پایان رسیده است!
سمینار: هفت خوان کارآفرینی در تاریخپنج‌شنبه ۲۴ فروردینبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سمینار: هفت خوان کارآفرینی

شروع:
پنج‌شنبه ۲۴ فروردین ۹۶ ۱۷:۳۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۴ فروردین ۹۶ ۱۹:۳۰
سمینار: هفت خوان کارآفرینی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

توضیحات تکمیلی

دوره آموزشی «هفت خوان کارآفرینی»

 

کارآفرینی و ایجاد اشتغال مهم ترین اولویت کلیه اقتصادهای ملی در چند قرن معاصر بوده، زیرا کارآفرینی و کارآفرینان موتورهای اصلی اقتصاد در هر کشوری به حساب می آیند. تعاریف مختلفی برای واژگان کارآفرینی و کارآفرین وجود دارد، همچنین طبقه بندی های گوناگونی از کارآفرینی و ویژگی های مختلفی برای کارآفرینان شناسایی شده اند. در این میان، همواره یک پرسش اساسی وجود داشته است: «کارآفرینان، کارآفرین؛ زاده می شوند یا کارآفرینی ویژگی اکتسابی است؟»

هدف این دوره شناخت خود به عنوان یک کارآفرین و توانمندسازی شما در مقام یک کارآفرین است. ما به دنبال پاسخ پرسش خود در دل دانش و مطالعات نظری انجام شده، همراه با  تأمل در اعماق تمدن، تاریخ، فرهنگ و ادبیات ایران زمین هستیم.

داستان «هفت خوان کارآفرینی» داستان سفر است، پس با ما همراه باشید برای «تجربه سفر به شهردرون و سفر جمعی به برون شهرهای اساطیری ایران شهر»، سفری برای پیدا کردن راز رونق تمدن و صنعت باستانی این مرز و بوم، تلاشی برای کمک به خود، کمک به کارکنان، کمک به کسب و کاری که در آن مشغول به فعالیت هستیم و کمک به اقتصاد ملی این مرز و بوم!!! 

 

 


 

سخنرانان

رضا لطفی

رضا لطفی

مربی، مشاور و پژوهشگر

رضا لطفی مربی رسمی کارآفرینی استاندارد آموزشی SIYB سازمان جهانی کار (ILO) می باشد.
وی همچنین مشاور و پژوهشگر در حوزه بازاریابی B2B و برندینگ می باشد. رضا دانش آموخته کارشناسی ارشد بازرگانی گرایش بازاریابی بین الملل از دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی است.

آدرس:مشهد خیابان احمدآباد، بلوار ناصرخسرو، ناصرخسرو 19 کوچه فروردین، شماره 30 . (ورودی حیاط)