رویداد به پایان رسیده است!
سمینار «هفت خوان کارآفرینی» در تاریخپنج‌شنبه ۱۹ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سمینار «هفت خوان کارآفرینی»

شروع:
پنج‌شنبه ۱۹ اسفند ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۹ اسفند ۹۵ ۱۸:۳۰
سمینار «هفت خوان کارآفرینی»
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

پیام ما ساده است:

«برای کارآفرینی باید کارآفرین بود»

 

معرفی دوره:

کارآفرینی و ایجاد اشتغال مهم ترین اولویت کلیه اقتصادهای ملی در چند قرن معاصر بوده، زیرا کارآفرینی و کارآفرینان موتورهای اصلی اقتصاد در هر کشوری به حساب می آیند. تعاریف مختلفی برای واژگان کارآفرینی و کارآفرین وجود دارد، همچنین طبقه بندی های گوناگونی از کارآفرینی و ویژگی های مختلفی برای کارآفرینان شناسایی شده اند. در این میان، همواره یک پرسش اساسی وجود داشته است: «کارآفرینان، کارآفرین؛ زاده می شوند یا کارآفرینی ویژگی اکتسابی است؟»

ما به دنبال پاسخ پرسش خود در دل دانش و مطالعات نظری انجام شده، همراه با  تأمل در اعماق تمدن، تاریخ، فرهنگ و ادبیات ایران زمین هستیم.

هدف این دوره شناخت خود به عنوان یک کارآفرین و توانمندسازی شما در مقام یک کارآفرین است. داستان «هفت خوان کارآفرینی» داستان سفر است، پس با ما همراه باشید برای «تجربه سفر به شهردرون و سفر جمعی به برون شهرهای اساطیری ایران شهر»، سفری برای پیدا کردن راز رونق تمدن و صنعت باستانی این مرز و بوم، تلاشی برای کمک به خود، کمک به کارکنان، کمک به کسب و کاری که در آن مشغول به فعالیت هستیم و کمک به اقتصاد ملی این مرز و بوم!!!  

 

درباره سخنران:

رضا لطفی دانش آموخته کارشناسی ارشد بازرگانی گرایش بازاریابی بین الملل، MBA بازاریابی از دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد و مربی رسمی کارآفرینی «استاندارد آموزشی SIYB» سازمان جهانی کار (ILO) می باشد. وی در حال حاضر به عنوان مربی، مشاور و پژوهشگر در حوزه بازاریابی B2B و برندینگ با کسب و کارهای SME در صنایع مختلف همکاری کرده و تألیفات اصلی وی در حوزه برند و ارزش ویژه برند می باشد. او سابقه همکاری با برندهای معتبر جهانی نظیر Acer، Canon و Xerox را در رزومه کاری خود دارد.

وی به عنوان «مشاوره رسمی سخت افزار و زیر ساخت» عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان می باشد. همچنین به صورت داوطلبانه و به عنوان عضو فرهیخته شورای اجتماعی محلات با شهرداری مشهد در حوزه کارآفرینی همکاری می نماید.

 

آدرس:مشهد خیابان احمدآباد، بلوار ناصرخسرو، ناصرخسرو 19 کوچه فروردین، شماره 30 . (ورودی حیاط)