رویداد به پایان رسیده است!
سمینار کارآفرینی دکتر مهدی صفایی در تاریخ یکشنبه ۲۷ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
یک‌شنبه ۲۷ آبان ساعت ۱۵:۰۰

سمینار کارآفرینی دکتر مهدی صفایی

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


کارگاه کارآفرینی و فروش به سبک جناب مهدی صفایی

 جناب آقای مهدی صفایی به عنوان میهمان 100 دقیقه پرسش و پاسخ خواهند داشت.

آموزش موفقیت و کارآفرینی 
آقای صفایی  از زندگی خود، تجربیات ، موفقیت ها، شکست ها و درآمدشون،تعداد شعبشون، و.... صحبت خواهد کرد .

و به تمام شرکت کننده این امکان رو میدیم که سوال های خودشون رو در رابطه با کارآفرینی،راه اندازی کسب و کار، موفقیت از میهمان برنامه ببرسند .

و در پایان مراسم امکان عکس انداختن با مهمان وجود دارد و می تونید بعد از برنامه مشاوره رایگان رو در برنامه داشته باشید.

نکته : آوردن کارت ویزیت برای فراهم سازی یک تیم بزرگ الزامی هست .

 

 

آیا این برنامه برایم مفید است؟

 

شما علاوه بر اینکه کتاب ها یا فایل های افراد موفق رو شنیده و خوانده اید می تونید بصورت زنده با افراد کارآفرین و برتر صحبت کنید و پای حرفشون بشنیدو یادگیری بگیرید کسب تجربه کنید و رشد و هدف داشتن رو از طریق شنیدن تجربیات افراد موفق حس کنید که حس بسیار عالی هست .


یادمان باشد یکی از بهترین روشهای شکل گیری باورهای قوی و بزرگ کردن ظرف ذهنی مان دیدن آدم های بزرگ از نزدیک است.انگیزه ای که دیدن یک انسان خودساخته به شما می دهد بسیار ماندگارتر از روشهای دیگر است.


خلاصه رزومه ای از جناب آقای صفایی مدیریت برند کانسپت
او به دلیل کسب افتخارات و دستاوردهایی همچون ، جوانترین مربی تیم ملی کیک بوکسینگ 1997 مسابقات ایتالیا ، قهرمان جهانی کیک بوکسینگ 1999 دانمارک ، مربی تخصصی پلیس امارات ، عضو هیئت رئیسه انجمن جوجیتسو جمهوری اسلامی ایران ، عضو هیئت رئیسه جودو تهران ، عضو هیئت رئیسه انجمن کمانگیری روی اسب جمهوری اسلامی ایران ، عضو شورای مرکزی و دبیر کارگروه ورزش کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران ، مربی بدنسازی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 برزیل ، سفیر صلح جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ کل کشور، رئیس خانه های ورزشی هلال احمر، رئیس کمیته همگانی فدراسیون ورزش های رزمی، عضو شورای سیاست گذاری فدراسیون ورزش های رزمی، دارنده ی معتبرترین گواهینامه ی حفاظت و بادیگارد از آکسفورد، تنها و پرسابقه ترین مدیر در تشریفات ، امنیت و حفاظت محسوب می شود .

 

درباره کانسپت

شرکت کارنگار سازه پرداز تهران بانام تجاری " کانسپت " از سال 1385 با هدف راه اندازی اولین مجموعه مراقبت های فردی ، مکانی ، اجتماعی و تخصصی تشریفات ، همراهی ، حفظ آرامش و امنیت در مراکز عمومی و خصوصی آغاز به کار کرد . این شرکت با استفاده از بیش از 200 تن، متشکل از متخصصان ، مدیران و نیروهای کار آمد و ورزیده داخلی وخارجی، در حال حاضر بزرگترین تیم تشریفات، مراقبت، همراهی در کشور و شناخته شده ترین تیم بین المللی در خاورمیانه با مشارکت شرکت های بادیگارد بسیار معتبر جهانی محسوب می شود .
"کانسپت" به دلیل دیدگاه کاملا حرفه ای به تشریفات، مراقبت و همراهی، اولین مجموعه ای در خاورمیانه است که به صورت تخصصی بخش ویژه ی بانوان را تاسیس نموده است . این بخش به صورت کاملا اختصاصی و مستقل از آقایان ، توسط بانوان ورزشکار نخبه و مجرب بر اساس شئونات و شرایط اجتماعی بانوان طراحی ، پیاده سازی و مدیریت می گردد و این امر نشانی دیگر بر دیدگاه حرفه ای کانسپت می باشد .
"کانسپت" به دلیل آنکه افراد متخصص و نیروی کاری را ، ارزش و سرمایه واقعی این مجموعه می داند ، اهمیت فراوان برای جذب و آموزش نیرو های کارکشته قائل می باشد لذا آموزش های ارتقاء سطح فیزیک بدنی و " ایی کی یو " فکری در اولویت این مجموعه قرار دارد . اهم این آموزش ها شامل روابط عمومی و روانشناسی ، شناخت آناتومی بدن انسان ، فیزیولوژی ، بادی لنگوییج ( زبان بدن ) ، شناسایی مواد مخدر ، شخصیت شناسی ، ارتقای توانایی رانندگی و موتور سواری به سطح حرفه ای ، کمک های اولیه و آتش نشانی ، سلاح شناسی ، مراقبت های فردی در شرایط های متفاوت ، دوره های ویژه ی رزمی و دوره های ارتقای سطح زبان انگلیسی با استفاده از بهترین اساتید و مجموعه های آموزشی کشور و بین المللی می باشد .

 

 

 اطلاعات بیشتر:

  برای اطلاعات از گفتگو های زنده و سمینارها و همایش ها ی قبلی و بعدی و دریافت اطلاعات راجع به موفقیت و روانشناسی حتما عضو کانال و سایت بشید.

آدرس کانال @nabzezendegi11


آدرس اینستاگرام : nabzezendegii

اطلاعات بیشتر: 02188776950

 

اگر سوالی دارید که از مهمان برنامه پرسیده شود لطفا سوال خود رو به شماره ذکر شده ارسال کنید .

 

 

خدمات شرکت کانسپت
تشریفات، مراقبت، همراهی
با توجه به مشکلات و مصائب مربوط به مراسمی که میزان جمعیت آن به بالای 30 نفر می رسد و در صورت بروز اتفاق به دلیل امکان حرکت بدون فکر و با اضطراب به سمت خروجی ها و بروز حادثه به دلیل ازدحام جمعیت همچنین با استناد به امار و احتمال کشته شدن میانگین 3 تن و زخمی شدن بالای 34 تن و پیش آمد آسیب جدی به حاضرین در جمعیت تقریبی 400 تن در مراسم مهم و ویژه ، قطعا نیاز به حضور تیمی تخصصی جهت هدایت ، راهنمایی و حفاظت از حاضرین احساس خواهد شد . در مواردی که افراد و مهمان های ویژه در مراسم ها حضور دارند امکان ایجاد مزاحمت و شلوغی در اطراف آن ها وجود خواهد داشت و این افراد به دلیل ذهن مشغولی و مشغله های فکری و کاری امکان تمرکز بر محیط اطراف خود را نخواهند داشت که در این شرایط حضور محافظان و کمک مراقبان ویژه برای ایجاد امنیت اجتماعی و حفظ آرامش این افراد نیاز واجب و الزامی است .
مجموعه کانسپت با در اختیار داشتن نیرو های متخصص و دوره دیده ی حرفه ای این امکان را فراهم خواهد ساخت تا امنیت و آرامش مراسم ها و افراد با بهترین شکل ممکن و طبق آخرین اصول و روش های روز دنیا حفظ گردد و سطح استرس و امکان پیش آمد خطر و اتفاق های غیر قابل پیش بینی به حداقل برسد .
این نیروها برگزیده ای از بهترین و آماده ترین ورزشکاران و رزمی کاران کشور هستند که با شرایطی خاص همچون عدم سوء پیشینه ، عدم اعتیاد ، عدم مشکلات فردی و اجتماعی در محل سکونت انتخاب و دوره می بینند و بسته به قابلیت و تخصص ، گروه بندی و آماده خواهند شد .
محافظین کانسپت در دوران فعالیت خود در کانسپت شاید تنها 5 تا 6 مورد خطرناک و غیر قابل پیش بینی را تجربه کنند اما آموزش و دوره هایی که گذرانده اند عاملی خواهد شد تا توانایی پیش گیری از وقوع حادثه و خنثی سازی وقایع تلخ را داشته باشند . در حقیقت وجود این افراد برای جلوگیری از پیش آمد اتفاقات غیر قابل پیش بینی است .
کیفیت و کمیت خدمات در کانسپت بسته به نوع درخواست ، شرایط و محیط مورد نظر متفاوت می باشد لذا پس از ثبت درخواست جهت ارائه خدمات و تعریف پروژه جدید در کانسپت ابتدا 2تن از کارشناسان خبره و مجرب پس از اعزام به محل اجرای پروژه اقدام به بررسی شرایط محیط خواهند کرد . سپس گزارشی کامل از تجزیه و تحلیل شرایط و جزئیات محیط به تیم مدیریت ارائه خواهند تا مسئول پروژه نوع خدمات مبتنی بر تعداد نیرو مورد نیاز ، ویژگی و قابلیت های نیرو ها مختص پروژه و الگوی چیدمان و تجهیز نیرو را بررسی و انتخاب کرده و اقدامات نهایی را انجام دهد .
روش تخصصی ارائه خدمات کانسپت آغاز و پایانی خوش را برای مراسم و حضور با نشاط مشتریان در تجارت و اجتماع به همراه خواهد داشت .

سخنرانان

جناب آقای مهدی صفایی
جناب آقای مهدی صفایی
کارآفرین نمونه، مدیرهلدینگ کانسپت

برگزارکنندگان

موسسه نبض زندگی
موسسه نبض زندگی
برگزارکننده سمینار و همایش ها

حامیان

حامی

حامی

حامی

حامی

آدرس

تهران تهران یوسف آباد(خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی) خیابان 21- بوستان شفق -فرهنگسرای شفق

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه نبض زندگی امید تمام ایرانیان

مشاور،برندینگ و تبلیغات برگزارکننده سمینار،همایش،کارگاه در تمام نقاط کشور: فروش و بازارایابی برند سازی تغییرو توسعه مذاکره و فروش زبان بدن اخلاق اداری و....

رویداد های برگزارشده۸۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر