رویداد به پایان رسیده است!
خدمات درمانی/ ارتقائی تکنولوژیک در حیطه‌های روان‌شناختی؛ یک بازار کار نوین و راه‌های ورود به آن در تاریخدوشنبه ۲۲ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

خدمات درمانی/ ارتقائی تکنولوژیک در حیطه‌های روان‌شناختی؛ یک بازار کار نوین و راه‌های ورود به آن

شروع:
دوشنبه ۲۲ مهر ۹۸ ۱۴:۰۰
پایان:
دوشنبه ۲۲ مهر ۹۸ ۱۶:۰۰
خدمات درمانی/ ارتقائی تکنولوژیک در حیطه‌های روان‌شناختی؛ یک بازار کار نوین و راه‌های ورود به آن
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

دکتر وحید صادقی فیروزآبادی

دکتر وحید صادقی فیروزآبادی

عضو هیئت علمی گروه روان‌شناسی بکاربسته دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی

معرفی و سرفصل‌ها

بایوفیدبک روش درمانی است که با بکارگیری ابزارهای الکترونیکی اطلاعاتی را در مورد اعصاب و عضلات و فعالیت‌های خودمختار بدن اندازه‌گیری و پردازش می‌کند و در قالب بازخورد صوتی یا تصویری به بیمار و درمانگر نشان می‌دهد. با استفاده از این بازخوردها، فرد می‌تواند کنترل بهتری بر روی عملکرد اندام‌هایش بیابد. نوروفیدبک بحث‌برانگیزترین شکل درمانی بایوفیدبک است که محبوبیت زیادی یافته است. نوروفیدبک به معنی آموزش دادن مغز توسط خود مغز است. دستگاه نوروفیدبک با اطلاعاتی که از امواج مغزی ارائه می دهد،  به مغز کمک می‌کند تا  فعالیت‌ها و کارکرد خود را به شکلی مطلوب تنظیم نماید. استفاده از ابزارهای تکنولوژیک در مراکز روانشناختی هم به منظور درمان و هم بهبود توانمندی‌های افراد در جایگاه‌های مختف شغلی، تحصیلی و غیره صورت می‌گیرد. در این سمینار ضمن آشنا کردن افراد با این حوزه کاری، به ضرورت‌های لازم جهت ورود به این بازار کار می‌پردازیم.

 

#بازار_کار 
#مشمول_امتیاز_کفایت_پژوهشی_برای_دانشجویان_تحصیلات_تکمیلی_دکتری_دانشکده_علوم_تربیتی_روانشناسی
#رایگان
#مخاطبان_دانشجویان_پژوهشگران_ سایر_علاقه‌مندان

آدرس:تهران ولنجک،ميدان شهيد شهرياری، بلوار دانشجو، دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی، آزمایشگاه طبقه همکف