رویداد به پایان رسیده است!
سند شش‌دانگ محتوا در تاریخ پنج‌شنبه ۱۸ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۱۸ بهمن ساعت ۱۵:۳۰

سند شش‌دانگ محتوا

  • از ۲,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات تکمیلی


در محتوالی ۴۰ با سهیل پایدار، به گپ و گفت می‌نشینیم. سهیل هم‌اکنون مدیرعامل مرکز نوآوری بلاکچین آیبیک است که برای گسترش و ارائه راهکارهایی در جهت ترویج فناوری زنجیره‌بلوک/بلاکچین در ایران فعالیت می‌کند.
سهیل پژوهشگر مدیریت نوآوری و مالکیت فکری هم هست و در همین راستا استارتاپ «ثبت شد» را در حوزه صیانت از محتوای دیجیتال بنیان گذاشته است. او در سال‌های گذشته به بررسی عوامل مهم در مدیریت صنایع خلاق پرداخته و برای حل مسائلی چون کپی‌رایت در حوزه محتوای خلاق راهکارهایی را ارائه داده است.
در این رویداد می‌خواهیم با سهیل پایدار به بررسی راه‌حل‌های عملی حفاظت از محتوای تولید شده مانند کپی‌رایت در ایران و نحوه استفاده از فناوری‌های جدید در این زمینه بپردازیم.
 

محتوانا کیست؟ محتوالی چیست؟

ما (محتوانا) گروهی سه نفره، فعال در حوزه تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ و سئو هستیم که به قصد فراهم کردن امکان گفت و شنود در حوزه تولید محتوا دور هم جمع شده این و از آبان ماه نود و شش برگزاری رویداد محتوالی را آغاز کرده ایم.

محتوالی رویدادی هفتگی است که معمولا در روزهای سه شنبه و پنجشنبه در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شده است. اما در دوره جدید در روزهای پنجشنبه در کافه ایونت برگزار خواهد شد. با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا، سئو و دیجیتال‌مارکتینگ باشید، به شرط علاقه و خالی‌بودن پنجشنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد یا اتفاقات هفته گذشته در فضای کسب‌وکارهای آنلاین را مرور می‌کنیم و پس از دقایقی استراحت، پای گفت‌وگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

حضور در رویداد محتوالی رایگان است اما برای جبران بخشی از هزینه‌های محل رویداد، برای همراهان همیشگی مبلغ ۱۰ هزار تومن دریافت می‌شود. البته خبر خوب اینکه همین مبلغ هم طی رویداد در قالب سفارش شما از کافی‌شاپ به شما برگردانده می‌شود و می‌توانید به اندازه همین مبلغ از منوی خوشمزه کافه، رایگان سفارش دهید

مهمان رویداد

سهیل پایدار
سهیل پایدار
مدیرعامل مرکز نوآوری بلاکچین آیبیک

برگزارکنندگان

حبیب متوسل
حبیب متوسل
مدیر اجرایی رویداد
علی بای
علی بای
مدیر محتوا و زبانشناس
حامد اسحاقی
حامد اسحاقی
تحلیلگر محتوا و متخصص سئو

آدرس

تهران کافه Event: خیابان انقلاب، بین نجات‌الهی و پل کالج، کوچه سمنان، پلاک‌‌ ۳

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تیم محتوانا

تیم محتوانا: خدمات محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ رویداد محتوالی: دورهمی کهنه‌کارها، تازه‌کارها و اهالی محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ برای تبادل تجربیات و دانسته‌ها با چاشنی چای و لبخند

رویداد های برگزارشده۴۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر