رویداد به پایان رسیده است!
سواد سایبری !!! در تاریخدوشنبه ۱۷ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سواد سایبری !!!

شروع:
دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان:
دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۷ ۱۹:۰۰
سواد سایبری !!!
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 در عصر اطلاعات و رسانه، خواندن و نوشتن نه تنها نشان دهنده‌ی سواد نیست، بلکه اگر با «سواد اطلاعات و سواد رسانه» همراه نباشد می تواند به «نادانی بیشتر ناشی از پذیرش اطلاعات گمراه‌کننده و نادرست» منتهی شود.

در روزگاری که مخاطب با حجم زیاد اطلاعات درست و نادرست و اخبار هدفمند و داستان های جراحی شده و … بمباران می‌شود، او باید بتواند مطالب درست و نادرست و بی‌طرف و هدفمند را تا حد امکان از یکدیگر تفکیک کرده و بر اساس سلیقه‌ و خواست واقعی خود، آنها را انتخاب، دریافت و تحلیل نماید.

شناخت اطلاعات، شناخت رسانه، نحوه دسترسی به اطلاعات و اخبار، ارزیابی اطلاعات و اخبار بر اساس ارزش و صحت و سقم، انتقال درست اطلاعات به دیگران با کمترین خطا، آشنایی با فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات، نحوه اظهار نظر صحیح و مناسب در رسانه‌ها، شرایط اثربخشی بهتر یک رسانه، سواد تبلیغات، سواد تلویزیونی و سینمایی، سواد دیجیتال و اینترنت، از جمله‌ مواردی هستند که در این سلسله جلسات سوادسایبری مورد بحث قرار میگیرد.

معرفی نرم افزارهای نوین ارتباطی، تست مربوط به تست اعتیاد به اینترنت و تکمیل نظرسنجی‌هایی با موضوع نقد و بررسی فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی  از دیگر موارد کاربردی هستکه به صورت عملی در این کارگاه با مشارکت حاضرین انجام میشود.


آدرس:مشهد احمدآباد-کلاهدوز2-خانه جوانان استان-واحد3-موسسه برنا