رویداد به پایان رسیده است!
سومین تور صلح ایران در تاریخ پنج‌شنبه ۱۳ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۱۳ دی ساعت ۱۰:۰۰

سومین تور صلح ایران

  • ۲۵,۰۰۰ تومان
  • قم
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

خانم یانا یانچه وا
خانم یانا یانچه وا
سفیر صلح و مدرس رسمی مؤسسه بین المللی World Peace Initiative Foundation

برگزارکنندگان

خانه تندرستی شید قم
خانه تندرستی شید قم
World Peace Initiative Foundation
World Peace Initiative Foundation

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
علاقمندی به مباحث صلح، توسعه فردی، تکنیک های تمرکز و ...
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
لباس راحت و ترجیحا سفید
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر میتوانید در صفحه موبایل خود برای ورود نشان دهید
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر

توضیحات


 

* ارائه مدرک معتبر بین المللی از مؤسسه صلح بین المللی WPI

* آشنایی با مفاهیم صلح درون و صلح جهانی

* آشنایی با تکنیک های کنترل خشم، کاهش استرس

* با تدریس یکی از برترین چهره های آموزش صلح درون از کشور بلغارستان خانم یانا یانچه وا

* آموزش مراحل کسب عنوان سفیر صلح بین المللی

 

کشور ایران در یکسال گذشته با بحران های متعدد سیاسی و اقتصادی دست و پنجه نرم کرده است که تأثیرات روانی آن به صورت واضح و مبرهن بر تک تک نفرات جامعه قابل مشاهده است؛ در چنین شرایطی به نظر می‌رسد رسیدن به آرامش و افزایش تمرکز غیرممکن و آرمانی باشد. از سوی دیگر اکثریت شهروندان تحت تأثیر عوامل سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، همیشه «ماده گرایی» را عامل اصلی آرامش روح و روان می دانند؛ غافل از اینکه بررسی آماری کشورهای توسعه یافته اروپایی و سطح نگران کننده افسردگی در میان ساکنان این جوامع ثابت می کند که آرامش درونی، تمرکز و شادی رابطه صددرصد مستقیمی با وضعیت توسعه در جامعه ندارد.

انسان به طور طبیعی در طول زندگی و در اثر نگرانی‌ها و اضطراب‌‌ها، بیش از پیش به احساس امنیت، آرامش و یافتن شادی در درون خود نیازمند است؛ و اهمیت یافتن این صلح درون هرروز با مثال های بیشتری از سراسر دنیا ثابت می شود به طوری که امروزه در اکثر شرکت های موفق در سراسر دنیا مانند گوگل، ماکروسافت، فیس بوک و... اتاق تمرکز و تمدد ذهن تعبیه شده است. ولی این تکنیک ها هنوز در ایران جای چندانی باز نکرده اند.

آرامش درونی صرفا برای یوگی ها، یا راهبان نیست که در نقاط دور افتاده زندگی می کند، دعا می کند و یا در تمام طول روز مدیتیشن می کنند. آرامش درونی برای افرادی که زندگی عادی دارند، کار می کنند، ازدواج کرده اند و بچه دارند نیز مورد نیاز است. سلامت و تمرکز درونی می تواند اضطراب، ترس و نگرانی، افکار منفی، عدم رضایت و ناراحتی را از بین می برد. آموختن تکنیک های صلح درون در اولین گام به فرد کمک می کند در زندگی روزمره خود قدرت بیشتری داشته باشد و با آرامش تصمیمات بهتری بگیرد و در مسیر پیشرفت گام بردارد.

مؤسسه ابتکار صلح جهانی یکی از فعال ترین سازمان های بین المللی آموزش مفاهیم صلح می باشد که تاکنون در بیش از صد کشور جهان دوره های آموزشی مفاهیم صلح درون با هدف دستیابی به صلح پایدار برگزار کرده است. این مؤسسه با طراحی و هدایت افراد برای یافتن آرامش درونی و شادی خودکفا بدون نیاز به مادی گرایی و دیگران، گامی نوین در جهت برقراری صلح جهانی طراحی کرده است. مؤسسه ابتکار صلح جهانی با توسعه شخصی و آرامش روان به افراد این توانایی را می دهد تا با اصلاح جهان درونی خود، جهان بیرونی را به سوی صلح و توسعه هدایت کنند.

این کارگاه آموزشی در دو سال گذشته موفق به آموزش هزار ایرانی شده است و امسال در سومین سال حضور خود در ایران این مأموریت مهم برای گسترش فرهنگ صلح درون را ادامه می دهد.

برگزار‌کننده

آواتار

خانه تندرستی شید با همکاری مؤسسه بین المللی World Peace Initiative Foundation

  * ارائه مدرک معتبر بین المللی از مؤسسه صلح بین المللی WPI * آشنایی با مفاهیم صلح درون و صلح جهانی * آشنایی با تکنیک های کنترل خشم، کاهش استرس * با تدریس یکی از برترین چهره های آموزش صلح درون از کشور بلغارستان خانم یانا یانچه وا * آموزش مراحل کسب عن

رویداد های برگزارشده۰
  • شروع: پنج‌شنبه ۱۳ دی ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱۳ دی ساعت ۱۳:۰۰

آدرس: قم قم، سالاریه، خیابان نسترن، بین کوچه یک و سه، پلاک 33/1. خانه تندرستی شید