رویداد به پایان رسیده است!
سومین جلسه تیم برگزاری پنجمین همایش کمپین #من_طراحم در تاریخ چهارشنبه ۲۰ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۷:۰۰

سومین جلسه تیم برگزاری پنجمین همایش کمپین #من_طراحم

  • رایگان
  • تهران
  • فرهنگی هنری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

فراخوان همراهی


 برای برگزاری پنجمین همایش کمپین #من_طراحم به همراهی و کمک شما نیاز داریم. اگر می‌خواهید به این رویداد فرهنگی غیرانتفاعی کمک کنید حالا وقتش است! از کلیه شرکت‌کنندگان رویدادهای قبلی کمپین، اعضای ستاد اجرایی  و علاقمندان تقاضا داریم تشریف بیاورند تا بتوانیم با کمک هم بزرگترین رویداد کمپین را برای پنجمین سال اجرا کنیم.

میزبان خوب سومین جلسه تیم اجرایی کمپین، فضای کار اشتراکی زاویه هستش. از دوستان در این مجموعه برای این فرصت سپاسگزاریم :)

دستور جلسه:

تعیین وسپردن وظایف تیم اجرایی 

نکته بسیار مهم:

باتوجه به تعیین وظایف حضور دوستانی که تمایل به همکاری دراجرای رویداد را دارند الزامی است.

لطفا درنظر داشته باشید تیم اجرایی به احتمال فراوان امکان استفاده از محتوای برنامه را نخواهند داشت! 


درباره فعالیت‌های کمپین


کمپین من طراحم با راه اندازی وبسایت www.ManTaraham.ir و با طرح مشکلات شغلی طراحان ایرانی در سال ۹۴ شروع شد و از طراحان گرافیک، طراحان صنعتی، معماران، طراحان وب، طراحان لباس و... دعوت کرد تا بیانیه آن را در وبسایت امضا کنند. تا کنون بیش از 9200 طراح این وبسایت را امضا کرده‌اند و ده‌ها هزار طراح با هشتگ #من_طراحم در توئیتر و اینستاگرام درباره چالش‌ها و مشکلات شغلی خود صحبت کرده‌اند.

هدف اصلی کمپین، تلاش برای ارتقای جایگاه شغلی طراحان با راهکارهای فرهنگی است. استفاده از پتانسیل‌های نامتمرکز کمپین در شبکه‌های اجتماعی، برگزاری ورکشاپ‌ها، تدوین الگوهای استاندارد قرارداد طراحی، و برگزاری همایش‌های بزرگ اشتراک تجربه بخشی از فعالیت‌های این کمپین بوده است. اولین همایش در سال ۹۴ در فرهنگسرای اندیشه، دومین همایش در سال ۹۵ در برج میلاد تهران، سومین همایش در سال ۹۶ در مرکز همایش‌ّهای صدا و سیما و چهارمین همایش در سال ۹۷ در تالار فرهنگ و هنر پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری برگزار گردید و در حال حاضر اعضای فعال آن در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری پنجمین همایش کمپین هستند. برای اطلاع از فعالیت‌های کمپین به این لینک مراجعه کنید.


ثبت نام در پنجمین همایش


اگر تصمیم به ثبت‌نام در پنجمین همایش کمپین من طراحم دارید لطفا به این صفحه مراجعه کنید.

آدرس

تهران میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری آزادی، فضای کاری مشترک زاویه

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز طراحی اسپیرال

مرکز طراحی اسپیرال به خدمات تحت وب ایده‌محورش مشهور است و تیم آن روی دیزاین وسواس ویژه‌ای دارند. در کنار فعالیت حرفه‌ای خود که منجر به دریافت جایزه بهترین وبسایت میان شرکتهای طراحی وب در جشنواره وب سال 93 شده، رویدادهایی نظیر کمپین #من_طراحم و برگزار

رویداد های برگزارشده۳۵
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۰ نفر