رویداد به پایان رسیده است!
سومین دوره تربیت کوچ حرفه ای ( آموزش کوچینگ ) در تاریخچهارشنبه ۲۴ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سومین دوره تربیت کوچ حرفه ای ( آموزش کوچینگ )

شروع:
چهارشنبه ۶ تیر ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۹۷ ۰۸:۰۰
مکان: تهران
سومین دوره تربیت کوچ حرفه ای ( آموزش کوچینگ )
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

دوره تربیت کوچ در یک نگاه


زمینه‌ای برای رشد خود و دیگران ایجاد کنید


سومین دوره


تربیت کوچ حرفه‌ای (PCT)


(Professional Coach Training)


دوره آموزش کوچینگ و تربیت کوچ حرفه‌ای در یک نگاه


زمان آغاز دوره:


26 مرداد ماه 1397

مدت دوره:


100 ساعت آموزش کاربردی – مهارتی (18 هفته)

نحوه برگزاری:


حضوری

مدرس دوره:


کوچ های حرفه‌ای موسسه حامین

 

مخاطبیت دوره

 • کسانی که می­‌خواهند سطح زندگی شخصی و حرفه­‌ای خود را ارتقاء دهند
 • کسانی که می­‌خواهند در کنار شغل فعلی خود درآمد اضافی ایجاد کنند
 • کسانی که آماده هستند کسب‌و‌کار خود را کاملاً بر اساس حرفه کوچینگ بنا کنند و یک کوچ حرفه‌ای شوند

دوره­ تخصصیPCT حامین، با در برگرفتن طیف وسیع و جامعی از مباحث تئوری و عملی کوچینگ، این موقعیت ویژه را برای مخاطبین و علاقه‌­مند خود فراهم می‌­آورد تا در چندین حوزه، کسب مهارت کنند و یا مهارت­‌های فعلی خود را ارتقاء بخشند. این دوره­، طبق استانداردها و دوره­‌های بین­‌المللی کوچینگ طراحی شده است و در انتهای آن مدرک معتبر و قابل ترجمه به فارغ‌­التحصیلان آن اعطاء می­‌گردد. این دوره مخصوص کسانی طراحی شده است که می­‌خواهند با افزایش سطح‌ آگاهی از خود، افزایش قدرت ذهن، انتخاب و مسئولیت‌­پذیری بتوانند سطح زندگی خود را ارتقاء داده و ارتباطات پایدار و مؤثرتری را با دیگران ایجاد نمایند و همزمان در رشد دیگران هم نقش داشته باشند.

 

برخی از ویژگی­‌های دوره PCT حامین

موضوع دوره
دوره آموزشی «تربیت کوچ حرفه‌­ای» شامل آموزش مهارت­‌های کوچینگ و آموزش تمامی صلاحیت­‌های لازم برای تحول فردی، ابزارهایی جهت کمک به رشد و ارتقاء دیگران و برگزاری جلسات حرفه‌­ای و مؤثر کوچینگ است.
اهداف دوره PCT
آموزش مهارت‌های کوچینگ طبق استانداردها و دوره‌های بین‌المللی خودآگاهی و بهبود عملکرد کمک به رشد و بهبود عملکرد دیگران
مدت دوره
این دوره 100 ساعت است و در طول مدت 18 هفته (4 ماه و دو هفته) برگزار می­‌گردد.
نحوه برگزاری دوره
برگزاری 56 ساعت کلاس آموزشی توسط مدرسین دوره هر کلاس آموزشی 4 ساعت و به مدت 14 هفته برگزار می­‌گردند 15 ساعت ورکشاپ آنلاین و حضوری توسط اساتید مجرب بین­‌المللی 3 ورکشاپ 5 ساعته انتهای هر ماه یک جلسه 5 ساعته شامل تمرینات حرفه‌­ای دانشجویان با نظارت مدرس دوره و یک آزمون یک ساعته کتبی پایان دوره تمرین مقدماتی در طول دوره شامل 12 جلسه 1 ساعته کوچینگ بین دانشجویی، که در آن دانشجو نقش کوچ در جلسات را ایفا می‌­کند تمرین مقدماتی در طول دوره شامل 12 جلسه 1 ساعته کوچینگ بین دانشجویی، که در آن دانشجو نقش مراجع در جلسات را ایفا می­‌کند تمرینات عملی و ایجاد طرح مسأله در کلاس­‌ها مرتبط با موضوعات مختلف خود شرکت‌­کنندگان پخش انواع فیلم­‌های معتبر دنیا در رابطه با کوچینگ، گفتگوهای کوچینگی، در طول دوره و تحلیل و بررسی دسترسی به جزوه کل دوره فوروم با دانشجویان دوره­ و مدرسین ایجاد شبکه­‌های ارتباطی قوی با افراد حرفه­‌ای
مکان و زمان برگزاری دوره
دوره بصورت حضوری در تهران برگزار می‌گردد زمان‌های برگزاری دوره روزهای جمعه از ساعت 9 الی 13 است مکان برگزاری کلاس‌ها و ورکشاپ‌های حضوری به شرکت‌کنندگان دوره اعلام می‌گردد
مخاطبین دوره
مدیران دانشجویان و اساتید کلیه رشته‌­های علوم انسانی اعم از مدیریت، اقتصاد، بازرگانی و … مشاورین روانشناسان کارآفرینان و صاحبان مشاغل علاقمندان به حوزه­‌های کسب‌و‌کار خانم­‌های خانه‌­دار و والدین معلمین و مربیان علاقمندان و اساتید به مباحث توسعه فردی و توسعه حرفه‌­ای تمامی افرادی که به نوعی با افراد مختلف اعم از همکار، کارمند، فرزند، مشتری و … روزانه در ارتباط هستند و بدنبال بهبود روابط، اول با خود و سپس با دیگران هستند
نحوه دریافت مدرک پایان دوره
اتمام و پشت سرگذاشتن کلاس­‌ها طبق برنامه دوره اتمام 12 جلسه تمرینات مقدماتی به عنوان کوچ اتمام 12 جلسه تمرینات مقدماتی به عنوان مراجع پر کردن و ارسال فرم­‌های بازخورد از جلسات تمرینات مقدماتی اتمام موفقیت‌­آمیز تمرینات حرفه‌­ای تحت نظارت استاد دوره اتمام موفقیت­‌آمیز آزمون کتبی پایان دوره
شرایط پذیرش در دوره
آشنایی با مباحثی از جمله: مدیریت، روانشناسی مثبت، فلسفه و … مدرک تحصیلی حداقل دیپلم
مبلغ سرمایه‌ گذاری
3,900,000 تومان

برخی از مزایای شرکت در دوره PCT حامین

 • ارائه مدرک معتبر و قابل ترجمه بین‌المللی
 • کسب دانش روز کوچینگ طبق سرفصل‌های دوره‌های بین‌المللی آموزش کوچینگ
 • کسب مهارت‌های کاربردی – مهارتی
 • تمرینات عملی از روزهای اول دوره
 • ایجاد گروه اختصاصی جهت دانش‌پذیران
 • فضای آموزش کاملاً چالشی و بحث برانگیز
 • ایجاد شبکه‌های ارتباطی پایدار
 • آشنایی با اساتید و کوچ‌های برجسته فارسی‌زبان دنیا
 • مدرک قابل ارائه جهت طرح ارزیابی کارکنان دولت
 • بومی سازی سر فصل های دوره های کوچینگ مؤسسات معتبر دنیا IPEC,Ericson,ICA
 • آموزش مهارت های بازاریابی و برندینگ خدمات، بعنوان هدیه ویژه در طول دوره

اما متأسفانه من شرایط شرکت در این دوره را ندارم …

شاید شما با خودتون بگید که خیلی دوست دارم در دوره آموزشی کوچینگ شرکت کنم و در مسیر موفقیت حرکت کنم اما متأسفانه شرایطم جور نیست!

مثلاً ممکنه با خودتون بگین:

امکان مالی برای شرکت در این دوره رو ندارم!
زمانم اجازه نمی‌ده در این دوره شرکت کنم!
راه من دور هست و نمی‌تونم حضور داشته باشم!
و …
اجازه بدین یه داستان براتون تعریف کنیم: یک روز مرد جوونی از سقراط پرسید: “راز موفقیت در چیه؟”؛ سقراط پاسخ داد: “فردا به کنار رودخانه بیا تا این راز رو به تو بگم.”؛ فردا صبح مرد جوون مشتاقانه به کنار رودخانه رفت، همراه با سقراط داخل آب شدند تا جاییکه آب به زیر چونه آن­ها رسید. ناگهان سقراط سر مرد جووون رو گرفت و زیر آب فرو برد. جوون دست و پا می‌زد و همه تلاشش رو می‌کرد که خودش رو رها کنه، اما سقراط همینطور اون رو زیر آب نگه داشت. مرد جوون اونقدر زیر آب موند که رنگش کبود شد اما بالاخره تونست خودش رو از دست سقراط نجات بده. همین که روی آب اومد، نفس بسیار عمیقی کشید. بعد از این که حال مرد جوون جا اومد، سقراط ازش پرسید: “زیر آب، بیشتر از همه به چه چیزی مشتاق­تر بودی؟” مرد جوون گفت: “به هوا”. سقراط گفت: “هر زمون که به همین میزان که اشتیاق هوا رو داشتی، موفقیت رو هم مشتاق بودی، تلاش می‌کنی که اون رو بدست بیاری! موفقیت تنها رازش همینه و راز دیگه‌­ای نداره!”.

حال سؤال اینجاست که شما دوست عزیز که چقدر مشتاقی که در این دوره شرکت کنی و بهانه‌ها رو می­خوای کنار بذاری؟

هر مسأله‌ای که در راه رسیدن به خواسته شما وجود دارد (اگر بهانه نباشه) قابل حله و این بسته به تلاش شما دارد. مطمئن باشید هیچ مانعی قوی‌تر از دلیل شما برای رسیدن به یک خواسته نیست! اگر واقعاً بخواهید راهش را پیدا می‌کنید و اگر نه، بهانه‌اش را…

فراموش نکنین که بزرگترین ریسک در دنیای فعلی ریسک نکردنه و اگه همیشه در منطقه امن خودمون بمونیم و کار جدیدی انجام ندهیم، هیچ اتفاقی رخ نمیده و زندگی ما هیچ تغییری نمیکنه!

سخنرانان

علیرضا مسچی

علیرضا مسچی

کوچ و مشاور کسب و کار

ایمان بهنام

ایمان بهنام

کوچ توسعه فردی و کسب و کار

سوالات متداول

آیا دوره تربیت کوچ حرفه‌ای فقط بصورت حضوری برگزار می‌شود؟
دوره تربیت کوچ حرفه‌ای هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین برگزار می‌­گردد.
آیا محتوای دوره آنلاین و دوره حضوری با یکدیگر متفاوت است؟
محتوای دوره­‌های آنلاین و حضوری با یکدیگر تفاوتی ندارند.
دوره‌های آنلاین مناسب چه کسانی است؟
دوره­‌های آنلاین برای افرادی مناسب است که امکان شرکت در دوره­‌های حضوری را به دلایل محدودیت­‌های جغرافیای و زمانی ندارند و برای صرفه­‌جویی در زمان و هزینه در دوره­‌های آنلاین تمایل به شرکت دارند.
من در یک دوره کوچینگ قبلاً شرکت کرده‌ام و بسیار حرفه‌ای هستم، آیا این دوره بدرد من می‌خورد؟
دوره PCT حامین بدلیل طراحی آموزش مهارتی – کاربردی آن و برگزاری ورکشاپ‌ها توسط اساتید مجرب بین‌المللی قطعاً ارزش افزوده بسیاری برای شما خواهد داشت.
من با مهارت‌های کوچینگ آشنا هستم آیا این دوره برای من مفید است؟
آشنا بودن با مهارت­‌ها کافی نیست، شما باید عملاً درک کنید که کوچینگ دقیقاً چیست و چه چیزی نیست، مهارت­­‌های استاندارد جهانی برای این حرفه را زیر نظر استاد یاد گرفته و بطور عملی تمرین نمایید.
تاریخ شروع و تاریخ اتمام دوره چه زمانی است؟
تاریخ شروع دوره: 26 مرداد ۹۷ تاریخ اتمام دوره: 10 آذر
آیا امکان پرداخت مبلغ به صورت اقساط وجود دارد؟
در شرایطی این امکان وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر می­‌توانید با شماره 4-66968003-021 تماس بگیرید.

بخشی از آنچه که در دوره تربیت کوچ حرفه‌­ای حامین خواهید آموخت؟

کوچینگ چیست؟

در این بخش بطور کامل درک می­‌کنید که رشته کوچینگ چیست و چه تفاوت­‌های با رشته­‌های مشابه دارد؛ با تاریخچه و فلسفه آن آشنا می­‌شوید.چرا ما به کوچینگ نیاز داریم؟

در این بخش فرا می­‌گیرید که چرا فراگیری کوچینگ ضروری است و چه کمکی به شما می­‌کند؟ با فراگیری آن چه کمک و خدمتی به اطرافیان و دیگران می‌­توان نمود؟

یادگیری مهارت­‌ها و صلاحیت­‌های کوچینگ

در طول دوره شما با صلاحیت‌­ها و مهارت­‌های کوچینگ آشنا شده و به تمرین عملی آن­ها برای درک بهتر و نهادینه کردن آن­ها در خود خواهید پرداخت.

رشد و تحول فردی، کمک به خود

برای موفقیت و رشد شخصی شما باید خصوصیاتی مانند اعتماد به نفس، ایجاد آگاهی و تغییر دیدگاه، انضباط شخصی، مثبت اندیشی، ایجاد ارتباطات مؤثر و … را در خود رشد و پرورش دهید. در این دوره این مباحث و روش انجام آن­ها به شما آموزش داده خواهد شد و با همت خود، به فرد متفاوتی نسبت به روز اول ورود به دوره تبدیل خواهید شد. با کوچینگ، آگاهی بیشتری از خود پیدا می­‌کنید و گام در راه تغییر می‌­گذارید؛ کارایی و عملکردتان بهبود پیدا می‌­کند. در این دوره خواهید آموخت که کل زندگی و موفقیت و شکستتان کاملاً وابسته به شما و افکارتان است و در نتیجه مسئولیت­‌پذیری کل زندگیتان را بر عهده خواهید گرفت.

خدمت و کمک به دیگران

اگر علاقه به کمک و خدمت به دیگران دارید و کمک جزو ارزش‌­های اصلی شما محسوب می­‌شود، این دوره گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. در این دوره همزمان که خود رشد می­‌کنید، با یادگیری مهارت­‌های کوچینگ خواهید توانست به دیگران نیز در مسیر رشد و حل چالش‌­هایشان بدون ارائه راه‌­حل به آن­ها خدمت نمایید.

ایجاد ارتباطات مؤثر

در طول دوره یاد می­‌گیرید که چگونه و با تقویت چه مهارت­‌هایی که تاکنون حتی به آن­ها فکر نکرده بودید، بتوانید ارتباطات سازنده و پایداری را با همسر، فرزند و اعضای خانواده­، با همکاران و کارمندان، با دوستانتان و … برقرار سازید.

راه­‌اندازی کسب و کار جدید و ایجاد درآمد

پس از این دوره خواهید توانست کسب و کار خود را کاملاً بر اساس حرفه کوچینگ بنا کرده و فعالیت‌های اقتصادی خود را آغاز کنید و پس از پایان سال سوم، درآمد قابل توجهی را کسب کنید و به عنوان یک کوچ حرفه‌ای در حوزه تخصصی خود شناخته شوید و به مردم کشورمان خدمت کنید.

استفاده از مهارت­‌های کوچینگ در کنار شغل حاضر و درآمد اضافی

با یادگیری مهارت­‌های کوچینگ می‌­توانید جعبه ابزار جدیدی در کنار دیگر مهارت­‌هایتان در اختیار داشته باشید و در شغل خود مانند مدیریت منابع انسانی، مشاوره، تدریس و … بهره گیرید. بنابراین شغل فعلی خود را رشد و ارتقا دهید و یا حتی درآمد اضافی نیز ایجاد کنند.

البته باید به یاد داشته باشیم که چنین موفقیت بزرگی اصلاً کار ساده‌ای نیست و بسیاری از افراد ساده انگار فکر می‌کنند:

کاری نداره که کوچینگ و کوچ کردن دیگران!

 

اما واقعاً از شما خواهش می‌کنیم که به یاد داشته باشید که این مسیر اصلاً ساده نیست و افراد با ‌مسئولیت‌­پذیری پایین به هیچ دستاوردی در این دوره نخواهند رسید!بنابراین اگر حاضر هستید بهای موفقیت را بپردازید و مواردی شامل:

 

تلاش و تمرین زیاد

پرداخت هزینه

اختصاص دادن زمان

مطالعه و یادگیری زیادتر

 

با ثبت‌نام در این دوره چه امکاناتی دریافت می‌کنید؟

100 ساعت آموزش مهارتی - کاربردی

هر هفته چهار ساعت توسط کوچ و مدرس حرفه­‌ای ­به شما آموزش می‌دهیم که همزمان که با مباحث علمی و دانش کوچینگ آشنا می­‌شوید، بطور عملی به تمرین همان آموزه‌­ها و مهارت­‌ها می­‌پردازید.


شرکت در تمرینات عملی

از روزهای اول دوره و در هر کلاس با هم به تمرینات عملی می­پردازیم و همچنین به سؤالات شما پاسخ می‌دهیم؛ در طول دوره خارج از ساعات کلاس هم شما موظف هستید با دو نفر از هم دوره­ای­های خود به تمرینات عملی بپردازید؛ چرا که باور ما بر این است که کوچینگ و نهادینه شدن مهارت­های آن در ما جز با تمرین و تمرین و تمرین حاصل نخواهد شد.


پشتیبانی بی‌نظیر

تیم پشتیبان ما در تمام روزهای هفته به شما کمک می‌کنند کارهای عملی را پیش ببرید، پاسخ سؤال­های خود را پیدا کنید و بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید. همچنین یک مرتبه در هفته توسط کارشناسان و حامی­‌ها به منظور بررسی وضعیتتان با شما تماس گرفته خواهد شد.


دعوت از برترین اساتید فارسی‌زبان در برگزاری ورکشاپ‌ها

در طول دوره آخر هر ماه یک ورکشاپ 5 ساعته با سخنرانی اساتید بین‌­المللی بنام فارسی­‌زبان در یک فضای متفاوت و مفرح برگزار می­‌گردد؛ در یک فضای کاملاً متفاوت دانشجویان فرصت صحبت با اساتید، با یکدیگر را خواهند یافت و از تجارب یکدیگر استفاده خواهند کرد.

دریافت کامل فایل صوتی جلسات دوره

صوت کامل جلسات در همان روز از طریق دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 


جزوه تمام رنگی پرینت شده تمام جلسات

در ابتدای هر ماه جزوه جلسات آن ماه در اختیار دانشجویان قرار می‌­گیرد.


دریافت فایل­های آموزشی جنبی

در طول دوره به منظور ارتقا سطح دانش و مهارت شما، فیلم­‌ها و ویدیوهای آموزشی مرتبط و بروز دنیا پخش و مورد نقد و بررسی قرار می‌­گیرد و شما به این ویدیوها دسترسی خواهید داشت. در کنار دریافت ویدیوها، تمرینات عملی پرینت شده در انتهای هر جلسه، برای انجام در طول هفته در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


دریافت برنامه

همانطور که یک ورزشکار برای پیشرفت به برنامه نیاز دارد، شما هم برای موفقیت به برنامه نیاز دارید. ما ابتدای دوره به شما برنامه می‌دهیم تا بدانید چه کارهایی باید برای موفقیتتان در طول دوره باید انجام دهید. در انتهای آن به شما تمریناتی داده می‌­شود تا در طول هفته انجام دهید.

دریافت دستورالعمل هر جلسه

پیش از آغاز هر کلاس به شما برنامه و دستور کار آن کلاس داده می‌­شود تا بدانید که ان روز قرار است چه چیزهایی را فرا گیرید و چه کارهایی را انجام دهید.


گروه ویژه در شبکه‌های اجتماعی

با عضویت در این گروه ویژه می‌توانید با استاد دوره و دیگر شرکت‌کنندگان در ارتباط باشید و با هم مشورت نمایید و به یکدیگر کمک کنید. همچنین انگیزه شما بیشتر خواهد شد.


برگزاری آزمون

به منظور ارتقاء و تلاش هر چه بیشتر دانشجویان و ارزشیابی عملکرد آن­ها در طول دوره، دو دسته آزمون عملی و کتبی در انتهای دوره برگزار می­‌گردد.


دریافت مدرک معتبر

در پایان دوره و با گذراندن موفق تمرینات مقدماتی، تمرینات حرفه­ای و آزمون کتبی، مدرک معتبر و قابل ترجمه بین­‌المللی به شما اعطاء خواهد شد.

الان چه حسی دارید؟

مطمئن هستید که می‌خواهید کوچ شوید و به خود و دیگران کمک کنید؟


احساس می‌کنید که اصلاً‌ هیچ ارتباطی با این موضوع ندارید؟

 

دوست دارید کوچ شوید اما احساس می‌کنید، توان پرداخت این دوره را ندارید؟

 

شک دارید که آیا حرف‌های ما اصلاً‌ واقعی است و این که آیا شما می‌توانید؟

 

یا …

 

حس شما را نمی‌دانیم، اما یک چیز را خیلی خوب می‌دانیم! این که شما بی دلیل اینجا نیستیدمطمئن باشید اگر رسالت شما در کوچینگ باشد، همان دلیلی که شما رو تا اینجا آورده است، تا انتهای مسیر هم شما رو همراهی خواهد کرد.

مبلغ این دوره 3,900,000 تومان است (کمتر از یک گوشی اپل با این تفاوت که سال به سال ارزش آن برایتان زیادتر می‌شود!) 

همچنین برای سهولت در پرداخت، می‌توانید از شرایط اقساط استفاده کنید.

آدرس:تهران آدرس دفتر: خیابان انقلاب، مابین خیابان دانشگاه و ابوریحان، ساختمان فروردین، طبقه 8، واحد 33