ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
پیش پرداخت ثبت نام DBA ویژه همکاران گروه صنعتی گلرنگ و شرکتهای تابعه
-
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پیش پرداخت ثبت نام DBA ویژه متقاضیان خارج از گروه صنعتی گلرنگ و شرکتهای تابعه
-
۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

معرفی دوره DBA دانشگاه گلرنگ

آشنایی با دوره ی DBA

1-    مقدمه

با توجه به رشد روزافزون علم و آموزشهای کوتاه مدت، دانشگاه گلرنگ و مدرسه بازرگانی گلرنگ  با هدف بالا بردن سطح علمی مدیران وکارآفرینان  شرکت هاو کشور و کمک به تحقق این امر،  دوره ی DBA    یا دوره عالی مدیریت حرفه ای کسب و کار (DBA) را طراحی وسالیانه دوبار آنرا اجراء می نماید .

 DBA   که مخفف  Doctorate of Business Administration است با دکترای رشته های مدیریت ، مهندسی و علوم پایه که عملا منجر به صدور درجه ی علمی [1]برای دانشجویان می شود متفاوت است وبرای افراد حاضردراین دوره ها، گواهینامه[2] گذراندن این دوره ی آموزشی صادر می شود .  هدف این دوره توسعه مهارت های تحقیق و پژوهش در کنار اصول به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی  ویژه مدیران وکارآفرینان می باشد. مخاطبان این دوره مدیران وکارشناسان ارشد شرکت ها وسازمان ها  هستند که پس از گذراندن آن به فهم عمیقی از دانش مدیریت درهریک از زمینه های زیر دست می یابند:

-          بازاریابی وفروش 

-          تفکر استراتژیک

-          منابع انسانی

-         آینده پژوهی و درک تحولات آینده در محیط کسب وکار 

-         تشخیص فرصت های کارآفرینی

-          مدیریت کسب وکارها

-          مدیریت  سازمان ها ی مجازی 

 

 شرکت کنندگان از طریق حضور در این دوره ، متدهای به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی را آموخته، مهارت های رهبری سازمانی خود را توسعه داده و توانمندی های خود برای تصمیم گیری و تفکر در شرایط بحران ارتقا می دهند.

نکته قابل توجه این است که افرادی که دوره DBA را  در دانشگاه گلرنگ می گذرانند ،  دارای بیشترین میزان اشتغال و همچنین حقوق و مزایای دریافتی نسبت به رشته های دیگر هستند. دوره عالی مدیریت حرفه ای کسب و کار DBA یک سطح بالاتر از دوره MBA قرار می گیرد. دوره DBA به منظور آموزش و توانمندسازی مدیران ارشد جهت توسعه و گسترش فعالیت سازمان های خدماتی و تولیدی تدوین شده است. آموزش مدیریت عالی کسب و کار DBA در دوره DBA با رویکردی عمل گرایانه و مهارتی و کاربردی (Pragmatist) از یک طرف، و فعالیت های پژوهش محور (Research Oriented) از سوی دیگر تقویت مهارت ها و دانش مدیریتی و همچنین تخصص های مدیران از طریق منابع و محتوای بروز دانش مدیریت و همینطور مطالعه های موردی (Case Study) امکان پذیر می شود. همینطور با توجه به پرداختن به روش های نوین مدیریت و انجام کار گروهی، اجرای طرح های اجرایی و پژوهش های محوری به افراد و مدیران سازمان ها کمک می کند که چگونه در بازار رقابتی و حرفه ای از رقبا پیشی بگیرند.    

2-   کاربرد ونحوه ی  حضور در این دوره

می توان گفت دوره DBA یک مدرک یا گواهینامه[3] معادل با دکترا با رویکردی تحقیق و پژوهشی می باشد که تمرکز آن بر شیوه های کاربردی و مهارت در زمینه تجارت و کسب و کار است. سطح دوره DBA که پس از دوره MBA ارائه می شود بالاتر از سطح کارشناسی ارشد آکادمیک است و به نوعی می توان DBA را دکترای مدیریت تلقی کرد. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که هدف از گذراندن دوره DBA پرورش استاد دانشگاه نیست، بلکه هدف از این دوره تقویت مهارت ها و دانش مدیریتی مدیران ارشد سازمان ها وشرکت ها برای رشد وتوسعه ی کسب وکارها می باشد. پس فضای دوره DBA مبتنی بر کسب و کار و تجارت است. لذا مدرک PhD مناسب افرادی است که قصد دارند مدرس دانشگاه و یا محقق حرفه ای در زمینه مدیریت شوند ، حال آنکه دوره DBA با تمرکز بر مهارت های مدیران سعی در آموزش و ارتقای مدیران شاغل در کسب و کارها دارد. بنابرین در دوره DBA، دانشپذیر اصول تحقیق و پژوهش در عارضه های سازمان را با رویکرد اجرایی آموخته تا علاوه بر توسعه دانش مدیریتی، مهارت های اجرای این دانش را در راستای حل مشکلات محیط کسب و کار بدست آورد. دانش آموخته گان دوره DBA، می توانند رهبری سازمان های بزرگ را بر عهده گیرند، برای توسعه علوم مدیریتی تحقیق و پژوهش انجام داده و جهت حل عارضه های سازمانی کسب و کارهای مهم به عنوان مشاور فعالیت نمایند. جایگاه DBA در وضعیت کنونی اقتصاد و بازار دنیا شرایط کنونی اقتصاد و بازار دنیا به گونه ای است که رقابت در عرصه کسب و کار و در بین سازمان ها بسیار سخت تر و پیچیده تر شده است. سازمان ها در صورتی می توانند در چنین شرایطی با موفقیت عمل کنند و نسبت به رقبا پیشی بگیرند که نیروی انسانی در سازمان ها بخصوص در سطح مدیریتی و مدیران ارشد سازمان ها از دانش و تخصص مدیریتی و مهارت کاربردی بویژه در زمینه کسب و کار برخوردار باشند. دوره DBA با توجه به اینکه هم بر دانش و تخصص مدیریت و هم بر مهارت های کاربردی مدیران تمرکز دارد می تواند در فضای رقابتی موجود مدیرانی با تخصص و مهارت بالا تربیت کند.

[1] - DEGREE
[2] - CERTIFICATE
[3] -CERTIFICATE


یادآوری مهم1 : 

مدارک DBA در حد مدارک علمی ودانشگاهی نبوده ودارنده آن نمی تواند در دانشگاه های ومراکز آموزش عالی تدریس نموده ویا از امتیاز استخدامی آن برخوردار گردد . این موضوع در مورد گواهینامه ی DBA  دانشگاه گلرنگ نیز صادق می باشد و شرکت کنندگان با علم به این موضوع ، در این دوره مجازی وصرفا با هدف ارتقای توان دانشی وتئوریکی خود شرکت نموده ومنبعد به بهانه ی عدم اطلاع ، حق اعتراض نخواهند داشت .

یادآوری 2- مدرک این دوره  فقط با لوگوی دانشگاه گلرنگ ( متعلق به  گروه صنعتی گلرنگ)  صادر می شود .

یادآوری 3- این دوره کاملا به صورت مجازی و از طریق سیستم آموزشی ایوند برگزار می گردد ومتقاضیان از سراسر دنیا می توانند در این دوره شرکت کنند. 

یادآوری 4- زبان اجرای دوره  فارسی می باشد . 

 

مدت و سرفصل های دوره

شهریه حضور دراین دوره

شهریه حضور در این دوره مبلغ 15 میلیون تومان می باشد که براساس شرایط اعلام شده و به صورت ترمیک ودر4 قسط  قابل پرداخت می باشد . 

توضیح مهم:

- همکاران گروه صنعتی گلرنگ  وشرکت های تابعه ، با ارایه معرفی نامه کتبی از شرکت متبوعه ی خود که به امضای مدیرعامل شرکت رسیده باشد ، از 10% تخفیف برخوردار خواهند بود . 

- امکان پرداخت اقساطی شهریه حضور در این دوره  حداکثر طی 4 قسط وجود دارد . 

- در صورت پرداخت نقدی شهریه، مشمول 20 % تخفیف خواهید شد. 

- مدرک فارغ التحصیلان توسط دانشگاه گلرنگ ( مدرسه کسب وکار گلرنگ ) صادر می شود .

نحوه ی برگزاری دوره

این دوره به طور کامل به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار می گردد. ودانش پذیران، با مطالعه ی منابعی که در اختیار آنها قرار خواهد گرفت،  تحت آموزش مجازی ( وبیناری ) وغیر حضوری قرار می گیرند . 

مزایای دوره DBA دانشگاه گلرنگ

ارائه مطالب کاملا کاربردی و مهارتی به مدیران کسب و کارها
ارائه و پیشنهاد موضوعات کاملا کاربردی برای انجام پروژه پایانی
انتخاب یک استاد - منتور برای راهنمایی دانش پذیر در کل دوره
صدور گواهینامه DBA مورد تایید دانشگاه گلرنگ
معرفی در شبکه مجازی مدیران و راهبران ارشد کسب‌وکارها متعلق به دانشگاه گلرنگ
 ایجاد امکان ملاقات( مجازی ) با مدیران ارشد شرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ جهت آشنایی با آنها
حضور در دوره های کاملا عملی ومهارت محور با هدف تربیت مدیران در کلاس جهانی و بین المللی
کسب  دانش  و مهارت مدیریت سازمان ها وراه اندازی کسب و کارهای نوپا
عضویت افتخاری در مدرسه کسب و کار گلرنگ واطلاع رسانی در مورد رویدادهای آن
معرفی افراد شاخص و واجد شرایط شرکت کننده در دوره به معاونت منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ و شرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ ( جهت جذب )- بدیهی است تصمیم دراین دوره انحصارا در اختیار معاونت منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ می باشد.

شرایط حضور در این دوره

شرکت کنندگان با رضایت وآگاهی واطلاع کامل از شرایط حضور و شرکت در دوره آموزش آزاد مجازی DBA که توسط دپارتمان آموزش آزاد دانشگاه گلرنگ برگزارمی گردد و با علم کامل به اینکه این گواهی نامه (CERTIFICATE)، فاقد ارزش استخدامی و درجه علمی و رسمی دانشگاهی بوده و صرفا به منزله گواهینامه حضور در دوره ی آموزش آزاد مجازی بوده و توسط دپارتمان آموزش آزاد دانشگاه گلرنگ و فقط با لوگوی آن صادر می شود، دراین دوره ثبت نام نموده و متقاضی حضور و دریافت گواهینامه این دوره ی آموزشی مجازی خواهند بود .

بدیهی است، دپارتمان آموزش آزاد دانشگاه گلرنگ، اختیار کامل دارد درصورت واجد شرایط بودن وکسب امتیازات ونمرات لازم، گواهینامه حضور دراین دوره را برای شرکت کنندگان محترم صادر نماید .

نحوه حضور دراین دوره

مراحل حضور در این دوره ی کاملا تخصصی و کارآفرینانه به شرح زیر است : 

 - تکمیل فرم ثبت نام توسط متقاضی 

- حضور در جلسه ی مصاحبه و آزمون اولیه جهت تعیین سطح 

- معرفی به یک استاد - کوچ  برای راهنمایی در طول دوره 

- حضور ( مجازی- واقعی) در کلاس ها طبق برنامه دانشگاه 

- شرکت در آزمون های پایان هر ترم 

برگزارکنندگان

حامیان

نمونه گواهینامه دوره

اساتید دوره

دکتر احمد اختیار زاده
دکتر احمد اختیار زاده
دکتر رضا مهدوی
دکتر رضا مهدوی
لاین، فرامسی، هیمشاور استراتژی برند وبازاریابی برندهای فیلیمو، تی پاکس، جار، نیوزباکسGeil, BCT، epicgear، آرت لاین همکاری با برندهای ایرانسل، همراه اول، رایتل، آپارات، تفال، امرن، ریشتر، بیووندای و….
دکتر مهدی باغبان
دکتر مهدی باغبان
دکتر خمیدرضا محمودی
دکتر خمیدرضا محمودی
دکتر محمد غفاری
دکتر محمد غفاری
دکتر داریوش غلام زاده
دکتر داریوش غلام زاده
دکتر حامد اسدیان
دکتر حامد اسدیان
دکتر کاوه تیمورنژاد
دکتر کاوه تیمورنژاد
دکتر جمشید عدالتیان
دکتر جمشید عدالتیان
دکتر سعید دلفانیان
دکتر سعید دلفانیان
دکتر مریم عزیزی
دکتر مریم عزیزی

تعهد نامه

 یادآوری مهم :در صورت انصراف دانشجو در ابتدای دوره شهریه ترم اول بطور کامل از دانشجو دریافت می گردد. 

راه های ارتباط با ما

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص ثبت نام در دوره می توانید  از روش زیر عمل نمایید:

تماس تلفنی با شماره تلفن 88807200 داخلی 102

برگزار‌کننده

آواتار

مدرسه کسب و کار گلرنگ

مدرسه کسب‌وکار گلرنگ با تأکید بر اصل مهارت‌آموزی به جای مدرک‌گرایی و با هدف «تغییر نگرش مدیریت» در بین جامعه مدیران ایران ،  پرورش مدیران متخصص ،جانشین پروری و تربیت مدیران عامل حرفه ای را دنبال می کند .  مروارید مجیدیانی- مدیر مدرسه کسب وکار گلرنگ 

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۷

آدرس

تهران تهران -خیابان ولیعصر-پایین تر از زرتشت -کوچه امینی -پلاک18

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۱۳ آذر

طراحی و توسعه برنامه های وفاداری مشتریان

 • آنلاین
 • از ۳۵۰,۰۰۰ تومان
 • اتاق مدیریت ارتباط با مشتری
تا ۲۳ آذر

دوره تکنیک‌های مدیریت نوین برای رهبران جوان

 • آنلاین
 • ۴۸۰,۰۰۰ تومان
 • SURENA Academy
تا ۲۹ اسفند

مهارت های مدیریتی

 • آنلاین
 • رایگان
 • مدیرآوا
تا ۲۸ اسفند

DBA مدیریت کسب وکار

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰ تومان
 • کالج فروش دانشگاه گلرنگ