رویداد به پایان رسیده است!
سومین رویداد کافه تغییر در تهران در تاریخ پنج‌شنبه ۲ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۲ فروردین

کمپ نوروزی آیلتس

  • تهران
  • رایگان
آواتارLinguHub
شنبه ۲ فروردین

کمپ نوروزی آیلتس

  • تهران
  • رایگان
آواتارLinguHub
جمعه ۲۹ فروردین

رویداد ویگما (VIGMA 2020)

  • تهران
  • از ۹۵,۰۰۰ تومان
آواتاررویداد ویگما
کاور
پنج‌شنبه ۲ اسفند

سومین رویداد کافه تغییر در تهران

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


ما در «مکتب تغییر» بر آن شدیم تا با برگزاری رویدادهایی صمیمی و دورهمی و راه‌اندازی گپ‌های تغییر در قالب «کافه تغییر» بخش کوچکی از نقش مسئولیت اجتماعی‌مان را در راستای یک هم‌اندیشی مصلحانه نه برای جامعه، و نه برای سازمان‌ها و کسب‌وکارها و نه برای خانواده‌ها، بلکه برای خود خودمان اجرا و یک بار دیگر تغییر را تعریف کنیم. اعتقاد داریم که هیچ کس نمی‌تواند فرد دیگری جز خودش را تغییر دهد و براساس تغییر خودمان است که می‌توانیم انتظار داشته باشیم تا تغییر در خانواده‌ها، کسب‌وکارها و سازمان‌ها و اجتماع ایرانی اتفاق بیفتد. این بازتعریف به ما کمک می‌کند تا بتوانیم قبل از آن که حرکتی جدید را انجام دهیم، در سکوت خویشتن خویش متوقف شویم، زمان را نگه‌داریم و در یک گفت‌وگوی درونی، پنهان، عریان و بی‌پروا با خویشتن خویش از خود بپرسیم که:

من چه کسی هستم؟

پرسش «من چه کسی هستم» ممکن است در وهله اول آنچنان مهم جلوه نکند اما سوالی اساسی است. پاسخ ابتدایی به این سوال در ذهن شما ممکن است این باشد که من می‌دانم چه کسی هستم: نامی دارم فامیلی دارم فرزند پدر و مادری هستم در سازمانی کار می‌کنم و چیزهایی از این قبیل. اما این همه ماجرا نیست. بلکه بخش کوچکی از ماجرای چه کسی بودن شماست. پس ماجرا چیست؟ همه ما به دنبال این هستیم که جامعه ما، سازمان ما، حانواده ما و فرد ما بهتر از قبل باشیم. چرا که در اصلاح و بهتر شدن حال ما بهتر خواهد شد. حال خوب جامعه ما بستگی به مجموع حال افراد آن جامعه دارد. و این ماجرا به خود ما برمی‌گردد نه هیچ کس یا هیچ چیز دیگری. به کس دیگری جز خودمان نهیب نباید زد. جز خودمان! اما چگونه نهیب بزنیم؟

در اولین رویداد کافه تغییر که در تهران برگزار شد، تغییردهندگان با یک ارزیابی سیستماتیک آشنا شدند. آن‌ها در این ارزیابی در ابعاد مختلف ساختاری و محتوایی خود را ارزیابی کردند و موقعیت فعلی خود را برای حرکت به سمت وضعیت مطلوب و تغییر پیدا کردند. آنها متوجه شدند که در کدام وضعیت هستند: حاد (منطقه قرمز)، معمولی (منطقه زرد)  یا خوب (سبز).

اکنون در این جلسه می‌خواهیم به این بپردازیم که از تغییر چطور پذیرایی کنیم، آیا تغییر یک مهمان ناخوانده است یا یک مهمان دعوت‌شده؟ آیا ما آمادگی تغییر را داریم؟ و اگر نداریم چگونه این آمادگی را به دست آوریم و از تغییر پذیرایی کنیم. دستورکار این جلسه گفت‌وگو درباره الگویی به نام «جنبش هارمونی تغییر (جهت)» است تا ببینیم چطور می‌توانیم این آمادگی را به دست آوریم.

اکنون می‌خواهیم سفر تغییر را آغاز کنیم. ممکن است شمت تغییردهنده عزیزی که می‌خواهید در این رویداد شرکت کنید بپرسید که من جلسه اول نبودم و نمی‌دانم چگونه باید نمره موقعیت فعلی را به دست بیاورم. هیچ مشکلی نیست. شما از راه‌های زیر می‌توانید این ارزیابی را انجام دهید.

۱. در دومین رویداد کافه تغییر در قزوین شرکت کنید.

دومین رویداد کافه تغییر

۱. در ابتدای جلسه فرصتی هست تا با راهنمایی‌های حامیان تغییر شما این ارزیابی را برای خودتان انجام دهید.

۲. شما می‌توانید از طریق سایت مکتب تغییر چیتگرها به سه فایل صوتی رایگان دست پیدا کنید و این ارزیابی را انجام دهید.

کارنامه تغییر حودت را آماده کن!

۳. شما می‌توانید محتوای ضبط‌شده اولین رویداد کافه تغییر را تهیه و براساس گوش دادن به این محتوا، ارزیابی وضعیت موجود خود را پیدا کنید.

کارنامه تغییر خودت را آماده کن!

تغییر یعنی حرکت ار وضعیت موجودی که در آن هستیم به سمت وضعیت مطلوبی که در آن می‌خواهیم باشیم. پس تغییر سه عنصر اساسی دارد: وضعیت موجود، وضعیت مطلوب و برنامه گذار. اگر ندونی که چه کسی هستی (واقعیت خویشتن)، کجا هستی و چقدر راه داری تا وضعیت مطلوب خودت چطور می‌تونی این راه رو طی کنی. اول باید بدونی کجا هستی و کارنامه وضعیت موجودت رو برای تغییر آماده کنی. کارنامه‌ای که روی دو محور ارزیابی میشه: ارزیابی ساختار زندگی شما، و ارزیابی محتوای زندگی شما

در کدام منطقه و موقعیت زندگی هستید؟ آیا با تغییرات عمیق مواجه‌ هستید؟ یا با تغییرات جزیی؟ یا هیچ‌ کدام؟ اگر نتوانید زندگی‌تان را ارزیابی و اندازه‌گیری کنید، نمی‌توانید آن را اداره کنید.

بسیاری از شاگردان مکتب تغییر چیتگرها به این ارزیابی دست پیدا کرده‌اند و خود را به سطح بالا رسانده‌اند. زیرا ابتدا وضعیت موجود خود را ارزیابی کرده و پذیرفتند و سپس اقدام به تغییر کردند. شما چطور؟ شما نمی‌خواهید در وادی تغییر قدم بگذارید و بهتر از آنی شوید که هستید؟ هفت شهر تغییر منتظر شماست.

کافه تغییر محفلی غیررسمی و صمیمی برای بیان و ترویج مفاهیم تجربه‌شده مروجان، سفیران، حامیان، مربیان و رهبران تغییر در چارچوب الگوی «جنبش هارمونی تغییر (جهت)» است. از این رو، این رویداد در دوره‌های زمانی منظم و به صورت استانی طرح‌ریزی و اجرا می‌شود و پشتیبان اصلی آن موسسه فرهنگی و آموزشی «مکتب تغییر چیتگرها» می‌باشد. این بار این رویداد در شهر قزوین با میزبانی مجموعه گردشگری و تفریحی تالار شهر و حمایت مجموعه کارجو پلاس برگزار می‌شود و ما منتظر شما هستیم در یک گفتگوی تغییر با هم با اشتراک‌نظر برسیم. زیرا همه به مکتب تغییر دعوت شده‌ایم...

در این جلسه  و کارگاه آموزشی شما با تجارب تغییر شاگردان مکتب تغییر آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید که چگونه از تغییر خودت پذیرایی کنی و آماده بشی تا سفر تغییر خودت رو آغاز کنی.

گزارش تصویری برگزاری اولین رویداد کافه تغییر را می‌توانید از طریق لینک زیر ببینید:

لینک گزارش تصویری اولین رویداد کافه تغییر در تهران


 

سخنرانان

مسعود چیتگرها
مسعود چیتگرها
مربی تغییر

دو دهه دغدغه رشد و پیشرفت فردی و کسب‌وکار

برگزارکنندگان

مکتب تغییر
مکتب تغییر
یادگیری و مربی‌گری تغییر

مکتب تغییر چیتگرها با دو دهه سابقه در زمینه آموزش و مربی‌گری، کمک می‌کند تا برنامه تغییر فردی و سازمانی شما اجرا شود. اجرای تغییر پیچیده نیست، در صورتی‌که سازوکارها و ابزارهای ویژه‌ی آن به درستی بکار گرفته شود. «جنبش هارمونی تغییر (جهت)» به عنوان یک مدل خودساخته ایرانی می‌تواند شایستگی فردی، سازمانی و نوآوری شما را به طور چشمگیری برای اجرای تغییر افزایش دهد.
خدمات ما:
۱. کتاب‌های تألیفی و ترجمه
۲. محصولات آموزشی به صورت فیلم و صوت
۳. ارائه خدمات ارزیابی و مربی‌گری آنلاین

زمان‌بندی

برنامه رویداد
عنوانشروعپایان
پذیرش و خوش‌آمدگویی۰۹:۴۵۱۰:۰۰
آغاز رویداد۱۰:۰۰۱۰:۰۵
داستان یک تغییر۱۰:۰۵۱۰:۲۰
چگونه از تغییر پذیرایی کنم؟۱۰:۲۰۱۱:۲۰
پرسش و پاسخ تغییر۱۱:۲۰۱۱:۵۰
شبکه‌سازی و پایان رویداد۱۱:۵۰۱۲:۰۰

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
این رویداد پیش‌نیازی ندارد. فقط یک فکر و ذهن فعال برای تغییر می‌خواهد.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
قلم و یک دفترچه زیبا برای یادداشت‌برداری مطالب
بلیت پرینت شود یا خیر؟
برای اینکه جنگل‌ها نابود نشوند خیر
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
اگر احساس کردید این رویداد به شما در جهت یادگیری بیشتر کمک نمی‌کند، بله

آدرس: تهران خیابان کریمخان زند، نرسیده به میدان ولیعصر، نبش خیابان شهید گلابی، کافه ملکوت