کاور
جمعه ۵ دی ساعت ۱۲:۳۰

سومین کارگاه آنلاین ICDL سطح دو

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

مدرس

علی آموزگار
علی آموزگار
مؤسس شرکت دیجیتال تاو آموزگار

یادداشتی از مدرس


حدود هشتاد سال پیش عموی پدرم اولین آموزشگاه ، روزنامه و از همه مهم تر اولین مدرسه ی خراسان رو تأسیس کردن . پدر بزرگ من تاجر بود ولی رابطه ی نزدیکی با برادرش داشت و هدفش تأسیس یک شهرک برای خانواده آموزگار بود که متاسفانه در جنگ ایران و عراق ورشکست شدن و خیلی زود هم فوت کردن . فامیلی ما اولش شریعت رضوی بود ولی زمانی که سه جلد می دادن به واسطه عموی پدرم که اولین مدرسه مشهد رو ساخته بود فامیلی ما شد آموزگار و کم کم معلمی شد شغل اصلی خانواده ما جوری که غیر از معلم شدن یک ساختار شکنی در خانواده بود . داستان اون مدرسه و سیستم آموزشیش خیلی مفصله . شاید بعدا بگم ‌. منم هفت سال پیش طبق سنت خانوادگی مون به محض اینکه دانشجو شدم ، معلمی رو انتخاب کردم و فیزیک درس دادم . احساس کردم با فیزیک کار خاصی نمیشه کرد . یکبار یک کتابی خونده بودم که اونجا گفته بود اگرفرزندان شغل پدرانشون رو ادامه بدن موفق تر خواهند بود . منم تصمیم گرفتم درباره گذشته خودم تحقیق کنم . عمه ی پدرم که تنها مستند بودن همه خاطرات رو برام تعریف کردن و همچنین با مطالعه کتابی به نام چله که خانم مخدره آموزگار دختر عموی پدرم نوشته بودن و شرح حال خانواده ی ما بود ، سعی کردم هدفی ارزشمند تر رو انتخاب کنم . بعد از کلی تحقیق و مشاوره و مطالعه سال نود و پنج تصمیم گرفتم همه چیز رو رها کنم و این گروه آموزشی رو با هدف تربیت نیروی خلاق و خوش فکر تاسیس کنم . نوجوانان و جوانان همیشه هدف خدمت خانواده ما بودن . اینطوری بگم که مادرم ، مادربزرگم ، عمه ام ، خاله هام ، عموم معلم و استاد بودن . پدر بزرگ مادریم ارتشی بودن ولی پدربزرگ مادرم رئیس آموزش و پرورش اراک بود و همچنین معلم زندان ها . به همین دلیل درونن احساس دیگه ای به آموزش دارم و اون رو رسالت خودم می دونم . و همچنین از نظر من آموزش یک اقتصاد مقدس هست و حسابش از بقیه تجارت ها جداس . بله آدم سخت گیری هستم . همیشه اعتقاد دارم تلاش به استعداد غلبه می کنه . به زندگی باور دارم و معتقدم مشکلات زندگی با توانایی و لیاقت افراد نسبت معکوس داره . شایستگی و توانایی حل مسئله اکتسابی هست و با صبر ، مقاومت و تمرین تبدیل به یک نیرویی درونی میشه .


آپشن های دوره


تمامی جلسات کلاس ضبط ویدئویی شده و پایان هر جلسه در پروفایل شما بر روی سایت آکادمی آموزگار بارگذاری می شود تا به صورت نامحدود به ویدئوها دسترسی داشته باشید.

یک گروه واتساپ جهت پشتیبانی و اطلاع رسانی تشکیل می شود که در طول هفته سوالات خود را مطرح کنید تا مدرس و پشتیبانان ما رسیدگی کنند .

همچنین می توانید علاوه بر شرکت در وبینار در جلسه اول و دوم کلاس به صورت آزاد شرکت کنید تا با فضا و محتوای کلاس بیشتر آشنا شوید.

در نهایت پس از ثبت نام اگر به هر دلیلی تا قبل جلسه ششم تصمیم به انصراف از ادامه دوره بگیرید شهریه شما به صورت کامل برگشت داده خواهد شد.

برگزارکنندگان

آکادمی آموزگار
آکادمی آموزگار
آموزش برنامه نویسی، بازی سازی و ICDL

طراحی، مشاوره، تحلیل، نظارت، تأمین ، خرید و فروش، نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری، پشتیبانی و توسعه در زمینه تجهیزات مخابرات، الکترونیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، شبکه و امنیت داده، سیستم‌های ایمن ساز شبکه، شبکه‌های اکتیو و پسیو فیبر نوری و کلیه خدمات زیرساخت مخابرات و شبکه، طراحی، توسعه، پیاده سازی و پشتیبانی سیستم های نرم افزاری، هوش مصنوعی، بلاکچین، تولید بازی های دیجیتالی، توسعه و پشتیبانی وب سایت، ثبت دامنه و خدمات اینترنت و برنامه ریزی جهت استارت آپ شرکت های دولتی و خصوصی و اداره برگزاری کارگاه های آموزشی

شرکت بامداد ایرانیان
شرکت بامداد ایرانیان
تولید کننده نرم افزارهای حسابدار و مالی
باشگاه بازی های فکری مستطیل
باشگاه بازی های فکری مستطیل
کافه بازی های فکری

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی آموزگار

تخصص شرکت ما تولید نرم افزار و سایت های سفارشی و همچنین آموزش برنامه نویسی و بازی سازی است .  هدف ما در آموزش تربیت نیروی متخصص برنامه نویس و بازی ساز برای بازار کار می باشد.  نیرویی که توانایی تولید شغل و کارآفرینی را داشته باشد و ما به دنبال جذب نی

رویداد های برگزارشده۲۰
رویداد های فعال۷
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر
  • شروع: جمعه ۵ دی ساعت ۱۲:۳۰
  • پایان: جمعه ۵ دی ساعت ۱۳:۳۰
رویداد آنلاین است.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است