کاور
پنج‌شنبه ۹ مرداد ساعت ۱۹:۰۰

سیرک بین المللی آفتاب

  • از ۴۰,۰۰۰ تومان
  • مشهد
  • سرگرمی
سانس یک
۱۳۹۹/۰۵/۰۹ ساعت ۱۹:۰۰
سانس دو
۱۳۹۹/۰۵/۰۹ ساعت ۲۲:۰۰
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد


سیرک بین المللی آفتاب در مشهد

سیرک به عنوان یکی از تفریحات مهیج شناخته شده که مردم رو به خودش سرگرم و مشغول نموده است. یکی از بزرگترین سیرک های بین المللی ایران که برنامه های جذاب و متنوعی رو برگزار می‌کند سیرک بین المللی آفتاب می باشد.

برای خرید اینترنتی بلیط سیرک بین المللی آفتاب ابتدا سانس مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس نوع بلیط و تعداد آن را مشخص کنید

از جذابیت‌های سیرک آفتاب، دلقک‌های بامزه ای هستند که بدون حرف زدن به قدری شما را می‌خندانند که تمام غم هایتان فراموش می‌شود. یک نمایش شگفت انگیزاز گروه های بند بازی و آکروباتیک سیرک که ترس و دلهره و آدرنالین را در شما به وجود می‌آورد. البته برنامه های سرگرمی سیرک به همین ختم نمی‌شود و بهتر است خودتون به این سیرک جذاب سری بزنید تا متوجه تفاوتهایش با سیرک‌های دیگر شوید. این سیرک با هنرنمایی هنرمندان بین‌المللی از ۱۰ کشور مختلف، جدیدترین برنامه‌ها را برای تعطیلاتی پر هیجان مهیا می‌کند. هنرمندان با تجربه و زبردست شما را با هنرشان میخکوب می‌کنند.


توضیحات


سیرک بین‌المللی آفتاب با برنامه‌های مختلف به مدت ۲ ساعت میزبان شما میهمانان گرامی می‌باشد تا با اجرای چندین برنامه شاد و مفرح از جمله: بندبازی، آتش‌بازی، پرتاب چاقو، کره مرگ و … ، توسط هنرمندان برجسته از کشورهای مختلف میباشد.

امید است بتوانیم با ارائه بهترین‌ها، ساعاتی خوش را برای شما به ارمغان بیاوریم. و موجبات یک تفریح سالم و مفرح را برای شما گردیم.

 

آدرس

مشهد منطقه تجاری و گردشگری سپاد

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

ایران بلیت

ایران بلیت برگزارکننده انواع رویدادهای مختلف مانند، کنسرت، سیرک، جنگ شادی و ... است. شما از طریق ایران بلیت میتوانید انواع بلیط ها از جمله: بلیط هواپیما، قطار، استخر، موزه، شهربازی و ... را خریداری کنید. یکی از مزایای این سایت پشتیبانی و امکان دریافت

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۱
  • شروع: پنج‌شنبه ۹ مرداد ساعت ۱۹:۰۰
  • پایان: جمعه ۱۰ مرداد ساعت ۰۰:۰۰
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است