رویداد به پایان رسیده است!
شاخ دروپال ۸ رو بشکن - هشت تکنیک اساسی برنامه‌نویسی برای دروپال هشت در تاریخپنج‌شنبه ۲۵ بهمنبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

شاخ دروپال ۸ رو بشکن - هشت تکنیک اساسی برنامه‌نویسی برای دروپال هشت

شروع:
پنج‌شنبه ۲۵ بهمن ۹۷ ۱۴:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۵ بهمن ۹۷ ۱۸:۰۰
شاخ دروپال ۸ رو بشکن - هشت تکنیک اساسی برنامه‌نویسی برای دروپال هشت
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

دروپال ۸ یک غول مدیریت محتواست

وردپرس، جوملا و دروپال از شناخته ترین سیستم های مدیریت محتوا (CMS) در دنیا هستند که با آنها فرآیند طراحی وب‌سایت بسیار آسان‌تر می‌شود. در این سمینار می‌خواهم به شما بگویم چگونه برای غول‌ترین آنها یعنی دروپال، برنامه‌نویسی و ماژول نویسی کنید و وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های قوی‌تری را طراحی‌کنید.

 

به شما قول می‌دهم که پس از این سمینار چهار ساعته، راهکارهایی را در در دستان خود خواهید یافت که بدون توقف و هر روز می‌خواهید برای دروپال هشت، برنامه‌نویسی کنید و آن را توسعه دهید. قدرت باورنکردنی دروپال هشت را به شما خواهم آموخت به‌گونه‌ای که هیچ‌گاه از پای دروپال خود بلند نشوید و کسب و کارها و اپلیکیشن‌های مختلف را بر پایه دروپال هشت بسازید و از توسعه آن لذت ببرید.

 

 

این سمینار برای چه کسانی است؟

  • کسانی که حداقل با دروپال نسخه ۷ آشنایی دارند
  • حداقل کمی با برنامه‌نویسی شی‌گرا در PHP ‌آشنا هستند
اما برای کسانی که اصلا با دروپال آشنا نیستند هم برنامه‌ای داریم که بعدا اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

سالها برای فراگیری دروپال، تلاش زیادی کرده‌ام و بسیار خوشحالم که حاصل۷ سال تلاشم را در این سمینار و در مدت کوتاهی در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهم. بی‌صبرانه و با هیجان زیاد منتظر شما در سمینار هشت تکنیک اساسی برای توسعه دروپال هشت هستم.

 

در این سمینار چه می‌گذرد؟

  • با فریم‌ورک سیمفونی آشنا می‌‌شویم و خواهیم دید که چگونه قلب دروپال ۸ روی این فریمورک زیبا، بنا نهاده شده و به این ترتیب خیلی ساده‌‌تر از آنچه فکرش را می‌کنیم ساختار دروپال هشت را درک خواهیم کرد.
  • متدها، سرویس‌ها و الگوهای اساسی که دروپال هشت از آن استفاده‌ می‌کند. 
  • API های پرکاربردی که پایه‌ای ترین اجزای دروپال هستند.
  • کار با Form API ، نحوه Route کردن درخواست‌ها، کنترلرها، Configuration Management و کامپوننت‌های پرکاربرد سیمفونی نظیر HttpFoundation  HttpKernel ، Routing ،Yaml و ... نیز بخش دیگری از این سمینار هستند.
  • روش استفاده از Composer و Drupal console برای توسعه دروپال هشت

 

 

من ایمان کیانی از خانه دروپال، تضمین می‌کنم در صورتی که پس از برگزاری سمینار به هر نحوی از ارایه آن راضی نبودید،  تمامی مبلغی را که پرداخته‌اید، به صورت کامل به شما برخواهم گرداند و در این باره هیچ سوالی از شما نخواهم پرسید.

 

هزینه سرمایه‌گذاری :‌ اگر زود ثبت نام کنید ۱۹۰ هزار تومان و اگر دیر بجنبید ۲۹۰ هزار تومان است.

 

 

 

هیچ آموزش فارسی و روانی در زمینه این غول ارزشمند وجود ندارد و اینجا تنها جایی است که می‌توانید در کنار دوستان عزیزتان و در فضایی خودمانی روی خود سرمایه‌گذاری کنید.

 

چرا معطلید؟ با این سمینار در سال آینده خواهید توانست پروژه هایی به مراتب قوی‌تر و البته پول‌سازتر با دروپال بسازید پس فرصت را از دست ندهید و همین الان ثبت‌نام خود را نهایی کنید. با توجه به ظرفیت محدود سمینار ممکن است پروژه‌هایی که سال آینده در انتظارتان هستند را از دست بدهید. 

 

 

 

بعد از برگزاری کارگاه در یک گروه تلگرامی عضو می ‌شویم و هر روز تمرین هایی که از سوی مدرس ارسال می‌شود را انجام می‌دهیم. ۱۰ روز تمرین و پشتیبانی از شرکت کنندگان محترم هم هدیه‌ای است که از سوی خانه دروپال تقدیم شما می‌شود تا به یادگیری عمیق تر مطالب گفته شده، کمک کند. در این گروه تلگرامی، علاوه بر مدرس، شرکت‌کنندگان نیز به همدیگر کمک می‌کنند تا مسائل و تمرین‌ها را با کمک یکدیگر حل کنند. در ضمن تمرین‌ها به گونه‌ای طراحی شده اند که به اندازه یک برابر مطالب کارگاه، بر دانش شما افزوده شود. در واقع ۲ برابر آموزش کاربردی خواهید داشت.

 

 

 

یک محصول رایگان به ارزش ۷۵ هزار تومان هم هدیه دیگری است که دریافت خواهید کرد. این محصول رایگان "آموزش کامپوزر" است که بسیاری از دوستان به آن نیاز دارند که در روز برگزاری سمینار به شما تقدیم خواهد شد. باید بگویم که آموزش کامپوزر به گونه‌ای طراحی شده که علاوه بر این‌که تمامی برنامه‌نویسان PHP می‌توانند از آن بهره ببرند، به طور اختصاصی و با رویکرد دروپال محور به آموزش می‌پردازد.

 

 

 

سمینار راس ساعت ۱۴ در روز بیست و پنجم بهمن شروع می‌شود. از شما دوست‌داران دروپال خواهش می‌کنیم که حداقل ۱۵ دقیقه قبل از برگزاری سمینار تشریف بیاورید تا  نظم سمینار به هم نخورد و حقوق دیگران را نیز ضایع نکنیم. همچنین می توانیم با آرامش بیشتری به مطالب گوش فرا دهیم. ضمن اینکه می‌توانیم در این فاصله با بقیه شرکت کنندگان آشنا شویم و باهم شبکه‌سازی کنیم.

 

 

 

راستی بهتر است یک لپ‌تاپ به‌همراه داشته باشید تا بتوانید همزمان با تدریس مدرس، تمرین کنید و یادگیری خودتان را بهبود ببخشید. منتظر حضور گرمتان هستیم.

سخنرانان

ایمان کیانی

ایمان کیانی

توسعه دهنده دروپال

آدرس:تهران سهروردی جنوبی، خیابان اورامان، نبش اسلامی، کافه فراموشی