کاور
"شبکه‌سازی جهانی با کمک لینکداین" در تاریخ یک‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

شبکه‌سازی جهانی با کمک لینکداین

یکی از بنیان‌گذاران موفق استارت‌آپی می‌گوید: «برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق، به سه چیز نیاز دارید: 1) محصول خود را بهتر از هر کسی بشناسید، 2) مشتری خود را بشناسید و 3) اشتیاقی شدید برای موفقیت داشته باشید».

کسب‌وکاری که می‌خواهد در بازار مدرن امروز فعالیت کند، باید بداند که خریداران دست بالا را در این بازار دارند و موفقیت در این بازار به‌شدت رقابتی، به معنای نمایش محصولات و خدمات به مشتریان و به‌کارگیری سیاست‌های فروش مطلوب، جهت جلب رضایت آن‌ها است. مشتری، در جایگاه قاضی، تعیین‌کننده موفقیت، رشد، رکود و یا شکست کسب‌وکار است. خریداران می‌توانند در نقش یک قضاوت کننده باشند، چرا که می‌توانند از میان پیشنهادات متنوع، آنچه را بیشتر به آن تمایل دارند را انتخاب کنند. برای شرکت‌ها و عرضه‌کنندگان محصولات، این شرایط به معنای آن است که باید تلاش بیشتری برای جذب و حفظ مشتریان انجام شود.

به‌طور خلاصه، هنگامی که محصول قابل‌فروشی در اختیار دارید، اولین کاری که باید انجام دهید، این است که راهبردی هوشمندانه برای جذب مشتری ایجاد کنید. اما چگونه می‌توان مشتریان مناسب را پیدا کرد؟ از آن مهم‌تر، از آنجا که برای رشدی پایدار و طولانی‌مدت، داشتن یک استراتژی مناسب ضروری است، از چه ابزارها و استراتژی‌هایی می‌توان برای جذب کارآمد مشتریان بهره برد؟

اما نکته کلیدی در بازاریابی و فروش محصول، توجه به روندهای جهانی و تغییر و تحولات بازار در سال‌های اخیر است. برای مثال، روند جهانی شدن، موجب گردیده تا بسیاری از کسب‌وکارها به سوی بین‌المللی شدن و حضور در بازارهای جهانی گام بردارند. از سوی دیگر، دیجیتالی شدن اقتصاد و ظهور شبکه‌های اجتماعی، بسیاری از کسب‌وکارها را بر آن داشته تا از پتانسیل فضای مجازی برای رشد و توسعه کسب‌وکارشان استفاده کنند. استارت‌آپ‌ها هم از این قضیه مستثنی نیستند و اتفاقاً پتانسیل‌های فضای مجازی می‌تواند به این کسب‌وکارهای نوپا و نسبتاً کم‌بنیه از منظر مالی، در فروش محصول، تیم‌سازی و ... کمک کند.

بهترین مثال از روند پیش‌گفته، استفاده از شبکه اجتماعی لینکدین، به‌عنوان یک ابزار تخصصی برای شبکه‌سازی و یافتن افراد، سرمایه‌گذاران، تأمین‌کنندگان و حتی مشتریان احتمالی است. فعالیت هوشمندانه در لینکدین، به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا بهترین استعدادها را برای توسعه تیم کاری خود شناسایی نموده و نسبت به جذب آن‌ها اقدام کنند. یک معرفی آسانسوری جذاب و اثرگذار در بیوی حساب‌رسمی لینکدین، کمک می‌کند تا سرمایه‌گذاران بالقوه را به خود جذب کرده و تأمین مالی موفقی را تجربه کنیم. در نهایت، لینکدین، فضایی مناسب برای یافتن مشتریان احتمالی است.

نظر به اهمیت موضوع و حضور بسیاری از کاربران علاقه‌مند به فناوری‌های نوین در لینکدین، کاریز تصمیم به معرفی این شبکه اجتماعی تخصصی به‌عنوان ابزار مشتری‌یابی در حوزه فناوری‌های سخت گرفته است. این وبینار جذاب که تحت عنوان «شبکه‌سازی جهانی با کمک لینکداین» برگزار می‌گردد، به دنبال پاسخ به این سؤال است که «چطور به کمک لینکداین دسترسی‌های جهانی ایجاد کنیم؟» در این رویداد که بیست‌ونهمین وبینار کاریز و سیزدهمین وبینار شتاب زمستانه است، «محمدعلی باقریان»، مدیر شبکه باتری نانو ایران، نکاتی را در خصوص این شبکه اجتمای تخصصی بیان داشته و یک تجربه موفق در این خصوص را با ما در میان می‌گذارد.

باید توجه داشت که با توجه به ضرورت حضور استارت‌آپ‌های ایرانی در بازارهای بین‌المللی در قالب رویکرد «توسعه صادرات»، لینکدین می‌تواند فضایی بسیار خوب برای تعامل با مشتریان خارجی و معرفی محصولات و خدمات فناورانه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان ایرانی باشد. اگر از فعالان حوزه کارآفرینی و فناوری، به‌ویژه در حوزه فناوری‌های سخت هستید، اگر به مباحث بازاریابی و فروش و چگونگی جذب مشتری علاقه دارید، اگر ایده‌ای نوآورانه در ذهنتان شکل گرفته و نمی‌دانید از کجا و با چه پایگاه مخاطبینی شروع کنید، در این وبینار شرکت کرده و با ویژگی‌ها و مزایای لینکدین آشنا شوید.

 

 

گفتنی است، پس از تجربه موفقیت‌آمیز وبینارهای مختلف از سوی کاریز و استقبال مخاطبین از آن‌ها، این برنامه اقدام به برگزاری منسجم و یکپارچه رویدادهای خود در قالب تقویم زمستانه کاریز نموده است. این رویداد بزرگ که تحت عنوان «شتاب زمستانه در هاردتک» و با عناوین متنوع و کاربردی از نیازهای مختلف استارت‌آپ‌ها در حوزه فناوری‌های سخت (هاردتک) برگزار می‌گردد، تلاشی از سوی کاریز برای کمک به توسعه فرهنگ کارآفرینی و نوآوری در کشور و پاسخ به نیاز روزافزون استارت‌آپ‌های داخلی به آموزش‌ها و مبانی کاربردی مدیریت کسب‌وکار محسوب می‌شود. در شتاب زمستانه کاریز، ۲۰ رویداد آنلاین با موضوعات منحصربه‌فرد در حوزه فناوری‌های سخت، با شعار پنج دنده تا قهرمانی (تیم، سرمایه، مجوز، فرصت و پتنت) برگزار می‌گردد. وبینار حاضر، بخشی از سلسله وبینارهای مالکیت فکری و ثبت اختراع تقویم زمستانه کاریز می‌باشد. به افرادی که در همه این وبینارها حضور فعالی داشته باشند، گواهی حضور نیز اعطا می‌گردد.

 

 

سخنرانان

محمد علی باقریان
محمد علی باقریان
مدیر شبکه باتری نانو ایران
محسن ابراهیمی
محسن ابراهیمی
شبکه نوآوری کاریز

برگزارکنندگان

شبکه نوآوری کاریز
شبکه نوآوری کاریز
اکوسیستم استارتاپی هاردتک

حامیان

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
معرفی کاریز۱۸:۰۰۱۸:۰۵
ارائه۱۸:۰۵۱۹:۳۰
پرسش و پاسخ۱۹:۳۰۲۰:۰۰
۲۲۲۰
دنبال کننده
۴۶
کل رویدادها
۱
رویداد فعال

کاریز یک فناوری ایرانی است… فعالیت در اکوسیستم‌های نوآوری و کارآفرینی و موفقیت در آن به خصوص در حوزه هاردتک، در گرو تعه...

بیشتر از ۴۲۰ نفر (۸۷%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

یک‌شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

تحلیل روندهای فناوری و بازار پلیمرهای زیست‌تخریب‌پذیر

 • آنلاین
 • ۶۰,۰۰۰ تومان
 • کاریز، اکوسیستم استارتاپی فناوری های سخت / هاردتک
پنج‌شنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دوازدهمین کارگاه ارزشگذاری استارتاپ‌ها

 • آنلاین
 • از ۷۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز توسعه کارآفرینی ریمیا
پنج‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

ایجاد کسب و کار و توسعه آن در فضای مجازی

 • آنلاین
 • از ۷۵,۰۰۰ تومان
 • آدوا
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس