رویداد به پایان رسیده است!
شروع ناب (ثبت‌نام اولیه) در تاریخ دوشنبه ۳۱ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۴ تیر ساعت ۰۸:۰۰

شروع ناب (ثبت‌نام اولیه)

  • رایگان
  • آنلاین
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


  • مخاطب دوره:

مخاطبان این دوره تیم‌های نوپایی هستند متشکل از دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اساتید و تازه فارغ التحصیلان دانشگاه که محصول آن‌ها مبتنی بر فناوری‌هایی است که عمدتاً از تحقیق و پژوهش به دست آمده یا محققانی که کارشان نتیجه یک رساله دانشگاهی در سطح دکتری یا کارشناسی ارشد است.  • پیش نیاز شرکت در این دوره:

وجود یک محصول اولیه یا پروتوتایپ با عملکرد مناسب برای شرکت در این دوره ضروری است. تفاوتی از این جهت که محصول اولیه فروش محدود داشته یا موفق به نهایی‌سازی یا فروش نشده نمی‌باشد. عمده فعالیت‌ها و آموزش‌ها حول آن محصول و مشتریان بالقوه آن انجام می‌شود.  • نحوه برگزاری:

این دوره در 12 روز - هر هفته یک روز - در تابستان 99 برگزار می‌شود. در هر هفته، یک روز کامل به بازخورد و بحث به صورت حضوری و آموزش از طریق یادگیری فعال (Active learning) و یادگیری مشارکتی (Cooperative learning) اختصاص دارد و در دیگر روزها هر تیم حداقل 2 روز در هفته را برای دنبال کردن فعالیت‌های مورد نیاز این دوره اختصاص خواهند داد.  • مربی دوره:

ارائه دهنده اصلی دوره دکتر علیرضا عالمی است که دوره دکتری مکانیک خود را در دانشگاه صنعتی دلفت هلند گذرانده و در کنار تحصیل در آن دانشگاه در مرکز رشد YesDelft و مرکز کارآفرینی اراسموس رتردام ECE دوره‌های کارآفرینی را طی نموده و خود بنیانگذار استارتاپ‌ Inspectigence است.  • هزینه شرکت در این دوره:

هزینه برگزاری این دوره برای هر تیم 6 میلیون تومان برآورد شده که پس از داوری و انتخاب تیم‌ها، که بخش عمده هزینه بر عهده شرکت توسعه کارآفرینی بهمن خواهد بود. لذا هزینه ثبت‌نام هر تیم 1.5 میلیون تومان می‌باشد.اطلاعات بیشتر: http://bahman.plus

ارتباط با برگزار کننده: Events{At}bahmancapital.com

سوالات متداول

آیا بدون محصول هم می‌توان در این دوره شرکت کرد؟
از آنجا که موضوع این دوره بررسی تطابق و مناسب بودن محصول برای بازار است، وجود یک محصول فناورانه برای انجام تکالیف و فعالیت‌های بیرون از کلاس نیاز است.
آیا شرکت‌های نوپا که در حال توسعه محصولات جدید هستند هم می‌توانند شرکت کنند؟
بله، شرکت‌های نوپا هم از مخاطبین این دوره هستند.
چند نفر از اعضای تیم می‌توانند در این دوره شرکت کنند؟
برنامه‌ریزی برای حضور حداقل ۲ و حداکثر ۳ نفر از اعضای اصلی تیم صورت گرفته است؛ ولی با هماهنگی برگزارکننده و پرداخت هزینه ثابت برای نفر اضافه می‌توان تا یک نفر اضافه‌تر در دوره حضور داشته باشد.
آیا تیم‌های غیر تهرانی هم می‌توانند در این دوره شرکت کنند؟
از آنجا که این دوره به صورت حضوری برنامه‌ریزی شده و در غیر این صورت اثر کمی خواهد داشت، تیم‌ها و اعضای آن باید امکان استقرار در تهران داشته باشند یا بتوانند روزهای برگزاری دوره به تهران سفر کنند. کارگاه‌ها از صبح تا عصر آن روز ادامه دارد.
این دوره چه روزهایی برگزار خواهد شد؟
زمان پیش‌بینی شده برای برگزاری این دوره یک روز ثابت از هفته‌های تابستان خواهد بود. زمان نهایی با نظر تیم‌های پذیرفته‌شده تعیین خواهد شد.
محل برگزاری این دوره کجاست؟
در صورت رفع محدودیت‌ها و مشخص شدن تعداد نهایی تیم‌ها، این دوره به صورت حضوری و در یکی از فضاهای موجود در ناحیه نوآوری شریف برگزار خواهد شد.

برگزارکنندگان

شرکت توسعه کارآفرینی بهمن
شرکت توسعه کارآفرینی بهمن

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت توسعه کارآفرینی بهمن

شرکت توسعه کارآفرینی بهمن از سال 96، سرمایه‌گذاری خطرپذیر بر روی استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور را به طور جدی دنبال نموده و امروز به عنوان یکی از فعال‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری مراحل اولیه چرخه عمر شرکت‌ها در ایران شناخته می‌شود.

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰