کاور
شنبه ۲۴ آبان ساعت ۱۴:۰۰

ششمین دوره جایزه مدیریت ایران

  • از ۹۹,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


 در پی برگزاری پنح نوبت جایزه مدیریت ایران که در سال های  گذشته دردانشگاه تهران ومرکزهمایش های بین المللی  صدا وسیمای جمهموری اسلامی ایران تشکیل گردید ، در نظر است ششمین دوره ی این جایزه با حمایت سازمان ها وارگان های دولتی وبخش خصوصی ودانشگاه ها در سال 1399 برگزار گردد .

لذا از آن دسته از مدیران وکارآفرینان محترم که تمایل به حضوردراین برنامه را دارند ، درخواست می گردد با تکمیل اطلاعات ، تقاضای خود را برای ما ارسال نمایند .

جایزه مدیریت ایران ، یک مدل غیر تجویزی بوده وبرای شناسایی ومعرفی بهترین مدیران وکارآفرینان ایرانی ، به اکوسیستم کارآفرینی ایران طراحی شده است .

 


آشنایی با جایزه مدیریت ایران وکاربردهای آن


1-      آشنایی با جایزه مدیریت ایران وکاربردهای آن

مدل تعالی مدیران  ورهبران سازمانی ، مدلی فرآیندی است که در قالب نگرش کلان حرکت به سمت تدوین مدل های تعالی فردی (به جای مدل های تعالی سازمانی ) توسط بنیاد تعالی مدیران ورهبران سازمانی وبا مشارکت افراد زیر برای اولین بار در سال 1384 طراحی وبه جامعه علمی وکسب وکار ایران معرفی گردید.

·         پروفسور ناصر میرسپاسی

·         دکترحیدرامیران

·         دکترتیمورآقایی

·         دکتر اعظم رحیمی نیک

·         دکترغلامرضا خاکی

·         دکترسهراب کارگر

·         مهندس رضا صحرایی

·         دکتروحیدرضا میرابی

·         دکتر مرتضی مجدفر

·         مهندس رضا کایدی

·         دکترزهرامومی وند

مدل تعالی مدیران ورهبران سازمانی درپی آن است تا با تبیین شایستگی ها وصلاحیت های خاص مدیران ، این صلاحیت ها را معرفی وضمنا امکان ارزیابی وسنجش آنها را در فضای کسب وکار ایران فراهم آورد.

مدل تعالی مدیران ورهبران سازمانی یک مدل فرآیندی (ورودی – فرآیند وخروجی ) است که براساس آنها شایستگی های مدیران تبیین وتوضیح داده شده است .

2-      نحوه امتیازدهی :

امتیازدهی به انی مدل براساس رویکرد RCPAR می باشد که طی آن ابتدا ارزیابیان نتایج معرفی شده در این مدل را در دودسته اصلی کمی ها ووصفی ها مورد سنجش قرارداده وبا تحلیل آنها سراغ ، ارزیابی معیارهای مندرج در بخش های ورودی وفرآیند مدل رفته وآنها را مورد بررسی قرار می دهند.

درارزیابی های این مدل نگرش 360 حاکم است که شامل :

-         فردمدیر

-         هم رده

-         زیردست

-         بالادست

می شود وسپس براساس آنها ، ارزیابان نیز به عنوان نفر وطرف پنجم در این ارزیابی 360 درجه ای ، نمره نهایی را در مورد شایستگی های معرفی شده برای مدیران اعلام وبراساس آن فرصت های بهبود شناسایی می شود.

3-     مزایای شرکت

شرکت دراین جایزه مزایای زیر را به همراه دارد:

الف- امکان شناسایی فرصت های بهبود در بین شایستگی های مدیران

ب- امکان بررسی بهترین الگوها ونمونه ها ومقایسه آن با عملکردفعلی مدیران سازمان

ج- امکان دریافت گواهی وتاییدیه برای شایستگی های مدیریتی

د- امکان انجام ارزیابی های داخلی وارزیابی های شایستگی

و- امکان طراحی واجرای مدل داخلی جایزه با استفاده از این مدل ونمایش نتایج آن در سطح سازمان

ز- امکان حضور در جلسات معرفی بهترین ها

ح- دریافت گواهینامه های تایید صلاحیت مدیریتی جهت اشتغال در سازمان ها

4-     نحوه اجرا

ازآنجا که این مدل یک مدل غیر تجویزی واجرای آن کاملا اختیاری وداوطلبانه است لذا برای اجرای آن می توان با استفاده از توضیحات زیر اقدام کرد:

الف- لازم است برای اولین بار ارزیابی  لازم به منظور تعیین امتیاز موجود سازمان (از1000 امتیاز) وطی فرم های ارزیابی این مدل انجام شود

ب- از آنجا که بخش نتایج (خروجی های ) مدل براساس مدل تعالی سازمانی EFQM  طراحی شده است ، انجام ارزیابی وتعیین نتایج ا« براساس راهنمای این مدل انجام می شود وبا آن مشابهت کامل دارد.

ج- براساس نتایج ارزیابی های انجام شده در بندهای فوق ، می بایست فرصت های بهبود(یعنی شایستگی های موردنیاز مدیران ) مدیران شناسایی وتعیین شده  واز طریق اقدامات لازم مثل آموزش این شایستگی ها برای مدیران ایجاد شده وکفایت آنها پس از یک دوره مناسب از طریق اندازه گیری نتایج ، مورد بررسی وتحلیل قراربگیرد.واین سیکل مجدداتکرارشود.

برگزارکننده

حامیان

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

آدرس

تهران تهران - خ ولی عصر- روبروی پارک ملت- جنب بازار صفویه- شماره 2665- ساختمان صورتی - طبقه دوم - واحد 17, تلفن 22059814, 22041812

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

دبیرخانه جایزه مدیریت ایران

جایزه مدیریت ایران ، یک جایزه مدیریتی در حوزه ی تعالی فردی ومدیریتی است که زیر نظر وبا مدیریت آقای پروفسور ناصر میرسپاسی ، به مدیران وکارآفرینان برتری که عملکرد مناسبی در حوزه ی مدیریت وراهبری کسب وکار خود دارند اعطاء می گردد .

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۳
  • شروع: شنبه ۲۴ آبان ساعت ۱۴:۰۰
  • پایان: شنبه ۲۴ آبان ساعت ۲۰:۰۰
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است