رویداد به پایان رسیده است!
هشتمین رویداد آنلاین "هم افزایی" فراکوچ با موضوع ارائه فصل دوم کتاب مربیگری به سبک بازی درونی در تاریخ شنبه ۲۹ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

هشتمین رویداد آنلاین "هم افزایی" فراکوچ با موضوع ارائه فصل دوم کتاب مربیگری به سبک بازی درونی

شروع:
شنبه ۲۹ تیر ۹۸ ۱۹:۳۰
پایان:
شنبه ۲۹ تیر ۹۸ ۲۰:۳۰
هشتمین رویداد آنلاین "هم افزایی" فراکوچ با موضوع ارائه فصل دوم کتاب مربیگری به سبک بازی درونی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

ارائه دهنده :

خانم دکتر مهشید کارخانه چی
خانم دکتر مهشید کارخانه چی
سوپروایزر و مدرس موسسه ویلیام گلاسر

پشتیبان علمی :

منصوره مشیریان
منصوره مشیریان
مربی و مدرس کشوری کوچینگ

توضیحات


از اقدامات ارزشمند مؤسسه فراکوچ، ایجاد یک کلوپ کتاب خوانی جهت فرهنگ سازی و انجام فعالیت های علمی می باشد که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. این رویداد با هدف مطالعه  ،  برگزاری وبینار و  بررسی کتابهای مختلف در حوزه روان شناسی مثبت گرا برگزار می شود. در جلسات کتاب خوانی، شرکت کنندگان پس از مطالعه و بحث علمی پیرامون رابطه روانشناسی مثبت گرا با کوچینگ، گزیده مطالب را استخراج و در قالب وبینارهای هم افزایی به سایر مخاطبین و دانشجویان کوچینگ ارائه میکنند. در هشتشمین رویداد هم افزایی به بررسی  فصل دوم  کتاب مربیگری به سبک بازی درونی اثر تیموتی گالوی می پردازیم.


درباره کتاب:


تیموتی گالوی ( نویسنده کتاب) به ما نشان می دهد بیشتر روشهای آموزشی و تدریسی که ما برای افراد انجام می دهیم مانع یادگیری است و باورهای یادگیری ما را در مورد یادگیری با یافته هایی که با به کار بستن روش هایی که جواب داده اند به چالش می کشد. بازی درون شایسته آن است که خواننده دست از قضاوت بکشد و پذیرای این باشد که همیشه شیوه هایی جدید برای شناخت هدف ها و امیال ما وجود دارد .

تیموتی(نویسنده کتاب): به تدریج متوجه شدم که خیرخواهانه ترین آموزش هایی که به شاگردانم می دادم، در گفتگوی درونی خودشان تعبیر به یک ابزار کنترل می کردند که با قابلیت های فطری و طبیعی آنها همخوانی نداشت. این گفتگوی انتقادی درونی مطمئنا یک حالت ذهنی ایجاد می کرد که با آنچه که ورزشکاران قهرمان در مورد ذهنی آرام و متمرکز گفته بودند، فرق داشت  .{وقتی از چند ورزشکار صاحب مدال سوال کرده بودند هنگامی که بهترین عملکرد را داشته باشید به چه چیزی فکر می کردید تقریبا همه آنها جواب داده بودند که اصلا فکر نمی کرده اند و ذهن شان آرام و متمرکز بوده است.}

هدف بازی درونی این است که عواملی در پیشرفت استعداد شخصی اختلال می اندازد را کاهش دهد . هدف بازی بیرونی نیز دستیابی به موانع بیرونی برای هدف های بیرونی است. رابطه این دو بازی معلوم است هر چه قدر چالش بیرونی فرد بزرگتر باشد کاهش اختلال درونی اهمیت بیشتری می یابد. پیشرفت افراد به هر دوی آنها بستگی دارد که می توان آن ها را به پاهای یک انسان تشبیه کرد اگر هر دو به یک اندازه باشند راه رفتن آسان تر  خواهد شد.


ارتباط دوره با مبحث کوچینگ :


مباحث و تکنیک های مرتبط و کاربردی کوچینگ از کتاب مربیگری به سبک بازی درونی استخراج شده تا دانشجویان کوچینگ و کوچ های حرفه ای بتوانند در اجرای جلسات کوچینگ از این تکنیک ها و مباحث استفاده کنند.


وبینار چگونه برگزار می شود؟


این وبینار در بستر نرم افزارهای زوم و فرازوم برگزار می شود. لینک شرکت در وبینار یک ساعت پیش از رویداد برای شما پیامک خواهد شد. شماره تماس پشتیبانی فنی وبینار: 09155308902

برگزارکننده :

فراکوچ
فراکوچ

دارای مجوز از :

سوالات متداول

آیا من هم می توانم در نشست های کتابخوانی شرکت کنم ؟
بله ، اگر ساکن مشهد هستید میتوانید در این جلسات شرکت کنید . جهت اطلاعات بیشتر می تونید با مسئول امور رویدادهای فراکوچ تماس بگیرید . 09155308902
نشست های کتابخوانی چه زمانی برگزار می شود ؟
روزهای شنبه ، هر دو هفته یکبار در مشهد برگزار می شود .
آیا نشست کتابخوانی در شهر های دیگر هم برگزار می شود؟
در حال حاضر خیر، اما تشکیل این نشست ها در سایر شهر های ایران در دستور کار واحد رویداد های فراکوچ قرار دارد. اطلاعات بعدی از طریق صفحات فراکوچ اطلاع رسانی خواهد شد.

آدرس: مشهد خیابان راهنمایی 20/1 - ساختمان آرمان - واحد 6 (وبینار به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.)