ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"شم اقتصادی بی‌نظیرترین دوره مدیریتی ایران" در تاریخ جمعه ۱۹ مهر ساعت ۱۶:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

زندگی قوانین خودش را داره. تا حالا بوی پول به مشامت خورده؟ ثروت آفرین بودن شرایطی داره که باید بلد باشی. درباره پول چی می دونی؟  ایجاد پول و ثروت فرایندی داره مانند فرایند  تولید یه ماشین. آیا با این قوانین آشنا هستی؟

کارگاه شم اقتصادی، یک کارگاه دو روزه است که به جرات میشه گفت یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین سمینارهایی هست که میتونه زندگی مالی و اقتصادی هر کسی را متحول کنه.

این کارگاه به مدت دو روز در روزهای پنجشنبه و جمعه برای علاقمندان برگزار میشه و شما می تونید از آن بهره ببرید.

فعالان اقتصادی

یکی از مشکلات ما این است که خوب آموزش نمی بینیم؛ آموزش هایی که دیدیم تا به امروز هدفمند نبوده.

در بند مالی زندان اوین کسانی هستند که اصول و قوانین پول درآوردن رو بلد نبودن و به همین خاطر کارشون به زندان افتاده. فعالان اقتصادی جمعیت زیادی از این افراد رو تشکیل می دهند.

به دست آوردن یک ثروت پی در پی و قطعی که از راه حلال باشه یکسری مهارت لازم داره. ثروتمند شدن شانسی نیست. پول درآوردن یکسری قواعد و قوانین خودش رو داره که همه ما باید بلد باشیم.

تخصص ثروتمندی

اشخاص در تولید پول به دو دسته تقسیم می شوند:

ثروت آفرینان؛
ثروت جویان.
شما جز کدام دسته هستی؟
دوست داری جز کدام دسته باشی؟
هیچ آدمی از پول بدش نمیاد. این حرف ها که پول چرک کف دسته یک حقه قدیمی است. برای پول به دست آوردن باید زحمت کشید؛ اما زحمتی که براش یک برنامه ریزی اصولی داشته باشی.

بدون برنامه و راهکار هیچ وقت هیچ اتفاقی نمی افته. دوست داری پولدار باشی؟ همه در جواب میگن بله اما برای این جوابشون هیچ راهکاری ندارند.

ثروتمند شدن یک تخصص است. برای متخصص شدن در هر کاری، باید آموزش ببینی. آموزش درست در اینجا خیلی مهم است.

استقبال از دوره های قبلی

با توجه به اینکه  سمینار شم اقتصادی در صد و هجدهمین دوره گذشته با استقبال بسیار خوبی همراه بوده به اطلاع می رساند صد و هجدهمین دوره سمینار شم اقتصادی در 2 روز و با حضور اساتید مطرح در 16 ساعت آموزش جذاب و کاربردی رو با خودش به همراه داره.

پذیرایی ویژه

برای هر روز، سه وعده پذیرایی و زمان استراحت در نظر گرفته شده، بنابراین شما با خیال راحت می تونین تمام تمرکزتون را روی مسائل مطرح شده در سمینار بگذارید و نگران هیچ چیزی نباشید.

ما تمام وسایل راحتی و آرامش را برای شما فراهم میکنیم. تنها کافی است با ذهنی آماده و جویای کسب موفقیت و ثروت در دوره شرکت کنین تا بازدهی آن را در زندگی شخص و حرفه ای تان احساس کنید.

گارانتی بازگشت وجه

اگر از روش تدریس اساتید یا احتمالا از مباحث سمینار راضی نبودید می توانید تا پایان روز اول برگزاری سمینار عدم رضایت خود را اعلام کرده تا شهریه به صورت کامل به شما برگردانده خواهد شد.

سمینار شم اقتصادی با ضمانت و گارانتی موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان است.

کی و کجا سرمایه گذاری کن

کسانی که در این سمینارها شرکت کرده باشند با یکسری قوانین آشنایی پیدا می کنند. یاد می گیرند کی و کجا سرمایه گذاری کنند. شم اقتصادی یعنی تقویت حس بویایی برای بهتر بو کشیدن پول هایی که در اطراف ما وجود دارند.

ثروت آفرین شدن را باید آموزش ببینید. باید بلد باشی که اصول پول درآوردن چی هست که مانند خیلی از فعالان اقتصادی تو دام نیافتی و به بن بست نخوری که سر از بند مالی دربیاری.

اگر شما هم جزء کسانی هستید که برای اولین بار تصمیم دارید در سمینار شم اقتصادی شرکت کنید این  فرصت را از دست ندهید و جزء شرکت کنندگانی باشید که سال هاست در کنار ما حضور دارند.

خلق مدل های طلایی ایجاد فرصت

 • روش های شناسایی فرصت های ایجاد ثروت
 • تبدیل ایده به سرمایه
 •  5  تکنیک رشد و توسعه
 • مدل های سرمایه گذاری

چگونه با 15 میلیون مالک 19 فروند ایرباس شدم؟

حتما برای همه جالب باید باشه که یک نفر با 15 میلیون چه جوری 19 فروند ایرباس  را خریداری کرده. اینجا بحث خرید هواپیما نیست صحبت سر یک شرکت هواپیمایی خیلی بزرگ و موفق است.

یک دانشجو مدیریت بازرگانی بعد از فارغ التحصیلی چند سال به کارهای مختلفی روی می آورد که اصلا موفق نمیشه.

اوائل دهه هفتاد تصمیم می گیرد یک آژانس هواپیمایی راه اندازی کند. از دوستاش کمک می گیرد؛ اما خیلی کمکی بهش نمی شود. 15 میلیون قرض می گیره و خودش به تنهایی یک مرکز فروش بلیط هواپیما راه اندازی می کنه.

بهترین مسیر

آینده اقتصادی برای شما اهمیت داره؟ اگه بله، چقدر؟ چرا باید ثروت آفرین باشیم؟ مسیر مالیت رو بلدی؟ برای رفتن به یک شهر دو تا راه هست شما کدام راه رو انتخاب می کنید؟ یکی از مسیرها طولانیه اما این جاده یک مسیر مستقیمه که امکان داره حتی به نتیجه نرسه.

مسیر دوم یک مقدار کوتاه تره و سختی های خودش رو داره اما شما رو حتما به مقصد می رسونه. شما باشید کدام راه رو انتخاب می کنید؟ مسیر دوم قطعا بهترین مسیر هست.

سرفصل های سمینار شم اقتصادی

ü       روش حل مسائل اقتصادی کسب و کار

ü       شناخت اصول سرمایه گذاری و اشتباهات روشن و ویران کننده

ü       کار برای ساختن ماتریس کسب درآمد و تغییر موقعیت آن

ü       ایجاد فرآیند جریان نقدینگی و سیستم پویای مالی

ü       توانمندسازی برای استفاده اصولی از هشت استراتژی ثروت آفرین و مهارت های لازم برای شروع از صفر

ü       روش های شناسایی فرصت های ایجاد ثروت

ü         تکنیک های رشد و توسعه

ü       خلق مدل های طلایی ایجاد فرصت های مناسب کسب و کار

ü       مدل های سرمایه گذاری

ü       جهش اقتصادی با تبدیل ایده به سرمایه

مخاطبان دوره سمینار شم اقتصادی

Ø       فعالان اقتصادی؛

Ø       تولیدکنندگان داخلی و صنعتی؛

Ø       مدیرعامل ها، مدیرکل ها؛

Ø       مدیرواحد و سرپرست واحد؛

Ø       فروشندگان فروشگاه ها و کارمندان فروش؛

Ø       معلمان مدرسه و اساتید دانشگاه ها.

Ø       و ... .

چرا باید در این سمینار شرکت کنم؟

برخی به اشتباه فکر می کنند شم اقتصادی فقط قوه تشخیص فرصت های صحیح سرمایه گذاری است! حال آنکه شم اقتصادی یک مدل فکری و رفتاری است که به ایجاد، حفظ و توسعه ثروت می انجامد. صاحبان شم اقتصادی از هیچ پول را می سازند و آن را به کار می گیرند تا باز پول تولید کنند.

در حالی که افراد عادی جامعه در اسارت باورهای اشتباه همه عمر برای پول کار می کنند و منتظرند تا اتفاقی بیفتد تا حالشان خوب شود.

بررسی های متعدد نشان می دهد افراد دارای شم اقتصادی این الگوها را به صورت مستقیم یا غیرمستقیم از یک یا چند نفر از افراد اثرگذار زندگیشان آموخته اند.

خانواده، دوستان و خصوصا جامعه، چه بسیارند پیش قراولان شم اقتصادی که در خانواده هایی عامی متولد اما به ممارست و تجربه اندوزی شامه اقتصادیشان را قدرتمند کرده اند.

جالب است بدانیم اکثر این افراد یک آرزوی مشترک دارند: ای کاش کسی بود که این درس ها را زودتر به ما یاد می داد تا سریع تر به نتیجه های بهتری می رسیدیم.

سوالات متداول

نه اصلا. برای شرکت در این دوره نیاز به داشتن شرایط خاصی نیست. هر کسی با هر شرایطی می تواند در این سمینار شرکت کند.
این دوره برای فعالان اقتصادی بسیار کاربرد دارد. مدیرعاملان و مدیران کل مجموعه ها از این دوره به خوبی می توانند استفاده کنند. فروشندگان فروشگاه ها و کارمندان واحد فروش با حضور در این دوره می توانند فروش خود را افزایش دهند. سمینار شم اقتصادی برای اساتید و معلمان نیز قابل استفاده و اجرا خواهد بود .
16 ساعت آموزش به همراه یکسری تمرین خواهد بود. این تمرین ها دو مدل هستند. مدل اول سر کلاس انجام می شود که به صورت فردی و گروهی است. مدل دوم تمرین ها برای منزل هستند که بعد از پایان روز اول دوره اساتید چند تمرین به شما خواهند داد که برای روز بعد سمینار از شما خواهند خواست.
بله، در پایان روز اول سمینار اگر به هر دلیلی ناراضی بودید با اعلام به مسئولین می توانید تمامی پول خود را بدون هیچ قید و شرطی پس بگیرید.
برای یادگیری آموزش های سمینار ذهن بازی را نیاز دارید. کارهای عملی نیز وجود دارد که حتما باید انجام دهید با آموزه های سمینار را به خوبی درک کنید. از همه مهمتر یک اراده قوی لازم دارید.

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان

مهندس امیرحسین مظاهری سیف

رویداد های برگزارشده۱۴۶

آدرس

تهران خیابان شریعتی خیابان میرزاپور خیابان قلندری شمالی جنب بن بست شقایق پلاک ۲۵ ساختمان شهرداری ناحیه هفت وسرای محله قیطریه طبقه سوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۳ شهریور

دوره آنلاین DevOps Foundation

 • آنلاین
 • از ۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان
 • دیجی وایز آکادمی
تا ۲۸ اسفند

دوره MBA مدیریت کسب و کار

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰ تومان
 • کالج فروش گلرنگ (دانشگاه گلرنگ)
پنج‌شنبه ۱۱ شهریور

دوره آنلاین COBIT 2019 Foundation

 • آنلاین
 • از ۵,۰۰۰ تومان
 • شرکت رایزن سامانه گستر
دوشنبه ۲۲ شهریور

تعیین استراتژی بازاریابی و فروش در کسب‌و‌کارهای نوپا

 • آنلاین
 • از ۳۵۰,۰۰۰ تومان
 • کریدور خدمات فناوری (اپوایزر)