رویداد به پایان رسیده است!
شکارچی فرصت ها در تاریخ شنبه ۸ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
شنبه ۸ آذر ساعت ۱۶:۰۰

شکارچی فرصت ها

  • رایگان
  • آنلاین
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


آیا شما هم می خواهید کسب و کاری برای خود راه اندازی کنید؟

ممکن است که شما هم در میان انبوه ایده ها دنبال ایده ای مناسب باشید؟

شاید این سوال برایتان پیش آمده که چه کسب و کاری راه اندازی کنم تا شکست نخورم؟

اگر این موارد برایتان مهم است پس با ما همراه باشید.

ما انسان ها از زمانی که برروی کره زمین زندگی کرده ایم درگیر مساله کار کردن بوده ایم و افراد برای ادامه زندگی خود مسیرهای متفاوتی را طی کرده اند بعضی ها شغل نیاکان و آبا و اجدادشان را ادامه داده اند بعضی دیگر حرفه ای یاد گرفته اند و ان را به عنوان شغل برگزیده اند اما در عصر پیش رو مساله کسب و کار کمی متفاوت شده است و دیگر شیوه های سنتی جوابگوی آن نیستند و باید با تفکر مبتنی بر دانش و مهارت وارد بازار شد و گرنه چیزی به جز شکست نصیب افراد نخواهد شد.

 

در این وبینار به چه مواردی اشاره خواهد شد؟

در این وبینار در ابتدا به موضوع مهم شکست کسب و کارها خواهیم پرداخت موضوعی که دیگران به آن زیاد نپرداخته اند داستان های موفقیت را در زندگی زیاد شنیده ایم ولی کم تر کسی داستان شکستش را برای دیگران بازگو می کند در ادامه به مفهوم بسیار مهم نیاز خواهیم پرداخت و از فرصت های کسب و کار و ایده های مبتنی بر فرصت صحبت خواهیم کرد و در نهایت به شیوه تشخیص فرصت و رسیدن به ایده های صحیح کسب و کار خواهیم پرداخت.

این وبینار به درد چه کسانی خواهد خورد؟ 

سه دسته از افراد می توانند از این وبینار بهره ببرند.

1) افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کار هستند: باید قبول کنیم که ایده به تنهایی برای راه اندازی یک کسب و کار کافی نیست اما در این بین نقش محوری را ایفا می کند چرا که یک ایده خوب اگر با فاکتورهایی همانند تیم قوی، مدل کسب و کار صحیح و ... همراه گردد می تواند تبدیل به یک کسب و کار عالی گردد بنابراین کسانی که به دنبال راه اندازی کسب و کار و یافتن فرصت های کسب و کاری هستند نیازمند یادگیر دانش لازم در حوزه ایده پردازی صحیح و تشخیص فرصت هستند.

2) افرادی که کسب و کاری راه انداخته و شکست خورده اند : این افراد می توانند بعد از این وبینار یک بار دیگر مسیری را که طی کرده اند را دوباره بازبینی کنند تا نقاط ضعف و قوت خود را بهتر بشناسند و در آینده کسب و کاری پایدار راه اندازی کنند.

3) افرادی که کسب و کاری دارند ولی می خواهند آن را توسعه بدهند و حوزه های دیگری به آن اضافه کنند این افراد با شرکت در این وبینار و کسب دانش عمیق و تخصصی می توانند در توسعه کسب و کار خود و راهبری آن بهتر عمل کنند.

در پایان وبینار چه اتفاقی می افتد؟

در پایان وبینار شما به یک دانش خوب در حوزه شناخت نیاز، شناسایی فرصت و ایده های پایدار خواهید رسید می توانید با یک دیدگاه متفاوت به محیط پیرامون خود نگاه کرده و با شناسایی نیازهای دیگران و برآورده کردن آنها هم به بهبود زندگی دیگران کمک کنید و هم کسب و کار ارزش آفرین خود را داشته باشید.

این وبینار رایگان است یا پولی؟

واقعیت این است که با توجه به تجارب چندین ساله وبینارهای رایگان بازدهی چندانی را برای مخاطب نداشته اند و طبق آمار 50 درصد مخاطبان ثبت نام کننده گان اصلا در وبینار شرکت نکرده اند و درصد بالایی هم در میانه از وبینار خارج شده اند اما به خاطر اینکه وقت و زمان شرکت کنندگان برای ما ارزشمند است فقط می خواهیم افرادی در این وبینار شرکت کنند که واقعا به این مباحث نیاز دارند و پرداخت پول آنها را به لحاظ روانی مجاب خواهد کرد که با دقت بیشتری به مطالب گوش دهند و از مطالبی که مدت ها برای گردآوری آنها زحمت کشیده شده است بهره بردای حداکثر کنند.

 

و اما یک سوال

دوستان عزیز همه ما می دانیم که زمانی دایناسورها بر روی کره زمین بوده اند و می دانیم که الان دیگر نیستند و هرازگاهی استخوانی از آنها پیدا می شود اما چرا دایناسورها از بین رفتند در آخر وبینار به این سوال ساده جواب خواهم داد شما هم به جواب آن فکر کنید و به ارتباط آن با موضوع کسب و کار فکر کنید؟

سخنرانان

رضا جلالت
رضا جلالت
کارشناسی ارشد کارآفرینی از دانشگاه تهران مدرس و مشاور حوزه کسب وکار و آفرینی مدیر دپارتمان کسب و کار و کارآفرینی موسسه آوان

برگزارکنندگان

موسسه آموزش و مشاوره کسب و کار آوان
موسسه آموزش و مشاوره کسب و کار آوان
دارای مجوز رسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۶۱۸

برگزار‌کننده

آواتار

آوان

موسسه آموزشی و مشاوره مالی و کسب و کار و توسعه فردی

رویداد های برگزارشده۲۸
رویداد های فعال۰