رویداد به پایان رسیده است!
آموزش صادرات با اساتید اروپا(برای اولین بار درایران) در تاریخ دوشنبه ۱۵ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۵ اسفند ساعت ۰۸:۰۰

آموزش صادرات با اساتید اروپا(برای اولین بار درایران)

  • از ۵,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

دوره کامل آموزش صادرات از صفر


دوست گرامی سلام، وقت بخیر

دوره ی آموزشی صادرات و واردات Import- Export  یکی از کامل ترین و قوی ترین دوره های تجارت بین الملل در کشور  برای افرادی است که می خواهند تجارت داخلی و بین المللی را به صورت حرفه ای بیاموزند و کاملا قوی شروع کنند. این دوره به شما کمک می کند تا فنون حرفه ای تجارت و بیزنس را آموخته  و پس موفقیت در آن کسب و کار عالی را شروع نمایید و هم چنین بیزینس های فعلی یتان را با قدرت بیش تری و بسیار حرفه ای تر دنبال نمایید.این دوره که با کمک اساتید اروپا منتشر می شود کار های عملی زیادی دارد و تلاش زیادی را می طلبد تا بتوانید تحت فشار ها و سخت گیری های آن استعداد های خود را شکوفا کنید.  با توجه به درخواست دوستان جهت تشکیل دوره های تجارت بین الملل  ، اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تقاضای شرکت در این دوره  را داشته اید، می توانید جهت ثبت نام دوره، با توجه به شرایط زیر اقدام فرمایید.

 

 

در مدت شروع تجارت  می توانید خودتان طرح پیشنهادی را انتخاب کنید. بعد با داشته های کشور خودمان و سایر کشورها صادرات را شروع کنید.

اصول خدمات صادرات وواردات و رابط های آن را  از موجودی تا رسیدن دلار به حسابتان حرفه ای می توانید  یاد بگیرید هم چنین یاد می گیرید که چطور بازارهای دنیا را در هر محصول و صنعتی  پیدا کنید. هم چنین اصول یافتن قیمت ها.( چه محصولی در چه کشوری با چه قیمتی ما را به سود می رساند) .

یاد میگیرید مشتریهای بین المللی را با هدف انتخاب کنیم مثلا چین ، فرانسه ، عراق ، روسیه و….

تراکتورهای پولی و قوانین بین المللی را می آموزیم و هم چنین روش های دور زدن تحریم ها را به یاد می گیریم و صادر کردن محصولات معروف ایران مثلا زعفران داروهای گیاهی ،میوه ، پسته و خشکبار ، محصولات پتروشیمی و واردات اتومبیل و سایر اقلام  کاربری.

دوست گرامی،

مجازات بین المللی و مکاتبات تجاری را می توانیم مطالعه کنیم. مذاکرات و معامله خارج از کشور و بین المللی را می توانیم بررسی کنیم. مدیریت شرکت و کار گروهی را یاد می گیریم و خلاصه در انتها با تجربه مهمی که به دست میاورید

می توانید ابتدا در دوره کارورزی معرفی شده  شرکت کنید و پس از ان  با دیدن فرصتهای لازم، کار خود را انجام داده و اقدام کنید. این دوره قوانین جدید و کامل و توانمندترین تجارتها را در کشورهای مختلف را پوشش می دهد.


سوالات متداول


سوالات متدوال:1- آیا برای شرکت در این دوره پیش نیاز خاصی لازم است؟پاسخ: خیر، در این دوره از آموزش مبتدی شروع می کنیم و آن را تا سطح آموزش حرفه ای پیش می بریم. بنابراین دانشجو به پیش نیاز خاصی احتیاج ندارد و همچنین مدرک و رشته های تحصیلی مختلف می توانند در این دوره فارغ از رشته ی تحصیلی شان شرکت نموده و آموزش های مربوط به تجارت بین الملل و صادرات و واردات را ببیند.2- آیا برای شرکت در دوره می بایست زبان انگلیسی عالی بلد باشیم؟دانستن زبان انگلیسی خیلی خوب است ، اما در تجارت بین الملل در حد معمولی کفایت می کند. و البته چه بسیار افرادی که تجارت می کنندو زبان انگلیسی خیلی عالی ندارند.3- آیا این دوره برای کسانی که کسب و کار و یا ایده ی خاصی ندارند هم مفید است؟بله، این دوره فقط مخصوص کسانی که کسب و کار خودشان را دارند نیست، بلکه از روز اول دوره آموزش می دهیم که چطور صنعت مورد علاقه ی خودمان را انتخاب کنیم و همچنین در ادامه ی دوره (جلسه ی چهارم به بعد) که بازارهای جهانی را رصد می کنیم، که فلان کشور چه محصولاتی را می خرد، از کدام کشورها می خرند، چه قیمتی می خرند، و اطلاعات محصولات و کشورهای مختلف را بررسی می کنیم، خیلی ها دیدشان نسبت به تجارت باز تر شده و صنعت و محصول مناسب کار خودشان را پیدا می کنند.

4-آیا بعد از گذراندن این دوره می توانیم وارد کار صادرات و واردات بشویم؟آموزش تجارت بین الملل هم بخش آموزش دارد و هم بخش مرتبط با دانشجو. بنابراین برای موفقیت و شروع کار تجارت بین الملل در دوره می بایست تلاش کافی را داشته باشیدو تمارین و دروس دوره را با جدیت پگیر باشید تا ان شاء الله جواب بگیرید. پاسخ بلی است اما نه برای همه! برای کسانی که واقعا دوره را جدی می گیرند و با اراده و پشتکار تلاش می کنند. برای مثال چند مورد از دانشجویان دوره های قبلی آموزش صادرات و واردات را مثال می زنم. خانمی را داشتیم که معلم بودند وبعد از بازنشستگی از آموزش و پرورش در دوره ی ما شرکت کرده بودند وبعد از مدتی اطلاع دادند که صادرات گوشت مرغ به عراق انجام می دهند. آقایی را داشتیم از خوزستان که شغل کارمندی شان را رها کرده بودند و در دوره شرکت کردند. حدود سه ماه بعد از دوره اطلاع دادند که صادراتشان را ارسال خرما به هندوستان شروع کرده اند وهمچنین امسال هم صادرات به استرالیا را انجام می دهند. آقایی را داشتیم که در طی دوره توانست صادرات محصولات سلولوزی را به افغانستان انجام بدهد. آقایی را داشتیم در دوره ی سال 94 آموزش دیده بودند. داستان جالبی را امسال برایم تعریف کردند. اهل کرمان بودند و یک سال تمام تلاش کرده بودند و هیچ پولی بدست نیاورده بودند اما در نهایت بعد از یک سال تلاش، توانسته بودند 1 میلیارد تومان سود کسب کنند. و مثال های مختلف دیگر. اما نکته ی مشترک همه ی  این افراد جدیت ، تلاش و پشتکار در دوره و بعد از آن بوده است. خانمی را همین امسال داشتیم که حدود یک ماه بعد از دوره با داشتن فرزند کوچک توانستند صادرات تابلوهای نقاشی را به اروپا انجام بدهند. آدم ها مختلفندو با توجه به تلاش خودشان و تغییرباورهایشان و آموزش هایی که می بینند نتایج مختلفی می گیرند.


برای شروع صادرات چقدر پول لازم است؟ما به دانشجویان توصیه می کنیم که با مبالغ کم شروع کنید. لزومی ندارد بار اولی که می فرستید با میلیاردها تومن‌پول همراه باشدبرای مثال با چند کانتینر پسته میتوانید شروع کنید. بعداً می توانید از طریق کسب و کار با مبالغ بیش تری شروع کنید. اما می توانید از کارخانه داران و باغداران نیز استفاده کرده ومنابع  خود را تهیه کنید و آن منابع را صادر کنید و در سود با کارخانه دارها شریک باشید.همه چیز بستگی به انگیزه خودتان دارد.


مدرک


آیا در این مدت مدرک میگیرم و مدرک به چه دردم میخورد؟

هر کشوری بخواهید کار خود را ادامه دهید از طریق رزومه می توان انجام داد این مدرک یک رزومه قوی برای شروع کار بین المللی شماست.

برگزار‌کننده

آواتار

سارا سراوانی

رویداد های برگزارشده۱۱
  • شروع: پنج‌شنبه ۱۵ اسفند ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تهران دانشگاه صنعتی امیرکبیر