رویداد به پایان رسیده است!
صبحانه کاری با پنکیک شکارچی در کارخانه نوآوری در تاریخ سه‌شنبه ۱۹ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
سه‌شنبه ۱۹ آذر ساعت ۰۹:۰۰

صبحانه کاری با پنکیک شکارچی در کارخانه نوآوری

  • ۲۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • گردشگری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

ماجرا چیه؟


من مهدی برهمند پورهستم، البته همه من رو به اسم شکارچی می‌شناسند. خیلیا فکر می‌کنند که همه فکر و ذکر من عکس گرفتن و عکاسیه اما خبر ندارند که چقدر به آشپزی علاقه دارم.

علاقه من به غذا و آشپزی اگه بیشتر از عکاسی نباشه، به طور حتم کمتر نیست!

کسایی که با من جلسه داشتند می‌دونند که وسط اتاق جلسات بساط موکاپات و شیر قهوه رو راه می‌اندازم. از این قهوه سوسولیا نه‌ها! قهوه اسپرسو با ترکیب رویایی ۷۰ درصد روبوستا و ۳۰ درصد عربیکا درست می‌کنم جوری که بوی قهوه کل اتاق جلسات رو پر می‌کنه و بعدش هم از شیر فوم می‌گیرم و بهش اضافه می‌کنم.

تا حالا چند بار برنامه درست کردن صبحونه توی زاویه راه انداختم. دفعه اول املت پختم و با بچه‌های فضای کار اشتراکی زاویه کلی لذت بردیم.

چند روز پیش هم دوباره بساط درست کردن صبحونه گرم رو به راه انداختم و پنکیک پختم. شروع یه روز کاری با صبحانه گرم می‌تونه انرژی کل روز رو تامین کنه. اما موضوع فقط خوردن یک صبحانه کامل نیست. تجربه پختن غذا برای من بسیار لذت بخشه. این لذت وقتی بیشتر می‌شه که در کنار آدم‌های دیگه این کار رو بکنم و افراد حاضر توی جمع شاهد غذا پختن من باشند.

سه شنبه ۱۰ آذر می‌خوایم توی کارخونه نوآوری آزادی برنامه صبحانه کاری داشته باشیم. دور هم جمع می‌شیم و در کنار هم پنکیک می‌پزیم. لازم نیست که آشپزی بلد باشید. حتی لازم نیست زحمت زیادی بکشید. کلیه فرآیند کار خود من انجام می‌دم. اما مهم اینه که در کنار هم هستیم. یا هم بگو و بخند می‌کنیم و یک خاطره زیبا می‌سازیم


صبحانه چی می‌خوایم درست کنیم؟


برای برنامه روز سه شنبه ۱۹ آذر پنکیک شکلاتی به همراه موز در نظر گرفتم. در حقیقت چیزی که من در درست می‌کنم پنکیک نیست. من کِرِپ درست می‌کنم. اگه می‌خواید دقیق‌تر بدونید چیه بهتره که عبارت «Crepe» رو توی گوگل سرچ کنید.

اگه بخوام بیشتر توضیح بدم باید بگم که کرپ یه نوع پنکیک محسوب می‌شه با این تفاوت که از پنکیک نازک تره.

ترکیب شیر و تخم مرغ رو درست می‌کنم و بعدش به این ترکیب نمک و شکر اضافه می‌کنم. بعد از اینکه ترکیب خوب با هم مخلوط شد به آرومی بهش آرد رو بهش اضافه می‌کنم.

کافه میزو کارخانه نوآوری آزادی لطف کرده و سینی گیریل روغنی خودش رو در اختیار ما قرار داده. سینی گیربل رو میاریم وسط کافه و همه دورش می‌شینیم و از پختن پنکیک و خوردن صبحانه در کنار هم لذت می‌بریم.

بعد از آماده شدن، پنکیک‌‌ها رو به همراه شکلات صبحانه داغ و موز سرو می‌کنیم.


کارخانه نوآوری آزادی کجاست؟


تقریبا همه بچه‌های اکوسیستم استارتاپی کارخانه نوآوری آزادی رو می‌شناسند. محل کارخانه نوآوری آزادی تا چند سال پیش محل فعالیت کارخانه الکترودسازی آما بود. اما الان به پاتوقی برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه کسب‌وکار آنلاین شده است. شرکت‌های مثل علی‌بابا و دیجی‌کالا نکست در این کارخانه مستقر هستند. البته شاید همه اسم کارخانه نوآوری آزادی را با فضای کار اشتراکی زاویه بشناسند. اما در حقیقت زاویه بخشی از کارخانه نوآوری آزادی محسوب می‌شه.


کافه میزو کجاست؟


یکی از سوله‌های موجود در کارخانه نوآوری آزادی داستان بسیار زیبا و ویژه‌ای داره. این سوله ویژه در اختیار گروه معماری دیبا است و دیبا اسم زیبای «هفت و هشت» رو برای این سوله انتخاب کرده.

چیدمان و طراحی فضا در سوله هفت‌وهشت بسیار خاص و منحصر به فرد است. گروه معماری دیبا در بازسازی این سوله به حفط هویت سوله بسیار پایبند بوده و به همین خاطر هنوز تمام المان‌های صنعتی کارخانه آما به طور کامل حفط شده. امابا احترام به حافظه تاریخی بنا، فضاهای مدرن هم در این سوله باز آفرینی شده.

فضای کار اشتراکی، محیط کار اختصاصی، اتاق بازی‌های رایانه‌ای و کافه از جمله این امکاناتی هستند که در سوله هفت‌وهشت تدارک دیده شده.

ما برای اجرای این برنامه مهمان کافه مستقر در سوله هفت‌وهشت هستیم که همه این کافه را به نام کافه «میزو» می‌شناسند.

لذت دورهمی و پختن غذا و خوردن صبحانه گرم در محیط ویژه‌ای مثل کافه میزو مطمئنا چندین برابر خواهد بود. 

سخنرانان

مهدی برهمندپور (شکارچی)
مهدی برهمندپور (شکارچی)
عکاس فریلنسر

سوالات متداول

شرکت برای همه آزاد است؟
بله، خرید بلیط و شرکت در این رویداد برای همه آزاد است
چطور می‌تونم وارد کارخانه نوآوری آزادی بشوم؟
با خرید بلیط رویداد نام شما جزو مهمانان کافه میزو قرار خواهد گرفت و اجازه ورود به کارخانه را خواهید داشت

آدرس

تهران بزرگراه شهید لشکری - جنب ایستگاه مترو بیمه - کارخانه نوآوری - سوله ۷و۸ - میزوکافه

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

فسفری‌ها

ما پارتیزان هستیم، پارتیزان جوخه فسفری‌ها...

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰