رویداد به پایان رسیده است!
صفر تا صد تلفظ در تاریخ پنج‌شنبه ۲۲ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۲ اسفند ساعت ۱۶:۰۰

صفر تا صد تلفظ

  • ۷۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

آوا توحیدی
آوا توحیدی
مدرس

5 سال تدریس زبان در موسسات و تدریس خصوصی
تدریس کتاب های 504 ، 1100، لغات ضروری تافل، active skills for reading، American file


توضیحات


خیلی ها فکر میکنند چون انگلیسی زبان دوم آنهاست، هیچ وقت نمیتوانند مثل یک native (کسی که زبان مادری اش انگیسی است) صحبت کنند. اما باید این خبر خوشحال کننده را به شما بدم که تنها با رعایت تعداد محدودی تکنیک های ساده، میتوانید لهجه ای نزدیک به native ها و بسیار قابل فهم تر از چیزی که تا الان به آن صحبت میکرده اید، داشته باشید.

متأسفانه کمبود یک منبع خوب برای آموزش این تکنیک ها به زبان فارسی کاملاً محسوس است. کتابهای موجود عمدتاً به زبان انگلیسی هستند و به دلیل تلفیق آموزش تکنیک های لهجه و قواعد علمی زبان شناسی، زبان آموزان را سردرگم می کنند.

در این کارگاه سعی شده آموزش به بیان ساده و قابل فهم باشد و بدون بحث های علمی و زبانشناسی، تنها تکنیک ها و مباحث کاربردی آموزش داده شود.

ویژگی دیگر این کارگاه توجه ویژه به لهجه ی فارسی و تفاوت هایش با لهجه ی امریکایی است، بطوری که مناسب ترین منبع برای فارسی زبان ها باشد.

خواندن این کتاب به شما در سطوح بالای امتحانات اسپیکینگ کمک شایانی دارد، مکالمات شما را قابل فهم تر می کند و باعث میشود صحبت کردن شما برای یک انگلیسی زبان جا افتاده تر، روان تر و زیبا تر بنظر برسد. مطمئن باشید هیچ کس متوجه استفاده ی شما از این تکنیک ها نمی شود، وتنها چیزی که به ذهن دیگران می رسد این است که شما بالاخره یاد گرفته اید درست صحبت کنید!

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
این رویداد پیش نیاز خاصی ندارد و طوری تدریس میشود که برای همه ی علاقمندان زبان انگلیسی کاربردی باشد.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
تمام مطالب بصورت مکتوب و با توضیح تدیس میشوند و شما نیازی به نوشتن ندارید. اما میتوانید یک کاغذ و قلم برای نکته برداری کنار دستتان داشته باشید.
با شرکت در این رویداد چه چیزی یاد می گیرم؟
شما در این کارگاه تکنیک های تلفظ با لهجه ی استاندارد امریکایی را یادخواهید گرفت که کمک به سزایی در فهم صحبت ها و همچنین رسا و شیوا صحبت کردن خود شما دارد. مطالب این کارگاه چکیده ی چند کتاب آموزشی است و شما بیشترین بهره ی ممکن را در عرض چند ساعت خواهید برد
هزینه ی کارگاه نسبت به سه ساعت تدریس زیاد نیست؟
مطالبی که در این سه ساعت به شما آموزش داده میشود چیزیست که باید دست کم دو ماه برای یادگیری اش در کلاس شرکت کنید. برای طراحی و تدوین این دوره زمان زیادی صرف شده و می توانید مطمئن باشید که بعد از اتمام کارگاه از حجم زیاد و کاربردی بودن مطالبی که یادگرفته اید شگفت زده خواهید شد.

زمان‌بندی

ساعت اول
ساعت دوم
ساعت سوم
عنوانشروعپایان
تکنیک های تلفظ لغت۱۶:۰۰۱۷:۰۰
عنوانشروعپایان
تلفظ عبارات و جملات۱۷:۰۵۱۸:۰۰
عنوانشروعپایان
مشاهده فیلم آموزشی۱۸:۰۰۱۹:۰۰
  • شروع: پنج‌شنبه ۲۲ اسفند ساعت ۱۶:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۲۲ اسفند ساعت ۱۹:۰۰
رویداد آنلاین است