صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ

شروع:
جمعه ۲۵ بهمن ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۹ ۱۹:۰۰
صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ
برگزارکننده‌ی رویداد
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

سخنرانان

حمید صباغی

حمید صباغی

نویسنده و مدرس دیجیتال مارکتینگ

رزومه استاد حمید صباغی
لیسانس صنایع
دانش آموخته ی دوره ی MBA
دانشجوی کوچینگ
مدیر بازاریابی شرکت صبا بیت
مدیر دیجیتال مارکتینگ فیت کینگ
عضو تیم دیجیتال موسسه آموزشی فراکوچ
مدیر داخلی آموزشگاه دنیای شیرین
مشاور در حوزه ی بازاریابی دیجیتال
مشاور در حوزه ی آرت مارکتینگ
سیزده سال سابقه کار بازاریابی
تجربه یک استارت آپ ناموفق
و بنیان گذار استارت آپ ( در حوزه سلامت )

توضیحات

دیجیتال مارکتینگ چه مزایایی دارد؟

*استفاده از محتوا برای ارتباط آنلاین با مشتریان

*برقراری ارتباط از طریق موبایل با مشتریان

*ورود به محیط های رقابتی و پیشرفت بیشتر

*بهینه سازی سایت

*دسترسی به مخاطبان بیشتر

*نتایج قابل اندازه گیری دیجیتال مارکتینگ چیست؟

این اصطلاح هنوز در بین افراد جا افتاده نیست و اکثر آنها آشنایی زیادی با آن ندارند . ما در این مقاله برای شما شرح میدهیم که دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ از دو دهه قبل تا به حال به عنوان زیر مجموعه ای از مدیریت بازاریابی و همینطور مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار گرفته است ، ولی با گسترش فناوری اطلاعات ضمن سالهای گذشته افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در دنیا، امروزه به عنوان یک علم و تخصص غیر وابسته یا مستقل مورد توجه قرار میگیرد . بازاریابی دیجیتال در سالهای اخیر مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفت ولی دیجیتال مارکتینگ نیز به عنوان یکی از شیوه های پر طرفدار قرار گرفته که استفاده از روش و راهکارهای آن موجب رشد کسب و کارها میشود . یادگیری اصول دیجیتال مارکتینگ در کنار علم نیاز به تجربه نیز دارد . این علم لحظه به لحظه در حال تغییر است به همین سبب باید سعی کنیم تا دانسته های خود را بروز و با انجام طرح های عملی ،یافته های خود و درستی آن را ارزیابی کنید.برخی از مردم به تبلیغات مستقیم بخصوص تیلیغات تلویزیونی و بیلبورد ها بدبین شده اند و برای انتخاب و بهره گیری خیلی کم به سراغ اینگونه تبلیغات میروند . خیلی از کسب و کارها برای حضور بیشتر و بدست آوردن سهم بیشتری از بازار از تکنولوژی های نوین استفاده میکنند . پیمودن مسیر تکنولوژی یکی از واجبات فعالیت های اقتصادی در عصر فعلی است ؛ در همین راستا دیجیتال مارکتینگ از تکنولوژی های روز در مسیر رسیدن به جدیدترین روش های ارتباط با مشتریان استفاده میکند و با هزینه ی کمی امکان فروش بیشتر محصولات و خدمات را فراهم میکند . با کمک دیجیتال مارکتینک میتوان به بازار هدف و مشتریان با استعداد دسترسی یافت؛ به همین خاطر استفاده از دیجیتال مارکتینگ به یک ضرورت تبدیل شده است . به بیانی واضح تر دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از فعالیت هایی است که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از اسباب های دیجیتالی انجام میگیرد و به طور کلی میتوان گفت دیجیتال مارکتینگ چتری است که تمام تلاش های بازاریابی آنلاین را پوشش میدهد .

ابزار های دیجیتال مارکتینگ:

 

1-بهینه سازی موتور جستجو SEO : سئو مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت و تولید محتوا انجام شده تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل بدست آورده و بازدید کننده ی بیشتری از سایت داشته باشید و در همین جهت افزایش فروش بوجود می آید.

2-گوگل مستر:  گوگل مستر یکی از قوی ترین ابزارهای گوگل می باشد که به مدیریت وبسایت ما در موتور جستجوگر گوگل کمک می کند و به ما اطمینان می دهد که جستجوگر گوگل به سایت ما دسترسی دارد و سپس به ما اطلاعاتی می دهد که ما بتوانیم سایت خود را بهبود ببخشیم و با بهبود بخشیدن به سایت افزایش فروش داشته باشیم .

3-گوگل ادوردز: گوگل ادوردز یا همان گوگل ادز یکی از سیستم های تبلیغاتی گوگل است که در آن تبلیغ کنندگان از طریق سایت ها و...تبلیغات خود را با استفاده از کلمات و عبارات کلیدی برای مشتریان به اشتراگ می گذارند و به همین ترتیب افزایش فروش داشته باشند.

4-بازاریابی محتوا: ابداع و ارتقای محتواهای با ارزش ؛ با هدف ایجاد آگاهی از برند ، رشد ترافیک، جذب مشتریان فعلی و بالقوه را بازاریابی محتوا می گویند.

5-بازاریابی شبکه های اجتماعی:  به پروسه ارتقای برند و محتوا از طریق کانال ها و شبکه های به قصد افزایش آگاهی از برند ، جذب ترافیک و جذب مشتری برای کسب و کار ،بازاریابی شبکه های اجتماعی می گویند.

6-پرداخت به جای کلیک:  به روش جذب ترافیک به وبسایت از راه پرداخت به ناشران به جای هر بار کلیک تبلیغ شرکت در سایت ناشر ، پرداخت به جای کلیک می گویند ، این روش در حقیقت نوعی تبلیغات آنلاین محسوب می شود .

7-بازاریابی وابسته:  نوعی از تبلیغات بر پایه عملکرد است که در آن شما به ازای تبلیغ و ارتقای محصولات و خدمات دیگری در وب سایت خود ، کمیسیون دریافت می کنید برای مثال ؛ پست لینک های وابسته به اکانت های شبکه های اجتماعی شرکت نوعی بازاریابی وابسته است.

8-تبلیغات بومی یا همسان:  این نوع تبلیغات به تبلیغاتی اشاره دارد که به شکل محتوا در پلتفرم (هر نرم افزار یا سخت افزاری است که برای میزبانی یک اپلیکیشن یا سرویس مورد استفاده قرار می گیرد ) در کنار دیگر محتواهای غیر پرداختی ظاهر می شوند .

9-اتوماسیون بازاریابی: منظور از این اصطلاح ، نرم افزارهایی هستند که با هدف اتوماتیک و خودکار کردن فعالیت های بازاریابی به وجود آمده اند. 

10-بازاریابی ایمیلی :  شرکت ها از بازاریابی ایمیلی به عنوان مسیری برای ارتباط با مخاطبان خود استفاده می کنند.ایمیل برای تبلیغ محتوا ، تخفیفات و...مورد استفاده قرار می گیرد و دارای لینکی است که مردم را به وب سایت کسب و کارها سوق می دهد.

11-روابط عمومی آنلاین :  روابط عمومی آنلاین عمل تهیه امنیت به دست آمده از پوشش آنلاین به وسیله نشریات دیجیتالی ، وبلاگ ها و سایر وب سایت های بر اساس محتواست. 

توضیحات

شما میتوانید به صورت اقساطی در این کلاس ها شرکت کنید

کافی است با پشتیبانی تماس بگیرید.

آدرس:نجف آباد فردوسی مرکزی ، بن بست پولادی