رویداد به پایان رسیده است!
طراحی استراتژی معاملاتی با اندیکاتورها در تاریخ پنج‌شنبه ۱۰ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۰ مرداد ساعت ۱۰:۰۰

طراحی استراتژی معاملاتی با اندیکاتورها

  • رایگان
  • آنلاین
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات دوره


دوره‌ای طراحی کردیم که در آن با استفاده از اندیکاتورهای متنوع و پرکاربرد، استراتژیهای معاملاتی را طراحی می‌کنیم و از آنها در گذشته نمودارها Back Test می‌گیریم. به عبارتی کلیه استراتژیهایی که آموزش می‌دهیم را کیفیت سنجی می‌کنیم تا نتایج آنها برای شما شفاف باشد.
همچنین در کنار استراتژیهایی که آموزش می‌بینید با پلتفرم طراحی و تست استراتژی معاملاتی آسان بورس نیز آشنا خواهید شد که به شما کمک می‌کند تا کیفیت تحلیل و معاملات خود را به شکل چشمگیری افزایش دهید.

 


آشنایی با اندیکاتورها


یکی از مهمترین و اصلی‌ترین ابزارهای تحلیل تکنیکال، اندیکاتورها می‌باشند. با توجه به تجربه مثبت تحلیلگران تکنیکال در استفاده از اندیکاتورها، همواره برخی از آنها مورد توجه عموم تحلیلگران قرار گرفته‌اند.
اندیکاتور یا شاخص، نمودارهای کمکی در تحلیل تکنیکال هستند که از مواد خام تحلیل تکنیکال یعنی قیمت، زمان و حجم و ترکیب آن با توابع ریاضی ترسیم می‌شوند. در واقع و به طور ساده، اندیکاتورها با استخراج اطلاعاتی از نمودار قیمت و زمان آنها را در توابع ریاضی مشخصی قرار می‌دهند که خروجی این فرایند اطلاعاتی جهت تصمیم‌گیری در آینده به تحلیلگران ارائه می‌دهد.

 

اندیکاتور تحلیل تکنیکال

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اندیکاتورها به لینک زیر مراجعه نمایید:

اندیکاتور بورس

برگزار‌کننده

آواتار

آسان بورس

www.asanbourse.ir

رویداد های برگزارشده۶
  • شروع: پنج‌شنبه ۱۰ مرداد ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱۰ مرداد ساعت ۱۳:۰۰
رویداد آنلاین است