رویداد به پایان رسیده است!
دوره جامع مدیریت خدمات در تاریخسه‌شنبه ۱۷ بهمنبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره جامع مدیریت خدمات

شروع:
سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۹۶ ۱۶:۳۰
پایان:
سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۹۶ ۱۹:۳۰
دوره جامع مدیریت خدمات
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

محتوای دوره

آنچه در  دوره جامع«مدیریت خدمات» می آموزید: (9 ساعت=3 جلسه 3 ساعته)(8 ساعت آموزش+1ساعت مربی گری(تمرین و رفع اشکال))

 • مفهوم ارزش افزوده در خدمات
 • خصوصیات خدمات
 • طراحی خدمات
 • ويژگی های طراحی خدمات
 • Buyer Persona
 • مثلث بازاریابی خدمات
 • آمیخته بازاریابی خدمات
 •  راهکارهای کاهش هزینه خدمات
 •  ارکان سه گانه بازاریابی خدمات
 • 5 اصل کاربردی  در ارائه خدمات
 •  چگونه می توان روند فروش خدمات را موثرتر کرد؟
 • مدل بازاریابی و فروش خدمات سازمانی
 • مدیریت تجربه مشتری CEM

 $مطالب تدوین شده برای این کارگاه کاملا جدید، ارزشمند و  انحصاری است و مشابه آن را در جای دیگر،نخواهید یافت.

$به دلیل کپی برداری اساتید دیگر از سرفصل های این کارگاه، ده ها مطلب دیگر که در کارگاه تدریس می شود،در اینجا ذکر نشده است.

$وقت شما برای ما مهم است. با «روش انحصاری تدریس» شما بیشترین مطالب را در کمترین زمان خواهید آموخت.

$با توجه به تجربيات و تحصيلات شركت‌كنندگان در دوره و نيازهاي آموزشي مشترك آنان، سعي خواهد شد مباحث هر دوره " كاربردي ، تخصصي وسفارشی سازی شده(Customize) "مطابق نیاز دانشپذیران باشد.

$ هر آنچه که نیاز دارید را به صورت گام به گام و اجرایی  خواهید آموخت.

$در کمترین زمان،با مناسب ترین قیمت،کاربردی ترین مطالب را به صورت اجرایی بیاموزید. دیگر نیاز نیست برای یادگیری در چندین دوره آموزشی شرکت کنید، پیش از برگزاری این دوره اکثر دوره ها و منابع آموزشی(فارسی و انگلیسی) مرتبط با این موضوع را بررسی کرده ایم و چکیده ای از کاربردی ترین مطالب را برایتان فراهم کرده ایم،تمامی مطالبی که در این دوره تدریس می شوند، بومی سازی شده اند و مطابق بازار ایران است و در کسب و کار ما و یا مشتریانمان پیاده سازی شده است.اگر شما از مطالب کاربردی بیان شده در این دوره استفاده نکنید، رقبایتان از آن استفاده کرده و زودتر از شما موفق خواهند شد.بهای آموزش بسیار کمتر از قیمتی است که برای تجربه کردن می پردازید.آموزش سرمایه گذاری است بر روی توانایی ها و مهارت های خودتان و کارکنانتان، با شرکت در این دوره آموزشی و پیاده سازی مطالب آموخته شده در کسب و کارتان، به طور حتم در مدتی کوتاه چند برابر  شهریه این دوره را بدست خواهید آورد.

 

چرا شرکت در این دوره آموزشی مهم است؟

 •  افرادی که به مطالب گفته شده در این دوره آموزشی عمل کرده اند،حداقل 10 درصد به درآمدشان افزوده شده است.
 •  بیش از 90 درصد شرکت کنندگان در این دوره آنرا به آشنایان خود توصیه کرده اند.
 • مجموع درآمد 20 درصد فروشندگان برابر است با مجموع درآمد 80 درصد فروشندگان .                                                                       به شما خواهیم گفت چگونه فوق ستاره فروش خدمات شوید؟ 
 •  درستی مطالب گفته شده در این سمینار در بازار ایران به اثبات رسیده است.

کدام بلیت مناسب شماست؟

1-پکیج CIP

 • این گزینه بهترین و کاملترین گزینه هست و دوره آموزشی کاملا سفارشی سازی شده برای کسب و کار شما می باشد.
 • اگر زمان یا مکان برگزاری این دوره آموزشی برای شما مناسب نیست. گزینه CIP را انتخاب کنید. در زمان و مکان مورد نظر شما کلاس این دوره را برگزار می کنیم.

2-پکیج VIP

 • شما علاوه بر دانش ،مهارت هم کسب خواهید نمود. زیرا مدرس علاوه بر انتقال تجربیات خود از شما می خواهد که مطالب گفته شده در کلاس  را اجرا کنید و سپس با فنون مربی گری اشکالات احتمالی شما در اجراء رفع می شود.
 • با هدف ارائه کیفیت برتر آموزشی ،این دوره به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود و ظرفیت آن حداکثر 7 نفر است.

3-بلیت غیر حضوری

مخاطبین :

 • دانشپذیرانی که در تهران اقامت ندارند.
 • دانشپذیرانی که علاقه مندند به صورت خودآموز از خدمات آموزشی استفاده نمایند.
 • افراد پر مشغله که وقت حضور در کلاس را ندارند.
 • افرادی که به دنبال خرید اقتصادی هستند.

جزوات(اسلایدها) به زبان ساده و روان نوشته شده اند. اگر پس از مطالعه سوالی داشتید. می توانید از طریقپشتیبانی(تلگرام:09362080597) مطرح نمایید. نمونه اسلاید را در زیر می توانید مطالعه نمایید:

آیا مدرکی که صادر می شود،معتبر است؟

 • در مدرک غیر حضوری کلمه «غیرحضوری» ذکر نمی شود.
 • از نظر اعتبار هیچ گونه تفاوتی بین مدارک حضوری و غیر حضوری وجود ندارد.
 • رزومه تان را از رقبایتان  متمایز کنید.بنابر تفاهم نامه ای که با نمایندگی ایران IQS ACADEMY انگلستان (iqscert.com) امضاء شده است، مدارک دارای هولوگرام،مهر برجسته ، شماره پیگیری اینترنتی و امضاء می باشد نمونه مدرک صادره را در عکس زیر مشاهده می کنید.

چگونه از اعتبار مدرک مطمئن شویم؟

به آدرس  http://www.iqscert.com/en/registration مراجعه نمایید.سپس Certificate Number خود را وارد نمایید.

با کلیک بر روی Submit صفحه زیر نمایان می شود:

منظور از پشتیبانی بعد از اتمام دوره چیست؟

بعد از اتمام دوره،در حین تمرین یا استفاده از تکنیک های گفته شده در کلاس سوالاتی برای شما پیش می آید. می توانید از طریق تلگرام 09362080597 سوالات خود را مطرح نمایید.

چگونه از کیفیت دوره مطمئن شوم؟

مفتخریم که بیش از 90 درصد از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی آقای مهندس ناصحی ، شرکت در این دوره ها را به دیگران توصیه می کنند.قدردان اعتماد شما هستیم، ما خودمان را ملزم به ارائه بالاترین کیفیت آموزشی می دانیم.

 

 

توضیحات

به راحتی آب خوردن،خدماتتان را بفروشید!

با شرکت در این دوره می آموزید که چگونه با استفاده از بازاریابی خدمات فروشتان را حیرت انگیز کنید؟ با توجه به ویژگی های خدمات از جمله ناملموس بودن آن بازاریابی آن با محصولات فیزیکی متفاوت است. با استفاده از تکنیکهایی این دوره آموزشی  مشتریان را به راحتی می توانید متقاعد کنید که از خدمات شما استفاده نمایند.بسیار بیشتر از مبلغ سرمایه گذاری ناچیزی که در این دوره سرمایه گذاری می کنید، پس از اجرایی کردن تکنیک های آن بدست خواهید آورد.

 مفهوم خدمات چیست؟

بازاریابی خدمات با بازاریابی کالا چه تفاوت هایی دارد؟

مثلث بازاریابی خدمات چیست؟

آمیخته بازاریابی خدمات کدامند؟

چگونه ارزشی که به مشتری ارایه می دهیم، را متمایز کنیم؟

راهکارهای کاهش هزینه خدمات کدامند؟

سطوح انتظارات مشتری چگونه است؟

چهار منبع که بر انتظارات مشتری اثر می گذارند، کدامند؟

انواع شاکیان کدامند؟

***با شرکت در دوره های آموزشی با کیفیت در وقت ،انرژی و پول خود صرفه جویی نمایید. مطالب را یکبار برای همیشه به طور کامل و کاربردی بیاموزید.به‌قول یک ضرب‌المثل انگلیسی: «آن‌قدر پولدار نیستیم که جنس ارزان بخریم

 

 آقای دکتر رضا نصیری - مدرس دانشگاه

مفید است-سپاس

 خانم مرجان فرهادی از سایت Farshonline.com :

در دوره های آموزشی آقای ناصحی شرکت کردم و اطلاعات زیادی بدست آوردم. از جانب خودم پیشنهاد می کنم حتما در دوره های آقای ناصحی شرکت کنید.

خانم طاهره پرداده - دانشجو:

دوره خوبی بود،اصول و روال بصورت سیستماتیک به خوبی رعایت شده بود، مباحث خوبی مطرح شد.

آقای جواد کوه پیما- آزاد:

به نظر من کیفیت و خصوصا زمانبندی دوره ها بسیار عالی هستند و کاملا مشخص از یک نقطه شروع و یک پایان منطقی می رسند ، در عین حال سوال های شرکت کننده ها جواب داده می شود.

آقای امین ساجدی-مدیر محصول:

توی این دوره نکاتی کاربردی با مثال های عینی و مطابق با واقعیت های موجود ارئه شده که مطمئنا برای هر شخصی مفید هستند.

سینا کرمی- مدیر فروش

خوب و مفید بود با تشکر از شما

محمد بهادری-فروشنده 

مطالب  بسیار مفید-توضیح جامع و کامل

محمد محمدعلی-دکوراسیون داخلی

تاثیرگذار عالی-استفاده کردن از تکنیک های فروش برای فروش بهتر محصولات خود 

 

خدمات کاری است که برای کسی یا چیزی انجام می شود. بازاریابی خدمات نه قابل لمس است نه قابل چشیدن، نه قابل شنیدن، نه قابل دیدن و نه حس کردنی است. ذات خدمات طوری است که برای مدیران ارائه موازی ارزش خدمات در مقابل چیزهای قابل دیدن و ملموس بسیار چالش برانگیز است.

برای خریدارانی که برایشان کیفیت مقدم است جستجوی کیفیت یک پیش فرض است، پس انها این کار را با ترتیب دادن مجموعه جستجوهای مشخصی انجام میدهند. جستجوی کیفیت در محصولات ملموس بسیار آسانتر است. مثلا به رنگ یا اندازه آن ممکن است نگاه کنید. اما در مورد خدمات چطور؟تجربه کیفیت در دسترس ترین گزینه است. شما می باید غذا را بچشید تا مزه آن را بفهمید و باید خدمات را تجربه کنید تا سطح خدمات را درک کنید. شما یک رستوران را به خاطر غذای لذیذ و خدمات عالی به خاطر می آورید و به همان نسبت ممکن است رستورانی را به خاطر غذای مزخرف و خدمات ضعیفش به خاطر آورید.
کیفیت اعتماد دقیقا به اعتبار خدماتی که دریافت می کنید، بر می گردد. این از شهرت یک دکتر شروع می شود تا الی آخر.
اعتماد جایی به کار می آید که شما اساسا اطلاعات کمی در آن مورد دارید و به حرفه ای گری آن کارشناس اعتماد می کنید.

چند خصوصیت برای خدمات قابل بیان است:

از بین رفتنی: یعنی وقتی اتفاق می افتد دیگر به همان شکل قابل تکرار نیست. مثلا وقتی یک دو 100 متر در المپیک دویده شد دیگر برای 4 سال قابل تکرار نیست. شما نمی توانید خدمات را در انبار و یا سوله خود ذخیره کنید تا بعدا استفاده کنید.
یک بحث جالب در مورد از بین رفتنی بودن خدمات این مثال است که وقتی هواپیما پرواز می کند دیگر نمی توانید صندلی آن را بفروشید. پس خطوط هواپیمایی هیچ سودی از آن صندلی نمی کند. پس خطوط هواپیمایی چاره ای جز این ندارد که در ساعات شلوغ صندلی را به بیشترین قیمت ممکن بفروشد که بتواند سود کند. به همین خاطر است که رستوران ها کارت تخفیف ارائه می دهند تا برای روز های خلوت ذخیره کنند همینطور قطار و یا سالن های نمایش در وسط هفته همین کار را می کنند.

متغییر بودن: از آنجایی که انسان در تدارک خدمات دخیل است هیچ دو خدمتی شبیه هم نیستند پس متغیرند.
برای مثال شما در دو نوبت مختلف اتومبیل تان را برای خدمات یکسان به یک تعمیرگاه می برید و کارتان در دو زمان مختلف تمام می شود و رضایتمندی متفاوتی را تجربه کنید. اگر موسقی دلخواه تان را روی DVD گوش دهید هر بار تجربه یکسانی را خواهید داشت ولی اگر همان موسقی را در دو کنسرت مختلف گوش دهید هر بار تجربه متفاوتی خواهید داشت. حتی در خدمات استاندارد شده مک دونالد تغییرات کمی را همیشه تجربه می کنید که اصلا ربطی به شرکت ندارد. بعضی وقتها شنبه موقع ناهار می روید و خیلی شلوغ است و بعضی اوقات در روزهای دیگر نیاز به تحمل هیچ صفی نیست. پس تجربه خدمات از کسی به کس دیگر فرق می کند.

تشابه: نقطه ای از خدمات وجود دارد که همه چیز متشابه است. اگر ما خدمات مک دونالد را بسیار متشابه فرض کنیم، بیایید نگاهی هم به KFC و PIZZA HUT بیاندازیم. فارغ از هر جایی که باشید، تمام این شرکت ها خدمات مشابهی ایجاد کرده اند . مصرف کننده ها انتظار خدمات مشابه را دارند و تفاوت چشم گیری در تجربه آنها پیش بینی نمی شود. غیر از برند هایی عمده شما تشابه کمتری تجربه می کنید. اگر شما به دکترتان مراجعه کنید، شرحی که می دهد با دکتر دیگر متفاوت خواهد بود. آرایشی که آرایشگر شما انجام می دهد با آرایشی که آرایشگری در شهر دیگر انجام می دهد متفاوت است. پس استاندارد سازی در خدمات برند های بزرگ جهانی قابل مشاهده است.

غیر قابل تفکیک : خدمات از جایی که تهیه می شود و مصرف می شود غیر قابل تفکیک است. برای مثال شما نمی توانید یک اجرای زنده تاتر را به خانه ببرید تا در خانه مصرف کنید. در واقع مصرف کننده قسمتی از فرایند تولیدی است که همزمان آن را می خرد و همزمان تولید می شود. مثل تست چشم و آرایش. یکی از مزایای ان این است که وقتی می بینید که از آرایش تان راضی نیستید به آرایشگر می گویید و این در دم به معنی افزایش کیفیت است ولی شما با محصول نمی توانید این کار را بکنید. یکی از خصوصیات دیگر ان این است که خدمات نزدیک کسی است که آن را مصرف می کند حال آن که اجناس در مرکزی یا کارخانه ای تولید می شود و از مزایای تولید انبوه برخوردار است. این محلی سازی به معنی تفکیک ناپذیری آن است.

نا ملموس بودن: خدمات مثل محصول تظاهر فیزیکی ندارد. برای مثال بیمه موتور می تواند گواهی داشته باشد ولی خود خدمات مالی ملموس نیست. و این خود برآورد کیفیت خدمات را قبل از مصرف آن در مقایسه با کیفیت محصول مشکل می سازد. یک روش فرض کردن خدمات بر حسب جستجو ، تجربه و اعتماد است

گاهی اوقات چیزی که فکرش را نمی کنیم، تاثیر بسیار بزرگی در زندگی ما می گذارد. ولی ما از کنارش همینطور عبور می کنیم. آیا این بار هم به راحتی عبور می کنید؟

اگر فکر می کنید که آموزش خیلی هزینه دارد ، پس امتحان کنید و ببینید که جهل چقدر هزینه دارد.

یک ایده گاهی می تواند زندگی یا کسب و کارتان را دگرگون کند.

رویاها با شک از بین می روند، نه با شکست!!!

درخت تو گر بار دانش بگیرد                     به زیر آوری چرخ نیلوفری را

 

درآمدتان فقط به آن اندازه ای می تواند رشد کند، که خودتان رشد کنید.

فرصت محدود است،همین الان،قبل از تکمیل ظرفیت ،ثبت نام کنید.

یادبگیر،انجام بده، موفق شو

برخی از مشتریان

افتخار تدریس و برگزاری کارگاه ها، سمینارها و دوره های آموزشی با همکاری سازمان ها و موسسات زیر را داشته ام:

 1. وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،سازمان فناوری اطلاعات ایران
 2. صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برنامه مفید و پر مخاطب پایش پلاس
 3. دانشکده کارآفرینی، دانشگاه تهران
 4. دانشکده مدیریت و حسابداری ،دانشگاه شهید بهشتی
 5. دانشکده مدیریت ،دانشگاه الزهرا
 6. مرکز رشد واحدهای فناور، دانشگاه قم
 7. دانشگاه گلدیران(LG)
 8. مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپا-فاوا
 9. کانون کارآفرینی ایران
 10. تحلیل گران پویا اندیش ارتباطات امروز
 11. و ده ها موسسه آموزشی، شرکت و سازمان دیگر 

بهانه ممنوع!

 بهانه هایی که مانع موفقیت شما هستند،عبارتند از:

پول ندارم: مبلغی که برای یادگیری پرداخت می کنید،بسیار کمتر از پولی است که برای تجربه کردن می پردازید.

وقت ندارم: همه ما وقت نداریم،حتی اونهایی که بیکارند! اما همه ما می توانیم برای کارهایی که برایمان مهم است وقت اختصاص دهیم،با یادگیری شما از موفقیت ها و شکست های دیگران درس می گیرید و از این طریق در وقتتان صرفه جویی می شود.

باید فکر کنم: عمر ما کوتاه است. کسانی در زندگی موفق ترند که کمتر فکر می کنند، بیشتر عمل می کنند.

باید مشاوره کنم: همین امروز من در خدمتتون هستم که به شما کمک کنم که دوره هایی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شماست.

Learn different,Change your life

متفاوت یادبگیر ، زندگیتو تغییر بده

مشاوره کسب و کار

1.نیاز سنجی

در جلسه ای که با مدیران ارشد کسب و کار  برگزار می شود نیازهای کسب و کار مورد بررسی قرار می گیرد و پروپوزال برای پاسخ به این نیازها ارائه می شود.

جلسه نیاز سنجی + ارائه پروپوزال = ساعتی 275 هزار تومان

2.مشاوره ساعتی ( در ساعات تعیین شده مشورت داده می شود)

در زمینه های بازاریابی ،فروش،برندینگ،تبلیغات ،مدیریت و کارآفرینی مشاوره داده می شود.

2.1.مشاوره حضوری =ساعتی 375 هزار تومان

2.2.مشاوره تلفنی = ساعتی 175هزار تومان

مشاوره تلفنی به کسب و کارهایی که در تهران استقرار ندارند،توصیه می شود.

3.مشاوره پروژه ای (مشاور علاوه بر مشورت و برنامه ریزی و نظارت، وظیفه اجرا را نیز بر عهده دارد)

مزایای "بهینه سازی فرآیندها،سیستم ها و مدیریت کسب و کار" برای کسب و کار شما:

 • راندمان کارتان افزایش می یابد در نتیجه هزینه هایتان کاهش و درآمدتان افزایش می یابد.
 • وابستگی کسب و کار به مدیر کاهش می یابد در نتیجه می توانید  به جای اینکه وقتتان صرف کارهای تکراری و بی ارزش شود،آنرا صرف کارهای مهم و پولساز کنید.
 • برای کارهایتان تمرکز و انرژی بیشتری خواهید داشت.
 • کمتر اشتباه می کنید.اگر اشتباهی رخ دهد به سرعت آنرا برطرف می کنید
 • احساس آرامش بیشتری خواهید داشت.

 

مشاوره Consultation

مشاوره یک فرایند رشدی است که از طریق آن به اشخاص کمک می‌شود: اهداف خود را مشخص کنند. تصمیم‌گیری مناسب داشته باشند و مسائل فردی یا کسب و کار خود را  حل کنند.

 مشاور به 2 طریق به شما کمک می کند:

1.به حرف های شما به دقت گوش می کند  و برای مشکلتان راه حل ارائه می کند و به شما کمک می کند که تصمیم درست بگیرید.             

 2.پروژه های مشاوره انجام می دهد. برای مثال برنامه بازاریابی کسب و کارتان را تدوین می کند.

 

 مصاحبه رسانه ملی با آقای مهندس بابک ناصحی را درلینک زیر مشاهده نمایید.

aparat.com/BabakNasehi

آقای مهندس بابک ناصحی ،دانش آموخته کارشناسی ارشد کارآفرینی گرایش IT از دانشگاه تهران می باشند و  از طریق تدریس،سخنرانی و مشاوره کسب و کار (کارآفرینی،مدیریت،بازاریابی،فروش،برندینگ،تبلیغات و...) به شما که برای موفقیت شغلی تان ارزش قائلید، کمک می کند که درآمدتان را به طور قابل توجهی افزایش دهید .


                                                                      هر کجا عشق آید و ساکن شود

                                                                                                                     هر آنچه ناممکن بود،ممکن شود

                                                                      در جهان‌ هر كار خوب‌ و ماندني‌ است‌

                                                                                                                      ردپاي‌ عشق‌ در او ديدني‌ست‌

از  انتخاب شما بی نهایت سپاسگزاریم

آدرس:تهران --جنوب میدان ولیعصر،خیابان ولدی، پلاک 24 واحد 7 ---- (3 دقیقه فاصله تا مترو میدان ولیعصر-1 دقیقه فاصله تا BRT)