رویداد به پایان رسیده است!
طراحی سبد سرمایه گذاری شخصی در تاریخ پنج‌شنبه ۱۳ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

طراحی سبد سرمایه گذاری شخصی

شروع:
پنج‌شنبه ۱۳ تیر ۹۸ ۱۷:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۳ تیر ۹۸ ۲۰:۰۰
طراحی سبد سرمایه گذاری شخصی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

دکتر آرش یزدانی
دکتر آرش یزدانی
تحلیلگر بازارهای مالی

تحلیلگر بازارهای مالی
مدرس تحلیل تکنیکال
مدیر شعبه شیراز کارگزاری سهم آشنا
مشاور بیزینس و فروش (MBA)
مدیر سایت تحلیل آنلاین

 مهندس احمد اکبری
مهندس احمد اکبری
تحلیلگر بازارهای مالی

تحلیلگر تکنیکال
تحلیلگر و پژوهشگر اقتصادی
تحلیلگر و فعال بخش مسکن
مدرس دوره های تحلیل تکنیکال پیشرفته
مهندس صنایع

غزاله امین زاده
غزاله امین زاده
مشاور و تحلیلگر کسب و کار

وبینار طراحی سبد سرمایه گذاریدر بحران های اقتصادی یک جابجایی عظیم ثروت اتفاق می افتند. این جابجایی از جیب 90 درصد مردم به جیب 10 درصد افراد خواهد بود.
در بحران مالی، چه در حوزه سرمایه گذاری و چه در زمینه کسب و کار پول در آوردن سخت تر می شود، این شرایط سخت به زیان اکثریت مردم خواهد بود اما برای 10 درصد برتر این حوزه ها یک فرصت طلایی است برای ثروتمند تر شدن.
در یک سال گذشته جایگاه شما در این فرایند جابجایی ثروت چگونه بوده است؟ برای یک سال آینده چطور؟ آیا برای طراحی سبد سرمایه گذاری خود در چند ماه آینده برنامه ای دارید؟

 

طلا...

بنا به توصیه اقتصاد دانان در حالت عادی باید درصدی از سبد سرمایه گذاری خود را به طلا اختصاص دهیم. مقدار درصد طلا از پرتفو سرمایه گذاری هر خانواده در کشور های آمریکا و کانادا به دلیل رشد بالای اقتصادی 5 درصد، در اروپا 10 درصد و در کشور های خاورمیانه به دلیل عدم ثبات اقتصادی 20 تا 25 درصد است. قیمت طلا در بازار داخلی تابعی از نرخ دلار در بازار داخلی و قیمت اونس جهانی است. طبق پیش بینی که در همایش پایان سال 98 داشتیم طلا ارز تا اینجای کار روند نزولی داشته اند. و در حال حاضر به هدف نزولی پیش بینی شده در حال نزدیک تر شدن هستند. طلا بازهم می تواند به عنوان یک دارایی امن و یک سرمایه گذاری کم ریسک مورد توجه قرار گیرد. در این وبینار پیش بینی کاملی از آینده قیمت طلا در بازار داخلی و خارجی و همچنین وضعیت نرخ ارز در بازارها خواهیم داشت.

 

نقره...
آیا تا کنون به نقره به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری توجه داشته اید. روند کلی قیمت طلا و نقره بسیار به هم شبیه است، اما نکته قابل توجه این است که نوسانات نقره از طلا بیشتر است. مثلا بین سال های 2000 تا 2012 طلا 6 برابر شد اما نقره 12 برابر شد.نقره هم مثل طلا جهانی از سال 2012 وارد یک روند نزولی شده است. فاصله اونس جهانی طلا با سقف تاریخی خود کمتر از 50% درصد است که این نشان میدهد طلا پتانسیل رشد محدودی دارد، در صورتی که اونس جهانی نقره باید بیش از سه برابر شود تا سقف تاریخی خود را دوباره فتح کند.
بهترین گزینه سرمایه گذاری برای سرمایه های خرد در 3 سال آینده، سرمایه گذاری بر روی نقره است. در سال های آینده و در شرایط رکود فعلی اقتصاد، هیچ کسب و کاری در ایران نمیتواند بازدهی نقره را داشته باشد.

در این پکیج توضیحاتی کاملی را در مورد بازار نقره و نحوه سرمایه گذاری و خرید و فروش در این بازار ارائه خواهیم داد و شما را بیشتر با این فرصت سرمایه گذاری پر سود آشنا خواهیم نمود.

 

سهام...
 مطابق پیش بینی که در همایش فرصت های سرمایه گذاری در سال 98 داشتیم، بورس تا اینجای کار بورس پر سود ترین بازار برای سرمایه گذاری بوده است. در این همایش سبدی از 8 سهم برتر را معرفی کردیم که تا اینجای کار هم بیشتر این سهم ها جزو پر بازده ترین سهم های بازار بوده اند. با این وجود بازار سهام همچنان پتانسیل این را دارد که پربازده ترین بازار در چند ماه آینده باشد. ما بابررسی دقیق مجددا سبدی از چند سهم برتر در ماه های آینده را در این پکیج برای شما معرفی خواهیم نمود.

 

مسکن...
بازار مسکن در شرایط رکود تورمی شدید قرار دارد. یعنی با وجود افزایش قیمت حجم معاملات رو به پایین است اما قیمت ها افزایش می یابند. فعالین بازار مسکن در چند سال آینده باید با استراتژی های متفاوتی نسبت به گذشته در این بازار حاضر شوند.

 

 آیا تا پایان امسال رونق به بازار مسکن باز خواهد گشت؟! (جهت مشاهده متن کامل مقاله کلیک کنید).


کسب و کار...
مدل کسب و کار در ایران در حال پوست اندازی و یک تحول اساسی است. افزایش شدید قیمت دلار و شرایط رکود تورمی، کسب و کارهای خرد و کم بازده را که با هزینه بالایی اداره می شوند از گردونه رقابت حذف خواهد کرد. از سوی دیگر کسب و کارهایی که در 10 درصد برتر حوزه خود هستند در این تحول به شدت فرصت ثروتمند شدن داردند. کسب و کارهای بزرگ و با کاریی بالا که با هزینه پایینی اداره می شوند و همچنین کسب و کارهای مدرن همچون کسب و کارهای اینترنتی فرصت های طلایی را در آینده پیش رو خواهند داشت.
با این شرایط کسب و کارهای خرد و سنتی باید به سرعت تغییرات اساسی در استراتژی فعالیت خود داشته باشند وگرنه به سرعت از گردونه بازار حذف خواهند شد. در این وبینار در مورد رویکردهای مناسب در حوزه کسب و کار در ماه های آینده با شما صحبت خواهیم کرد.

 

برای اینکه سال آینده سبد سرمایه گذاری موفقی برای خود طراحی کنید و کسب و کار موفقی داشته باشید، باید پاسخ سوالات زیر را بدانید:

 

  • بهترین رویکرد معاملاتی در بازار طلا به چه صورت خواهد بود؟
  • چگونه می توان از فرصت های سرمایه گذاری در نقره استفاده کرد؟
  • در بورس کدام سهم ها از شرایط موجود بهره می برند و بیشترین پتانسیل را برای رشد دارند؟
  • بهترین رویکرد پیشنهادی برای فعالین بازار مسکن در شرایط موجود چیست؟
  • کدام کسب و کارها در شرایط رکود تورمی برنده خواهند بود و سایر کسب و کارها برای حذف نشدن از گردونه رقابت چه اقداماتی باید انجام دهند؟
     

 

متن بالا بخشی از وبینار آموزشی و تحلیلی است که در روز 13 تیر توسط گروه تحلیلی سایت تحلیل آنلاین برای شما ارائه خواهد شد:

 بهترین فرصت های سرمایه گذاری در ماه های آینده را برای شما معرفی خواهیم کرد.
برای شما خواهیم گفت چگونه سبد سرمایه گذاری شخصی خود را در سال آینده طراحی کنید.
علاوه براین
 یک پکیچ کامل از تحلیل بازها را به صورت مکتوب دریافت خواهید کرد.
8 سهم برتر برای سرمایه گذاری چند ماه آینده را برای شما معرفی خواهیم نمود.
 پس از پایان همایش هم ویدئوی کامل ضبط شده را در یافت خواهید نمود.
 

این وبینار توسط 3 نفر از تحلیل گران شناخته شده بازارهای مالی ارائه می شود. اما محتوی ارائه شده حاصل تحلیل بررسی دقیق و علمی  یک گروه تحلیلی 8 نفره است که در هر یک از حوزه های بورس، طلا و ارز، مسکن و کسب و کار به صورت تخصصی انجام گرفته است.

محتوی پکیج تحلیلی چیست؟


فایل PDF شامل کلیه مباحث مطرح شده در وبینار.

در واقع وبینار ارائه شده خلاصه ای از فایل مکتوبی است که شما به صورت PDF پس از وبینار دریافت خواهید کرد.
در این فایل تحیل کاملی از بازرهای جهانی، بازار طلا، ارز، مسکن و همچنین فضای کسب و کار در سال آینده دریافت خواهید نمود.
یک سبد سهام شامل 8 سهم برتر در سال آینده برای شما معرفی خواهد شد. این 8 سهم را با تحلیل کامل بنیادی و تکنیکال با جزئیات کامل بررسی خواهیم نمود.
ویدئوی کامل همایش با کیفیت بالا ضبط خواهد شد و بعد وبینار به صورت فایل قابل دانلود برای شما ارسال خواهد شد.

 

تشکیل گروه تلگرامی اختصاصی شرکت کنندگان در همایش.

پس از همایش یک گروه تلگرامی ویژه تشکیل خواهد شد و در این گروه کارشناسان و اساتید ما به مدت یک هفته به سوالات شما در زمینه های مختلف پاسخ خواهند گفت.

 

جهت اطلاع از آخرین تحلیل های بازار سهام، طلا، ارز و مسکن کانال تلگرامی ما را دنبال کنید

 


tahlilonline_com@

 

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
بخش اول (دکتر یزدانی)۱۷:۰۰۱۷:۵۰
بخش دوم (مهندس اکبری)۱۸:۰۰۱۹:۱۰
بخش سوم (خانم امین زاده)۱۹:۲۰۱۹:۵۰

سوالات متداول

چرا باید در این وبینار شرکت کنم؟
در بحران های اقتصادی جابجایی ثروت از جیب 90 درصد افراد به سوی 10 درصد دیگر اتفاق می افتد. به گفته بریان تریسی 10 درصد برتر در هر صنعت و حرفه ای، کسانی هستند که بخشی از وقت و درآمدشان را صرف آموزش های کاربردی می کنند. برای اینکه جزو این 10درصد باشید باید روی خودتان سرمایه گذاری کنید و سطح هوش مالی خود را افزایش دهید.
چگونه باید وارد محیط وبینار شوم؟ مراحل کار به چه صورت است؟
مراحل ورود به وبینار بسیار ساده است اما در هر صورت قبل از وبینار فایل آموزشی نحوه ورود به وبینار را چند روز قبل از طریق تلگرام برای شما ارسال خواهیم نمود.
اگر بخشی از وبینار را از دست دادم چه کنم؟
کل فیلم وبینار با کیفیت بالا ضبط می شود و حداکثر تا 48 ساعت بعد برای دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر به هر دلیلی بخشی از وبینار را از دست دادید نگران نباشید!
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
بله. هر زمان انصراف بدهید بلافاصله کل وجه به شما عودت داده خواهد شد. حتی پس از وبینار هم اگر از محتوی ارائه شده راضی نبودید بدون سوال کل مبلغ را به شما باز خواهیم گرداند.
تفاوت این وبینار با سایر وبینار ها چیست؟
این تنها یک وبینار معمولی نیست. شما همراه این وبینار یک پکیج تحلیلی کامل هم دریافت خواهید نمود. پس از وبینار هم کارشناسان ما به سوالات شما در فضای مجازی پاسخ خواهند گفت.
رویداد آنلاین است