عکاسی حرفه ای از اینجا آغاز میشود

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۱۴ تیر ۹۷ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۱۴ تیر ۹۷ ۱۶:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادفرهنگی هنری / عکاسی
اضافه به تقویم
عکاسی حرفه ای از اینجا آغاز میشود
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۸۸۸۲۳۳۸۷
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 عکاس شدن از کجا آغاز میشود؟

این روزها تمایل به بعضی از هنرها و فن ها بسیار فراگیر است. حتی اگر خودمان به عکاسی علاقه ای نداشته باشیم، دوستانی داریم که به عکاسی علاقه مند‌اند. به ویژه با پیشرفت دنیای تکنولوژی و گسترش دوربین‌های دیجیتال  و شبکه های مجازی که افراد بیشتر با عکس ها باهم سخن می گویند و در ارتباط اند و ساده شدن مسیر عکس گرفتن، علاقه شدیدی در انسان‌ها به عکاسی ایجاد شده است. بیشتر این افراد با یک سوال بسیار انرژی گیر مواجه هستند. چگونه عکاسی را شروع کنند؟

این پرسش در ظاهر بسیار ساده است؛ اما یکبار کاملاً صادقانه به این پرسش فکر کنید. چرا عکاسی؟  ازعکاسی چه می‌خواهید؟ پاسخ این پرسش، بسیار شخصی است؛ و ریشه در سلیقه، نگرش، شخصیت و پارامترهای کاملاً فردی دارد. اما یک چیز واضح است. عکاسی یک تخصص است که برای انجام آن نیازمند آموزش و تمرین فراوان هستید. در این ورکشاپ استاد اخوان یکی از مدرسین بنام مدرسه ایده قصد دارد شما را برای ورود به حرفه عکاسی آماده سازد.

 توضیحاتی تیپرامون این نکات در ورکشاپ مطرح خواهد شد: دوربینهای قطع کوچک، متوسط و بزرگ- انواع خاص دوربین- اجزاء هر کدام- نحوه کار با دوربینهای SLR و TLR- انواع ویزورها- دوربینهای D-SLR- هاف فریم و فول فریم- دوربینهای کامپکت و دیجیتال- چگونگی روند تولید تصویر در دوربینهای آنالوگ و دیجیتالانواع نور سنجی-  سرعتهای شاتر بالا و پایین- عمق میدان- پانینگ- سرعت B- هماهنگی شاتر و دیافراگم- وایت بالانس- انواع فرمت- انواع فلاش- بررسی منوی دوربینهای دیجیتال

 

فصل ورکشاپ های رایگان ایده را از دست ندهید:
در این لینک ثبت نام کنید ثبت نام رایگان 7 کارگاه، گنج های کسب و کار

مدرس

علیرضا اخوان

علیرضا اخوان

مدرس عکاسی

سالها تجربه در عکاسی و مستند سازی و فیلمنامه نویسی

آدرس:تهران تهران آدرس:تهران هفت تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان خردمند، خیابان هجدهم، پلاک 26، مدرسه ایده