کاور
دوشنبه ۷ بهمن ساعت ۰۰:۰۰

عیدانه استارت آپی انتشارات امیران

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی انتشارات امیران


انتشارات امیران

با سابقه بیش از 20 سال فعالیت در حوزه چاپ و نشر انواع محصولات آموزشی و کمک آموزشی ، یکی از ناشرین فعال در زمینه چاپ و تالیف کتب مختلف در زمینه کارآفرینی و کسب و کار است. آرمان ما تامین و توزیع بهترین و موثرترین محصولات آموزشی و کمک آموزشی مورد نیاز بخش های صنعتی و خدماتی کشور با مطالبی موثر و کاربردی و در عین حال جذاب و زیباست.

تلاش و کوشش همکاران ما طی 20 سال گذشته در انتشارات امیران منجر به تاثیرگذاری بسیار عالی بر فرهنگ کار، کارآفرینی و کسب و کار کشور بوده است.

به طوری که می توان محصولات ما را در همه ی سازمان های فعال در حوزه های صنعت و خدمات کشور مشاهده نمود. انتشارات امیران، با تعریف چشم انداز خود در افق سال 1403 در نظر دارد به بزرگترین و بهترین ناشر کشور در حوزه های مختلف کسب و کار و کارآفرینی تبدیل شده و در این مسیر با شناسایی و تعیین نیازهای آموزشی و کمک آموزشی کارآفرینان ایرانی، امکان صادرات محصولات خود را به سایر کشورها فراهم آورد.

به همین خاطر ما با هدف گذاری دقیق و روشن جهت حضوری فعال در همه ی حوزه های کسب و کار، در تلاش هستیم تا ضمن کاهش هزینه های شرکتها و سازمان ها، با حضوری قوی و موثر در فضای مجازی، نیاز شرکت ها و سازمان های ایرانی را در این زمینه با کیفیت مناسب و هزینه ای اندک تامین نماییم.

ما در پی آن هستیم تا با شایستگی تمام و کامل و از طریق تبدیل شدن به ناشر اول کشور در این حوزه ها، شایستگی ارایه خدمات عالی و با کیفیت را به مشتریان خود داشته باشیم.


عیدانه استارت آپی انتشارات امیران


این برنامه ، شامل معرفی وفروش مجموعه کتاب های استارت آپی است که  انتشارات امیران ، تاکنون آنها را متنشر نموده است . در قالب این عیدانه ، شما می توانید کلیه کتاب های منتشر شده توسط انتشارات امیران در زمینه استارت آپ را یکجا تهیه نمایید .

به امید روزی که جمله ی made in iran خود گویای کیفیت محصولات وخدمات کشور عزیزمان ایران باشد .

مجریان

حامیان

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی


معرفی کتاب های مرتبط با این طرح


کتاب هایی که دراین طرح قراردارند وشما باخریدهریک از بلیت های معرفی شده ،  فایل الکترونیکی /کاغذی آنها را دریافت خواهید کرد عبارتنداز : 
 


سایر منابع آموزشی مرتبط با این طرح


علاوه بر کتاب های فوق ، ما با خرید هریک از بلیت های معرفی شده در فوق ، اطلاعات آموزشی زیر را نیز برای شما ایمیل خواهیم کرد: 

1- 10 فیلم آموزشی (حداکثر5 دقیقه ای ) درزمینه کسب وکارهای استارت آپی 

2- جزوه پاورپوینتی  آموزشی نحوه ارزشگذاری استارت آپ ها 

آدرس

تهران تهران - خ ولی عصر- روبروی پارک ملت- جنب بازار صفویه- شماره 2665- ساختمان صورتی - طبقه دوم - واحد 17, تلفن 22059814, 22041812

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

انتشارات امیران

انتشارات امیران ، ناشر برترملی در زمینه چاپ وتولید انواع محتوی مکتوب والکترونیکی در زمینه موضوعات کارآفرینی ، استارت آپ، مدیریت وبهره وری ، مدیریت وتفکر استراتژیک ، بازاریابی وفروش ، هلدینگ وآینده پژوهی ومجری جایزه مدیریت سال پروفسور میرسپاسی است . م

رویداد های برگزارشده۱۳
رویداد های فعال۴
  • شروع: دوشنبه ۷ بهمن ساعت ۰۰:۰۰
  • پایان: شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۲۳:۵۹
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است