کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت زودهنگام ثبت نام
۳۰ اسفند
رایگان
فروش مجموعه ی استارت آپی معرفی شده در این برنامه - نسخه چاپی
با خرید این بلیت کلیه کتابهای معرفی شده در این برنامه از طریق پست برای شما ارسال میشود.
۳۰ اسفند
۲۹۹,۰۰۰ تومان
فروش مجموعه ی استارت آپی معرفی شده در این برنامه - نسخه الکترونیکی
با خرید این بلیت نسخه ی الکترونیکی این کتاب ها که بصورت رسمی و بامجوز وزارت ارشاد توسط انتشارات امیران منتشر شده است از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهدشد.
۳۰ اسفند
۱۹۹,۰۰۰ تومان
درخواست ارزشگذاری استارت اپ
چناچنه دارای استارت اپ هستید ومی خواهید آنرا برای شما ارزشگذاری کنیم ، این بلیت راتهیه کنید .ارزشگذاری توسط دبیرخانه جایزه استارت اپ های برتر ایران انجام ونتیجه ی آن طی گزارشی مکتوب توسط انتشارات امیران ودبیرخانه جایزه استارت آپ های برترایران دراختیار شما قرار خواهد گرفت .
۳۰ اسفند
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

معرفی انتشارات امیران

انتشارات امیران

با سابقه بیش از 20 سال فعالیت در حوزه چاپ و نشر انواع محصولات آموزشی و کمک آموزشی ، یکی از ناشرین فعال در زمینه چاپ و تالیف کتب مختلف در زمینه کارآفرینی و کسب و کار است. آرمان ما تامین و توزیع بهترین و موثرترین محصولات آموزشی و کمک آموزشی مورد نیاز بخش های صنعتی و خدماتی کشور با مطالبی موثر و کاربردی و در عین حال جذاب و زیباست.

تلاش و کوشش همکاران ما طی 20 سال گذشته در انتشارات امیران منجر به تاثیرگذاری بسیار عالی بر فرهنگ کار، کارآفرینی و کسب و کار کشور بوده است.

به طوری که می توان محصولات ما را در همه ی سازمان های فعال در حوزه های صنعت و خدمات کشور مشاهده نمود. انتشارات امیران، با تعریف چشم انداز خود در افق سال 1403 در نظر دارد به بزرگترین و بهترین ناشر کشور در حوزه های مختلف کسب و کار و کارآفرینی تبدیل شده و در این مسیر با شناسایی و تعیین نیازهای آموزشی و کمک آموزشی کارآفرینان ایرانی، امکان صادرات محصولات خود را به سایر کشورها فراهم آورد.

به همین خاطر ما با هدف گذاری دقیق و روشن جهت حضوری فعال در همه ی حوزه های کسب و کار، در تلاش هستیم تا ضمن کاهش هزینه های شرکتها و سازمان ها، با حضوری قوی و موثر در فضای مجازی، نیاز شرکت ها و سازمان های ایرانی را در این زمینه با کیفیت مناسب و هزینه ای اندک تامین نماییم.

ما در پی آن هستیم تا با شایستگی تمام و کامل و از طریق تبدیل شدن به ناشر اول کشور در این حوزه ها، شایستگی ارایه خدمات عالی و با کیفیت را به مشتریان خود داشته باشیم.

عیدانه استارت آپی انتشارات امیران

این برنامه ، شامل معرفی وفروش مجموعه کتاب های استارت آپی است که  انتشارات امیران ، تاکنون آنها را متنشر نموده است . در قالب این عیدانه ، شما می توانید کلیه کتاب های منتشر شده توسط انتشارات امیران در زمینه استارت آپ را یکجا تهیه نمایید .

به امید روزی که جمله ی made in iran خود گویای کیفیت محصولات وخدمات کشور عزیزمان ایران باشد .

مجریان

حامیان

معرفی کتاب های مرتبط با این طرح

کتاب هایی که دراین طرح قراردارند وشما باخریدهریک از بلیت های معرفی شده ،  فایل الکترونیکی /کاغذی آنها را دریافت خواهید کرد عبارتنداز : 
 

سایر منابع آموزشی مرتبط با این طرح

علاوه بر کتاب های فوق ، ما با خرید هریک از بلیت های معرفی شده در فوق ، اطلاعات آموزشی زیر را نیز برای شما ایمیل خواهیم کرد: 

1- 10 فیلم آموزشی (حداکثر5 دقیقه ای ) درزمینه کسب وکارهای استارت آپی 

2- جزوه پاورپوینتی  آموزشی نحوه ارزشگذاری استارت آپ ها 

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

برگزار‌کننده

آواتار

انتشارات امیران

انتشارات امیران ، ناشر برترملی در زمینه چاپ وتولید انواع محتوی مکتوب والکترونیکی در زمینه موضوعات کارآفرینی ، استارت آپ، مدیریت وبهره وری ، مدیریت وتفکر استراتژیک ، بازاریابی وفروش ، هلدینگ وآینده پژوهی ومجری جایزه مدیریت سال پروفسور میرسپاسی است . م

رویداد های برگزارشده۱۳
رویداد های فعال۴

آدرس

تهران تهران - خ ولی عصر- روبروی پارک ملت- جنب بازار صفویه- شماره 2665- ساختمان صورتی - طبقه دوم - واحد 17, تلفن 22059814, 22041812

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۷ اردیبهشت

جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی

 • آنلاین
 • رایگان
 • دانشگاه گلرنگ
سه‌شنبه ۱۹ اسفند

وبینار چالش‌های حقوقی استارتاپ‌ها

 • آنلاین
 • ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش
دوشنبه ۱۸ اسفند

كارگاه طراحي و تدوين مدل هاي كسب و كار

 • آنلاین
 • ۱۵,۰۰۰ تومان
 • بخش کارآفرینی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی
جمعه ۲۲ اسفند

تست نفوذ مقدماتی

 • آنلاین
 • ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پایار