رویداد به پایان رسیده است!
فتو مونتاژ در تاریخچهارشنبه ۲۹ آذربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

فتو مونتاژ

شروع:
سه‌شنبه ۲۸ آذر ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۹ آذر ۹۶ ۱۹:۰۰
فتو مونتاژ
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

فوتو مونتاژ تکنیکی است که عموما توسط طراحان گرافیک برای ساختن یک تصویر ناب و خلاقه استفاده میشود این تکنیک فرآیند و نتیجه ساخت یک عکس با برش، چسباندن، بازسازی و استفاده از دو یا چند عکس در یک تصویر جدید است. این روش از همان سال های آغازین عکاسی در جهان استفاده می شد و امروزه به کمک نرم افزار شاهد رشد روز افزون آن هستیم.هنرمند با برش و چسباندن چند عکس به ساخت مناظری بدیع و نو دست پیدا میکند و عموما هم این آثاربا بهره گیری از ابزار های گرافیکی مانند نرم افزار فوتوشاپ ساخته میشوند. دستکاری عکس به تغییرات ساخته شده در یک تصویر اشاره دارد. اغلب، هدف دستکاری عکس این است که یک تصویر واقعی دیگر را ایجاد کنیم.در ساخت فوتو مونتاژ ایده  یکی از مهمترین مواد اولیه برای هنرمند به شمار میرود.

  • در این کلاس شما با  مباحث تکنیکی و  نرم افزار فتوشاپ ، از جمله:انواع برش های تصاویر- تنظیمات نور- کنترل رنگ – پرسپکتیو وعمق میدان تصاویر- نحوه مچ کردن انواع تصاویر با یکدیگر در  ترکیب یک اثر و… آشنا خواهید شد.در ادامه به بررسی آثاری از هنرمندان فعال در این شاخه خواهیم پرداخت و به مقوله ایده پردازی برای یک اثر فوتومونتاژ می پردازیم و کاربردهای فتومونتاژ در خصوص طراحی پوستر را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

زمان :

سه شنبه و چهارشنبه 29 –  28 اذرماه 96

ساعت 16 الی 19

 

مدرس :

حمیده سلیم نژاد

دانش آموخته رشته عکاسی و رشته گرافیک سال شروع به عکاسی 1387
جایز رتبه مقام اول و تقدیر شده در چندین جشنواره عکس داخلی … حضور در بیش از 30 نمایشگاه عکس داخلی و خارجی ،همکاری با موسسه هاتف شهر- موسسه نشر شهر -سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران وهمکاری با روزنامه اعتماد ….

برگزارکنندگان

حامیان

حامی

حامی

آدرس:تهران كارگر شمالي - اميرآباد-خيابان فرشي مقدم - دانشكده كارآفريني