رویداد به پایان رسیده است!
فراخوان کمپ تابستانه تولید محتوا در تاریخ جمعه ۳۰ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۰:۰۰

فراخوان کمپ تابستانه تولید محتوا

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کمپ تابستانه‌ی تولید محتوا


این روزا یه جورایی همه از صبح تا شب در حال تولید محتوا هستن. مقالات سایت‌ها، ویدئوهای اینستاگرام یا پادکست‌ها، همه از انواع محتوا به حساب میان که نشون میده تولید محتوا چه حوزه‌ی گسترده‌ایه ولی قبل از ورود به حوزه، باید یه سری مهارت‌ها رو یاد بگیری.

کمپ تابستانه‌ی بانا بهت کمک میکنه با یک تیر، دو نشون بزنی. یعنی با حضور در این دوره، اول از همه مهارت‌هایی مثل نویسندگی، آشنایی با ابزارهای گرافیکی و آفیس رو یاد می‌گیری تا دانش لازم برای قرارگیری در موقعیت کارشناس تولید محتوا رو کسب کنی ولی تو قرار نیست به تنهایی کار کنی پس لازمه مهارت‌های نرم مثل کار تیمی، ارتباط موثر و فیدبک دادن رو هم بلد باشی که بانا این موارد رو هم آموزش میده. پس شد همون یک تیر و دو نشونی که گفتیم!!

 

از همین الان در این دوره‌ به صورت رایگان  ثبت‌نام کن تا بعد از انجام برنامه‌ریزی‌های لازم، برای اطلاعات تکمیلی و نهایی کردن ثبت‌نام باهات تماس بگیریم.

شما با شرکت در این دوره گواهی دریافت خواهید کرد و همچنین به افراد فارغ التحصیل از دوره کمک می شود درصورت امکان به موقعیت های شغلی مناسب در این حوزه معرفی شوند.

 

برگزارکنندگان

شتابدهنده بانا
شتابدهنده بانا

برگزار‌کننده

آواتار

شتابدهنده بانا

شتابدهنده بانا در پی ماموریت خود برای توانمندسازی دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان برای ورود موفق به موقعیت‌های شغلی، با متنوع‌سازی عناوین آموزشی خود، تلاش می‌کند تا مخاطبین در سنین مختلف دانش‌آموزی، دانشجویی، کارمندی، مدیران تازه‌کار و کارآفرینان نوپ

رویداد های برگزارشده۴۹
رویداد های فعال۳
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر