کاور
"فروش با عملکرد بالا " در تاریخ یک‌شنبه ۲۶ بهمن ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

 

 
(( با شرکت در این دوره تخصصی بصورت تضمینی فروش خود را متحول نمایید))
تاریخها و ساعت برگزاری وبینار
(این وبینار بصورت زنده برگزار میگردد و امکان پرسش و پاسخ در آن وجود دارد)


شنبه 25 بهمن 99  - ساعت 16:30 الی 19:30

یکشنبه 26 بهمن 99  - ساعت 16:30الی 19:30

در این دوره تخصصی به شما می آموزیم که چگونه از استراتژی های فروش رقابتی ، نحوه مذاکره به نفع متقابل و نحوه استفاده از فروش ارجاعی و ...  استفاده کنید. فروش برای موفقیت هر مشاغلی ضروری است؛ این دوره آنلاین به شما می آموزد که چه چیزی مشتریان را وادار به خرید ، سیاست گذاری مشتری و چرخه خرید می کند این دوره اموزشی  همچنین به شما کمک میکند تا توانایی های خود را به عنوان یک فروشنده و مشاور بهبود ببخشید .
فروش در واقع یکی از عوامل زیر مجموعه بازاریابی است به عبارتی فروش انتهایی ترین عملیات بازاریابی در یک مذاکره است ولی در عین حال شروع یک رابطه بلند مدت با مشتریان است .


یک شرکت یا سازمان جهت تحقق اهداف کلان و اهداف بازاریابی خود نیاز به برنامه ریزی بازار دارد

 با شرکت در این وبینار هر چیزی که لازم است درخصوص فروش تخصصی بیمه زندگی یا بیمه عمر بدانید را بطور کامل و جامع فرا میگیرید.
به عبارتی قرار است برای سرمایه‌گذاری در این وبینار 280.000 تومان پرداخت نمایید؛ که با ضمانتی که داده میشود شما میتوانید با به کارگیری اطلاعات ارائه شده در همان هفته حداقل یک بیمه 3 میلیونی بفروش برسانید. یعنی کارمزدی حدود 900.000 تومان و این مبلغی 3 برابر مبلغ وبینار میباشد.
 

 

سخنرانان

مهندس مهیار میزانی
مهندس مهیار میزانی

سوالات متداول

با توجه به شرایط پیش آمده در کشور بخاطر بیماری کرونا، نیاز جامعه و مردم به این بیمه بسیار بیش از پیش درک میشود به شرطی که من درست و طبق اصول بیمه را به مخاطبم معرفی نمایم. پس در این شرایط من با ارائه درست بیمه، هم میتوانم امنیت مشتریان و خانواده‌هایشان را بیش از پیش تامین کنم و هم برای خودم درآمدی کسب کنم و بوسیله این دو کار، حس موفقیت و ارزشمندی بیشتری را به دست بیاورم. به عبارتی تا بازار از بیمه زندگی اشباع نشده است من میتوانم یک پورتفوی مناسب برای خودم ایجاد نمایم و از کارمزد بلند مدت بیمه زندگی بهره‌مند شوم. فرصتی که شاید اگر از آن استفاده نکنم، در سالهای آتی خیلی باعث افسوس و حسرت من بشود.
روش صحیح بازاریابی روش نگهداری مشتری روش سیستمی کردن کسب و کار فروش آنلاین بیمه در اینستاگرام و ...
بله
موبایل یا رایانه شخصی ، برگه یاداشت
نمایندگان فروش بیمه ای عمر کد آیین نامه 96 -نمایندگان عمومی- کارگزاران -شرکت های حقوقی- فروشندگان- بازاریابان بیمه

گالری تصاویر

برگزار‌کننده

آواتار

مهندس میزانی

مدرس : مهندس مهیار میزانی - مربی پولسازی در بیمه - بیش از 8 سال سابقه فروش و بازاریابی - بیش از 6 سال حضور تخصصی در صنعت بیمه -دارای رتبه اول کشوری در حوزه بیمه های زندگی - رهبری قدرتمندترین تیم فروش بیمه های زندگی

رویداد های برگزارشده۱

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۱ اسفند

دوره بازاریابی تلفنی (Telemarketing)

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی مدیریت بازار سیمرغ
چهارشنبه ۲۵ فروردین

دوره های رباتیک دانشگاه علم و صنعت ایران

 • آنلاین
 • از ۱۲۰,۰۰۰ تومان
 • دانشگاه علم و صنعت ایران
جمعه ۲۲ اسفند

نقشه اقتصاد 1400 "چشم انداز بازارهای سرمایه گذاری"

 • آنلاین
 • از ۳۵۵,۰۰۰ تومان
 • اکوفاینانس
پنج‌شنبه ۵ فروردین

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh