کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
برای استفاده از دوره به سایت مراجعه کنید
-
رایگان

بازار فروش امروزه به سمت رکود پیش می رود. علاوه بر این که پیدا کردن مشتریان جدید سخت شده است، حتی نگه داشتن مشتریان سابق نیز برای فروشندگان به یک معزل تبدیل شده است.

در چنین وضعیتی چاره کار فروشندگان برای پیدا کردن مشتریان و یا برگرداندن مشتریان سابق به سراغ خودشان چیست؟ چطور می توان کاری کرد تا آنها به سراغ شما بیایند؟

بهترین پاسخ در این وضعیت "فروش تلفنی" است. سیستمی که خیلی از فروشندگان آن را انجام نمی دهند و بیشتر آنهایی که انجام می دهند هم "اشتباه، انجام می دهند"

اما چطور می توان بهترین استفاده را از این سیستم تقریبا بکر در ایران داشت؟

پاسخ ما برای شما "سیستم فروش تلفنی گرگ وال استریت یا همان جردن بلفورت" است. سیستمی برای فروش تلفنی بر مبنای کتاب پر فروش جردن بلفورت به نام فروش خط مستقیم که در آن با ارائه راهکار هایی برای نوشتن متن تماس، شما را تا لحظه فروش کالا همراهی می کند.

 

 

لینک ورود به دوره

 

جردن بلفورت، دلال سهام وال استریت که فیلم پرفروش گرگ وال استریت ، با بازی لئوناردو دی کاپریو نیز از روی زندگی همین شخص ساخته شد.

وی با استفاده از همین سیستم فروش ( که مبنای فروش تلفنی اش نیز می باشد ) در مدت کوتاهی ثروت فراوانی را از فروش سهام به شکل تلفنی و همینطور تربیت فروشندگان دیگر برای شرکت خودش، جمع کرد.

با کمک این دوره آموزشی می توانید بخش فروش تلفنی فروشگاه خودتان را راه اندازی کنید و مشتریان سابقی که دیگر باز نگشته اند را به پای فروش دوباره بکشانید.

برای استفاده از این دوره کاربردی و جذاب که به زبان فارسی ترجمه  و به شکلی اختصاصی برای شما آماده شده است. کافی است در وبسایت مسترمایند عضو شده و با تهیه اشتراک طلایی یک ساله! از این دوره و همینطور تمام دوره های دیگر سایت استفاده کنید.

هزینه تهیه اشتراک طلایی یک ساله 499 هزار تومان است که این مبلغ فقط 5% درصد مبلغ اصلی این دوره است. در حالی که این دوره ترجمه و زیرنویس شده است و شما در کنار آن به دوره های ارزشمند دیگری با زیرنویس فارسی نیز دسترسی خواهید داشت.

دوره هایی که با تهیه این اشتراک به دست خواهید آورد عبارتند از


دوره آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی با آموزش گرنت کاردون و فرانک کرن

دوره آموزش پارادایم شیفت و تغییر زندگی با آموزش باب پراکتور

دوره 7 عادت افراد فوق کارآمد با آموزش استفن کووِی

 

در کنار تمام این دوره ها شما می توانید از سایر محتواهای ویژه سایت هم بهره مند بشوید. آن هم فقط با یک بار پرداخت هزینه اشتراک!

 

مصاحبه گرنت کاردون با جردن بلفورت

مصاحبه کایلی کرفت، زن خانه دار و میلیونر با جردن بلفورت

مصاحبه ایلان ماسک با جو روگان

و بسیاری از محتواهای دیگر که همین الان با تهیه اشتراک می توانید از آن ها بهره مند بشوید!

همین الان وارد صفحه دوره بشوید ! ( اینجا )

همین الان فروش خود را بیشتر کنید.

برگزار‌کننده

آواتار

Mr. Mind

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۱

آدرس

تهران مرکز همایش های برج میلاد

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۱ اسفند

دوره بازاریابی تلفنی (Telemarketing)

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی مدیریت بازار سیمرغ
چهارشنبه ۱۳ اسفند

نشست تخصصی کرونا و شهرسازی

 • آنلاین
 • ۶۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه مطالعات شهرسازی
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

ورکشاپ « مالیات شناسی »

 • آنلاین
 • ۷۰,۰۰۰ تومان
 • سـیّـد عــلـی ســـرحــدّی
پنج‌شنبه ۵ فروردین

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh