رویداد به پایان رسیده است!
فوت و فن کاریابی در دنیای محتوا در تاریخپنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

فوت و فن کاریابی در دنیای محتوا

شروع:
پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷ ۱۹:۰۰
فوت و فن کاریابی در دنیای محتوا
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

  محتوالی، دورهمی‌های متوالی علاقه‌مندان به حوزه تولید محتواست که سه‌شنبه‌های هر هفته از ساعت 5 تا 7 عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا باشید، به شرط علاقه و خالی بودن سه‌شنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد و پس از دقایقی استراحت، پای گفتگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

در محتوالی 17 با «رامین محمودی» از حوزه محتوا و کپی‌رایتینگ و تجربه‌هاش در ایران‌تلنت صحبت می‌کنیم و در مورد فرصت‌های کاری که در حوزه محتوا برای تازه‌کارها وجود دارد، گپ خواهیم زد.

حضور در رویداد رایگان است. البته برای جبران بخشی از هزینه‌های مکانی که رویداد در آن برگزار می‌شود، مبلغ 8 هزار تومان به دوستان کافه نیمکت پرداخت می کنیم. خبر خوب اینکه با همین مبلغ می‌توانید از منوی جذاب و خوشمزه کافه برای خودتان خوراکی سفارش دهید.

مهمان رویداد

رامین محمودی

رامین محمودی

کپی‌رایتر ایران تلنت و مدیر محتوای سابق آژانس نوین

برگزارکنندگان

حبیب متوسل

حبیب متوسل

مدیر اجرایی رویداد

حامد اسحاقی

حامد اسحاقی

تحلیل‌گر محتوا و متخصص سئو

علی بای

علی بای

مدیر محتوا، زبانشناس و مترجم

آدرس:تهران میدان انقلاب - خیابان 16 آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک 16 آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت