فوروم | Teacher's ResponseAbility

شروع رویداد
جمعه ۲۸ آبان ۹۵ ۱۱:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۲۸ آبان ۹۵ ۱۳:۰۰
مکان رویدادکرج
اضافه به تقویم
فوروم | Teacher's ResponseAbility
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۲۴۶۷۹۵۵۱
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

جزییات رویداد

 

مشکل چیست؟

ما معلم های زبان گاهی اوقات لُکنت داریم. لکنتی که شاید از جانب زبان آموز حس نشود، اما خودمان را آزار می دهد. لکنت که می گوییم از ضعف زبانی ناشی نمی شود؛ ما معلم های زبان بایستی زبان درست، پیشرفته و روانی داشته باشیم. این لکنت بر اثر اختلال در یکی از نواحی زیر اتفاق می افتد:

  • Classroom Language
  • Retentive Memory
  • Expert Lesson Plan
  • Teacher's ResponseAbility


Teacher's ResponseAbility خود موارد زیر را شامل می شود:

  • Teacher's Spontaneous Situational Reaction
  • Teacher's Spontaneous Managerial Reaction
  • Teacher's Outsmarting Power
  • Teacher's Sense of Humor

 

راه حل چیست؟

آگاهی، آموزش و تمرین. در این فوروم که هفتمین فوروم از پلتفرم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی El Camino Del Rey در سال جاری ست، سر فصل Teacher's ResponseAbility را تعریف و موارد اول و سوم زیرمجموعه ی آن را تمرین می کنیم. شما با شرکت در این نشست به ابزاری مجهز می شوید که کلاس کاری تان را در حرفه تان با غلظت زیادی ارتقاء خواهد داد، و توان راکتیو صحبت کردن تان به زبان انگلیسی را بسیار قدرت خواهید بخشید.

 

 

فوروم چه روزی است؟

فوروم روز جمعه 28 آبان ماه، ساعت 11:00 صبح تا 1:00 بعدازظهر، برگزار می گردد. وقت کافی داریم؛ برنامه های مان را هماهنگ کنیم تا از یک اتفاق دلنشین و حرفه ایِ آموزشی در کنار هم لذت ببریم. این فوروم تماماً به زبان انگلیسی برگزار می شود.

 

فوروم کجا تشکیل می شود؟

کرج، کافه بلوط زیبا و آرام که حامی رویداد نیز است. روز جمعه است و ساعت انتخاب شده ساعتی ست که رفت و آمد از تهران نیز به سهولت قابل انجام است. در آن ساعت، اتوبان تهران-کرج در خلوت ترین حالت خود قرار دارد و شما با طی مسیری بین 20 دقیقه الی نیم ساعت از تهران به کرج می رسید. تاکسی های میدان های تجریش، ونک و انقلاب نیز گزینه های بسیار خوبی هستند. و مترو نیز همیشه یک گزینه ی درجه یک و سبز است. همچنین شما یک نوشیدنیِ جان از منوی کافه به انتخاب خودتان میهمان فوروم هستید.

 

میزبان فوروم کیست؟

احسان گرجی میزبان شما در فوروم است. وی رویدادهای آموزشی تربیت مدرس زبان انگلیسی و دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی را در شهرهای مختلف ایران برگزار می کند. برای آشنایی بیشتر با وی اینجا کلیک کنید، یا به قسمت زیر مراجعه کنید.

میزبان فوروم

احسان گرجی

احسان گرجی

English Language Teacher Trainer, Teacher Educator & Education Specialist

آدرس:کرج کرج - جهانشهر - ابتدای خیابان استانداری - نبش کوچه ی یاس - پلاک 84 - طبقه ی اول - کافه بلوط