رویداد به پایان رسیده است!
فیلم کارگاه آموزشی کاربرد گیمیفیکیشن در بازاریابی در تاریخ جمعه ۱۴ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

فیلم کارگاه آموزشی کاربرد گیمیفیکیشن در بازاریابی

شروع:
جمعه ۱۴ اردیبهشت ۹۷ ۰۹:۳۰
پایان:
جمعه ۱۴ اردیبهشت ۹۷ ۱۲:۳۰
فیلم کارگاه آموزشی کاربرد گیمیفیکیشن در بازاریابی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


کارگاه کاربرد گیمیفیکیشن در بازاریابی در دی ماه 96 توسط تیم نوآفرینان برگزار شده است. برای دریافت فیلم کارگاه یا پاورپوینت میتوانید بلیط های مربوطه را تهیه فرمایید.


درباره کارگاه


امروزه تصور پیشرفت و موفقیت یک کار و کسب، بدون بازاریابی غیر ممکن شده است. فعالان حوزه های گوناگون آگاهند که بازاریابی حتی پیش از تولید محصول یا ارایه سرویس باید آغاز شده باشد و مشتریان و بازار را آماده محصول جدید نماید یا دیدگاهشان را نسبت به سرویس موجود با ویژگیهای نو، ارتقا دهد. اینجاست که یکی از قدرتمندترین ابزارهای تعامل با مشتریان و کاربران خودنمایی می کند.

فارغ از نوع و سبک بازاریابی که استفاده می نمایید، گیمیفیکیشن  ابزاری است که به شما کمک خواهد کرد تا مشتریان زمان بیشتری را با محصول و برندتان بگذرانند و با نگاهی امیدوارانه، اقدام به خرید محصول یا انجام رفتار مورد نظر کنند.

دنیا و مردمش تشنه لذت بردن از اوقاتی خوش و مفرح هستند و به همین دلیل است که صنعت بازی های ویدیویی از قوی ترین و پر سودترین صنایع حال حاضر جهان است. گیمیفیکیشن با به کارگیری نقاط قوت این صنعت، قصد دارد تجربه ای برد-برد را برای مشتری و محصول فراهم سازد. ظاهر گاها ساده این ابزار باعث به خطا رفتن بسیاری از بازاریابان و برندها و منجر به ضررهایی جبران ناپذیر شده است.

در این کارگاه آموزشی بر آن هستیم تا با پرداختی اصولی به مفاهیم و محتوی پیچیده گیمیفیکیشن، به فعالان بازاریابی کشور کمک کنیم تا با شناختی درست و مناسب وارد این مسیر شوند و پیشرفت و موفقیت را برای خود و برندشان به ارمغان آورند.


سرفصل کارگاه


  • مبانی گیمیفیکیشن
  • مفاهیم گیمیفیکیشن با رویکرد بازاریابی
  • مشخصات یک گیمیفای موفق برای کمپین
  • مراحل طراحی استراتژی گیمیفیکیشن
  • بررسی نمونه های موفق استفاده از گیمیفیکیشن در بازاریابی
  • اشتباهات رایج در استفاده از گیمیفیکیشن

مدرس حرفه‌ای و باتجربه

علیرضا رنجبر شورابی
علیرضا رنجبر شورابی
مدير عامل استوديو بازى سازى هنر نور و حركت، طراح ارشد گيميفيكيشن

پوستر کارگاه


رویداد آنلاین است