رویداد به پایان رسیده است!
قلمرو کسب و کار در تاریخجمعه ۱۷ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

قلمرو کسب و کار

شروع:
جمعه ۱۷ شهریور ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
جمعه ۱۷ شهریور ۹۶ ۱۹:۰۰
قلمرو کسب و کار
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

سمینار رؤیایی آموزشی قلمرو کسب‌وکار

 

آیا زمان آن نرسیده که شما هم وارد قلمرو ۳ درصدی کارآفرینان و ثروتمندان شوید؟!

 

جواب اکثر سؤالات ذهن شما انگار در این سمینار گنجانده شده، چه چیزی از این بهتر که دو تن از نام‌آوران کارآفرینی در ایران، بهترین تجربیات خود را با شما به اشتراک می‌گذارند.

مهمان ویژه ‌این سمینار استاد کیارش عباس‌زاده هستند. کیارش از موفق‌ترین جوانان ایرانی است که توانست با استارت یک بیزنس فوق‌العاده سروسامان خوبی به سیستم استارتاپی ببخشد. کتاب قصه‌های زود فود به‌زودی چاپ می‌شود و او در این کتاب داستان شکل گیری و دستاوردهای زود فود را نوشته است. چه فرصت خوبی که در این سمینار او به‌عنوان کارآفرین و سخنران ویژه حضور دارد.

 

مجید خزایی هم شاید برای شما آشنا باشد. نویسنده ۳ جلد کتاب کارآفرینی، بنام سالاد کارآفرینی، سیب و کتاب قدر رؤیاهایت را بدان. مجید نقشی شبیه ناپلئون هیل در ایران دارد و در یک سال گذشته با صد کارآفرین موفق رودررو ساعت‌ها مصاحبه کرده و مشتاقانه یافته‌های خود را با علاقه‌مندان انتقال می‌دهد.

 

یادتان باشد سرعت پیشرفت آن‌هم در سنین جوانی بسیار بالا رفته و شما اگر دیر بجنبید از قافله جامی‌مانید! این سمینار ۵۵ نفره هزینه خاصی ندارد و قرار شده هر نفر فقط 19هزار تومان بابت پذیرایی و ... به مجموعه اینجا ایونت پرداخت کند. حتماً میدانید الآن با 19هزار تومان شاید بتوانید یک ساندویچ و نوشابه مختصر میل کنید!!! ولی چنین کلاسی برای افرادی طراحی شده که واقعاً دوست دارند وارد قلمرو ۳ درصد افراد صاحب کسب‌وکار و ثروتمند شوند. افرادی که الآن وقت می‌گذارند و آموزش می‌بینند و چند ماه بعد یا نهایتاً چند سال بعد آقا و رئیس خود می‌شوند و در کنار یک‌عمر خدمت به جامعه، یک‌عمر لذت و شهرت را تجربه می‌کنند. دقیقاً برای چنین افرادی...

عمری بسیار محدود داریم یادت باشه!

 

آنچه طی سال‌ها تحقیقات در مورد تفکر و رفتارهای کارآفرینان متوجه شدیم اینه که آنها فقط شروع کرده‌اند و بعد مسیر را قدم قدم طی کرده‌اند. کار سختی را در پیش نداریم و هر کس از سختی مسیر دم میزند بهتر است تفکر خود را اصلاح کند. چون ما همانی می‌شویم که فکر می‌کنیم. الگوهایی مثل کیارش خیلی خوب می‌توانند باورها و گنجایش ذهنی شما رو ارتقا دهند.

 

این روزها خیلی می‌شنویم باورها میزان موفقیت ما را رقم می‌زنند، پس اکیداً توصیه می‌کنم سمینارهایی شبیه قلمرو را باجان و دل شرکت کنید. جایی که افرادی مثل کیارش و مجید که هر دو جوان هستند، شمارا به مسیر موفقیت دعوت می‌کنند. این خیلی خوبه!

 

آب را در هر ظرفی بریزید دقیقاً شبیه همان می‌شود. شما هم دقیقاً شبیه همان چیزهایی می‌شوید که فکر می‌کنید. یکی از بهترین راه‌های موفقیت ارتباط با افراد کارآفرینی و موفق است. اینجا ایونت تلاش می‌کند شبکه ارتباطی شما ارتقا دهد بطوریکه دوستان جدیدی پیدا کنید، کارآفرینان را از نزدیک ببنید و تمرین و کار عملی انجام دهید و نهایتاً بهترین فضای ممکن آموزشی را آماده کرده است.

 

اگر به آزادی و ثروت و کارآفرینی علاقه‌مند هستید قطعاً سمینار قلمرو می‌تواند روند شمارا تندتر کند. شک نکنید.

جوایز ویژه‌ای هم برای شرکت‌کنندگان تدارک دیدیم مثل کتاب سالاد کارآفرینی و چند سورپرایز جذاب.

همراه شما هستیم روز جمعه ۱۷ شهریور در مجموعه اینجا ایونت

 

شما هم جزو آن ۵۵ نفر شرکت‌کننده هستید که برای خود ارزش و احترام زیادی قائل هستند و گاهی لازم می‌بینند (به قول وارن بافت!) روی شخصیت خود سرمایه‌گذاری کنند.

تمامی برنامه‌های اینجا ایونت حتی کارگاه‌های رایگان هم ضمانت دارند. به هر دلیل اگر ناراضی بودید، دو برابر مبلغ پرداختی به شما عودت داده می‌شود.

با توجه به محدودیت زمانی این سمینار فقط یک‌بار برگزار می‌شود لذا خواهشمندیم اگر عزیزی می‌شناسید که دنبال روزنه‌ای برای پیشرفت و موفقیت می‌گردد حتماً معرفی کنید تا حضور داشته باشند. این دغدغه و هم دردی را از طرف ما منتقل کنید.

 

از همین حالا خود را در لباس یک کارآفرین خوش‌پوش و ثروتمند و مشهور ببینید. یک آمار جهانی می‌گوید ۹۳ درصد افراد موفق از خانواده‌های فقیر و سطح پایین بوده‌اند. این هم خبر خوش برای شما، هرکجا و با اوضاعی که هستید با توکل بر خداوند می‌توانید بی‌نهایت ثروت و قدرت و شادی را به زندگی خود دعوت کنید.

 

مشتاق دیدار

مجید خزایی – کیارش عباس زاده

جمعه ۱۷ شهریور ۱۶ الی ۱۹ مطهری نبش لارستان ساختمان ادبا

 

سخنرانان

مجید خزایی

مجید خزایی

نویسنده و مربی کارآفرینی

کیارش عباس زاده

کیارش عباس زاده

بنیانگذار زودفود

برگزارکنندگان

اینجا ایونت

اینجا ایونت

محل برگزاری رویدادهایی با: فضای متفاوت + حس خوب + شبکه سازی انسانی

آدرس:تهران ابتدای خیابان مطهری نرسیده به لارستان ساختمان ادبا طبقه دوم اینجا ایونت