رویداد به پایان رسیده است!
كارگاه معرفی یک روش تبديل پول‌هاي كوچك به سرمايه‌اي بزرگ در تاریخ جمعه ۲ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۲ اسفند ساعت ۱۴:۰۰

كارگاه معرفی یک روش تبديل پول‌هاي كوچك به سرمايه‌اي بزرگ

  • ۱۰۷,۹۰۰ تومان
  • آنلاین
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

چرا شركت كنم؟ به چه دردي ميخوره؟


از همان دوران کودکی، پدران و مادرانمان به ما یاد داده بودند که پول هایمان را پس انداز کنیم. قلک های  رنگارنگی برایمان می خریدند و ما را تشویق می کردند که بخشی از پول تو جیبی مان را در قلک بندازیم. لحظه شماری می کردیم که قلک مان پر شود و آن را باز کنیم تا حاصل تلاشمان را ببینیم که چقدر پول جمع کرده ایم؟ از همان دوران تا الان یاد گرفتیم پس انداز کنیم، اما هیچ وقت نپرسیدیم وقتی پولمان جمع شد با این پس انداز چه کنیم؟ آن زمان از تورم و گرانی سر در نمی آوردیم، فکر می کردیم هر وقت پولمان جمع شود هر چیزی که بخواهیم می خریم.
حال با این نرخ تورم و گرانی های پیش رو هر چقدر هم که صرفه جویی و پس انداز کنیم، به هیچ جا نمی رسیم!

حالا سوال این است برای رسیدن به خریدهای کلان مثل ماشین و خانه و ...، پس اندازهایمان را چه کنیم؟ پول هایمان را به دست بانک ها و موسسات مالی و اعتباری که "سود" می دهند بسپاریم؟ یا طلا، ارز، سهام و ... بخریم؟ چه نوع سرمایه گذاری ای بهتر است تا ما را به هدف مان برساند؟

با این گرانی ها پس اندازتان را خرج کنید بهتر است!

رابرت کیوساکی می‌گوید علت اصلی که باعث می‌شود بیشتر مردم در تنگناهای مالی به سر ببرند این است که سال‌های بسیاری از عمر خود را در مدارس می‌گذرانند اما در خصوص پول چیزی یاد نمی‌گیرند.

نتیجه این است که مردم فقط یاد می‌گیرند برای پول کار کنند اما هیچ گاه یاد نمی‌گیرند چه کنند تا پول برایشان کار کند.

اینکه توانایی این را داشته باشید با سرمایه کمتری سرمایه گذاری های بزرگتری انجام دهید مهم است. به عنوان مثال بتوانید با 10 ميليون تومان در يك ميليارد سرمایه گذاری کنید!!! كمترين چيزي كه در اين سيمنار شما يادخواهيد گرفت، همين موضوع است.

 

عكس بالا سود حدود 9000 دلاري  يكي از مشتريان من است، شايد تصور كنيد اين سود دسترنج سالها كار و زمان اوست. خوشبختانه بايد بگويم اشتباه ميكنيد. اگر به تاريخهاي داخل عكس نگاه كنيد مشاهده ميكنيد كه اين سود حاصل تنها يك روز كاري در تاريخ 2020/2/4 يعني 15 بهمن 1398 است. بله فقط سود حاصل از يك روز كاري، آن هم نه با سرمايه گذاري چند صد ميليوني!!!!

سود روزانه شما هم بايد همينطور و حتي بهتر باشد، شما لياقتش را داريد.

آماده ارائه آن به شما هستم،كافيست فقط بخواهيد.

مهدي صالحي فرهادپور

09126881452

ماموريت من در زندگي افزايش ثروت مالي انسانهاست

پاسخ به برخي سوالات به حق شما

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
توانايي كار متعارف با كامپيوتر، اشتياق براي يادگيري و پيشرفت خود و جامعه
اگر واقعا اين مبلغ را ميتوان درآورد، پس چرا الان داري آن را آموزش ميدهي، برو و خودت اين كار را بكن؟
دقيقا اين كاري است كه من سالها مشغول انجامش هستم ( از حدود سال 2009) و خوشبختانه تمام زير و بم آنرا با تمام وجودم لمس كرده ام. نااميد شدم، ذوق زده شدم،كمك خواستم و در آخر متوجه شدم كه زندگي ماموريتي به من داده است،ماموريت من در زندگي افزايش ثروت مالي انسانهاست. بخاطر هدف و ماموريتم بايد آنرا به شما منتقل كنم تا فردا روي زمين روز بهتري براي انسانها از جمله فرزندان خودم باشد.
من حق دارم محتوا را به نام خودم منتشر كنم؟
پاسخ اين سوال دو جنبه دارد، از لحاظ حقي كه من روي محتوا دارم، بله كاملا، اتفاقا با اين كار من را خوشحال ميكنيد چون انسانهاي بيشتري در اين مورد آگاه ميشوند. اما از جنبه حقي كه ايوند در مورد اين محتوا دارد، بنده نميتوانم نظري بدهم از خودشان سوال كنيد، اگر مخالفتي نداشتند، من هر كمكي بتوانم در اين مورد انجام خواهم داد
  • شروع: جمعه ۲ اسفند ساعت ۱۴:۰۰
  • پایان: جمعه ۲ اسفند ساعت ۱۸:۰۰
رویداد آنلاین است