رویداد به پایان رسیده است!
ماجراهای یک سرمایه‌گذار ریسک پذیر در تاریخ پنج‌شنبه ۱۵ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۱۵ آذر ساعت ۱۶:۰۰

ماجراهای یک سرمایه‌گذار ریسک پذیر

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


در سی و هفتمین هفته از رویدادهای متوالی محتوا (محتوالی) قرار هست به خانه به دوشی خودمون ادامه بدیم و این دفعه رویداد رو باز هم در حوالی دانشگاه تهران و در کافه هنر برگزار خواهیم کرد. پس حتما آدرسش رو دقیقا به خاطر بسپارید. اما باز هم مثل بقیه هفته ها اول اخبار هفته در دنیای کسب‌و‌کارهای آنلاین رو مرور می‌کنیم و بعدش یک مهمان ویژه خواهیم داشت؛ یک سرمایه گذار ریسک پذیر (عجب ترکیبی واقعا!). حتما همه شما که کسب و کاری رو راه انداختین تا حالا بارها از ماجرای سر و کله زدن با سرمایه گذارها شنیدید و یا حتی شاید با این ماجراها روبرو هم شدید. منتها این بار می خواهیم بدونیم که یک سرمایه گذار دقیقا با چه مسائلی روبرو هست. اصلا چی شد که شد یک سرمایه گذار در حوزه کسب و کارهای آنلاین و از دریچه نگاه او، چه کسب و کارهایی ارزش سرمایه گذاری دارند، و چه کسب و کارهایی نه. مهمون برنامه این هفته ما کسی نیست، جز محمد حسین جهانبخشیان، سرمایه گذار ریسک پذیر و مدیر شتابدهنده سندباد.

 

محتوالی (رویدادهای متوالی محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ)


تیم محتوانا رویداد محتوالی را معمولا پنجشنبه‌های هر هفته از ساعت ۱۶ تا ۱۸ عصر در حوالی دانشگاه تهران برگزار می کنه. با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا، سئو و دیجیتال‌مارکتینگ باشید، به شرط علاقه و خالی‌بودن پنجشنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد یا اتفاقات هفته گذشته در فضای کسب‌وکارهای آنلاین را مرور می‌کنیم و پس از دقایقی استراحت، پای گفت‌وگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

حضور در رویداد محتوالی رایگان است اما برای جبران بخشی از هزینه‌های محل رویداد، اگر اولین بار است که به جمع ما می‌آیید مبلغ ۲ هزار تومن و برای همراهان همیشگی مبلغ ۸ هزار تومن دریافت می‌شود. البته خبر خوب اینکه همین مبلغ هم طی رویداد در قالب سفارش شما از کافی‌شاپ به شما برگردانده می‌شود و می‌توانید به اندازه همین مبلغ از منوی خوشمزه کافه، رایگان سفارش دهید.

تیم محتوانا

مهمان رویداد

محمد حسین جهانبخشیان
محمد حسین جهانبخشیان
سرمایه گذار ریسک پذیر و مدیر شتابدهنده سندباد

تیم محتوانا

حبیب متوسل
حبیب متوسل
مدیر اجرایی رویداد
علی بای
علی بای
مدیر محتوا و زبانشناس
حامد اسحاقی
حامد اسحاقی
تحلیلگر محتوا و متخصص سئو

آدرس

تهران خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، مجتمع دانشگاه، طبقه زیر همکف، کافه صور

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تیم محتوانا

تیم محتوانا: خدمات محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ رویداد محتوالی: دورهمی کهنه‌کارها، تازه‌کارها و اهالی محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ برای تبادل تجربیات و دانسته‌ها با چاشنی چای و لبخند

رویداد های برگزارشده۴۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر