رویداد به پایان رسیده است!
ماشین خلق ثروت در تاریخدوشنبه ۱۱ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

ماشین خلق ثروت

شروع:
دوشنبه ۱۱ دی ۹۶ ۱۸:۰۰
پایان:
دوشنبه ۱۱ دی ۹۶ ۲۰:۰۰
ماشین خلق ثروت
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات تکمیلی

 

 

 

 

 

رایگان برای 20 نفر اولِ ثبت‌نام کننده از طریق سایت ایوند

چگونه در 6 ماه به اندازه چندین سال رشد و پیشرفت کنیم؟

 

 • پیدا کردن موانع اصلی که مانع پیشرفت شما در زندگی شده‌اند 
 • رهایی از احساس سر درگمی، پوچی، و بی هدفی در زندگی
 • رهایی از یکنواختی و کسلی در زندگی
 • شناخت ريشه ترسها و چگونگی عبور از آنها
 • اطلاع از مسائل عمیق ناخوداگاهی
 • دقیقا در کجا گیر کرده‌ام؟ موانع اصلی عدم موفقیت من چیست؟ 
 • چطور زندگی دلخواهم را بسازم؟
 • آیا بین حجم انبوهی دانش مختلف گیر کرده‌اید و سردرگم هستید؟
 • آیا نمی‌دانید دقیقا باید از کجا و چه نقطه‌ای مسیر پیشرفت و تغییر را آغاز کنید؟
 • آیا انگیزه خود را از دست داده‌اید و در زندگی‌تان سرگردان هستید؟
 • احساس سردرگمی دارید؟
 • می‌دانید چه می‌خواهید اما توان انجام و تصمیم برای آن را ندارید؟
 • گرفتن تصمیم برایتان سخت شده است؟
 • دوست دارید جنبه های مختلف زندگی‌تان را همزمان ارتقا بدهید؟
 • شفاف شدن فضای فکری شما
 • و...

 

مشخصات سمینار ماشین خلق ثروت:

مخاطب: تمام افرادی که می‌خواهند ریشه مسائل ناخوداگاهی خود را بدانند و قهرمان زندگی خود شوند.
زمان : دوشنبه 18 دی ماه ساعت 18 الی 20
محل برگزاری: شریعتی، 50 متر بالاتر از سیدخندان، بن بست خندان، پلاک 8 واحد 2
مبلغ سرمایه‌گذاری: فقط‌ و فقط یک هزار تومان

 

چرا به بعضی رویاهایمان نمی‌رسیم؟!

همه ما رویاها و اهداف بزرگی داشتیم(و شاید هنوزم داریم)، اما برای خیلی از ما در حد همان رویا باقی مانده و آنقدر درگیر مسائل مختلف در زندگی شده‌ایم که مسیر اصلی را گم کرده‌ایم یا اصلا نمی‌دانیم کجاست! اما چرا؟ مگر قوانین و دستورالعمل‌های موفقیت تا این‌حد چیزهای پیچیده و عجیبی هستند؟! نه! مگر نمی‌دانیم چطور باید موفق شد؟ آری می‌دانیم.

الان کلی کتاب و منابع آموزشی مختلف درباره موفقیت و نحوه موفق‌شدن وجود دارد. راه‌ها و حتی رازهای موفقیتِ بزرگ‌ترین و موفق‌ترین افراد جهان هم در این کتاب‌ها نوشته شده. پس موضوع یا رازی بر ما پوشیده نیست. حال چرا با خواندن اینها، یا گوش دادن به آموزش‌های صوتی و یا حتی رفتن به همایش‌های موفقیت، آن‌طور که می‌خواهیم به موفقیت نمی‌رسیم؟! واقعا چرا؟!

 

همانطور که می‌دانید وجود ما از دو بخش خودآگاه و ناخوداگاه تشکیل شده است و اتفاقا بخش ناخوداگاه قدرت بسیار بیشتری دارد. کارل گوستاو یونگ روانکاو مشهور سوئیسی که اولین باردرباره مفهوم ناخوداگاه صحبت کرد، آن را در وجود ما به کوه یخ تشبیه کرد:

 

در ابتدا ما کوهی یخی و باشکوه روی سطح آب می‌بینیم. این نماد بخش خودآگاه روان ماست که در معرض دید خودمان و آدم‌های دیگر است:

 

 

اما این تمام کوه یخ نیست و دهها برابر حجم و بزرگی در زیر آب وجود دارد. این بخش عمیق، ریشه‌ای و بزرگ که در زیر آب است، نماد بخش ناهوشیار و ناخوداگاه ماست:

 

 

ما در خوداگاه چیزی را می‌دانیم که در کتابی خوانده‌ایم یا در همایشی فهمیده‌ایم، اما بخش‌هایی در ناخوداگاه ما هست که عمیقا با آن مقابله می‌کند! و با آنکه «می‌دانیم» اما «نمی‌توانیم»! یعنی این دانستن به توانستن منجر نمی‌شود.

بسیاری از آموزش‌ها، آموزشِ بخش هوشیار و خوداگاه است. مثلا می‌گویند قضاوت نکن! درحالیکه قضاوت کردن یک امر ناخوداگاه است که در چند ثانیه اتفاق می‌اقتد! و ما نمی‌توانیم قضاوت نکنیم. بلکه تنها می‌توانیم قضاوت نهایی خود را به تاخیر بیندازیم.
پس خیلی آموزش‌ها که من اسمشان را آموزش‌های بازاری می‌گذارم بیشتر یک مشت حرف‌های قشنگ است. حرف‌هایی که درست هم هستند اما لزوما باعث تغییری در ما نمی‌شوند.

 

در حقیقت در این سمینار، قصد نداریم صرفاً بر ‌دانسته‌های شما اضافه کنیم! شما با خریدن یک کتاب و حتی مطالعه رایگان کانال‌های تلگرامی خوب، می‌توانید مطالب زیادی را بدانید و اصلا هم لازم نیست از جای خود تکان بخورید! چه برسد به اینکه به یک همایش بیایید! پس قصد ما چیست؟ قصد ما این است که بر جنبه «توانستن» تمرکز کنیم.

 

تمرکز بر آن داناییِ که بتواند شما را از سردرگمی درآورد و بفهمید که دقیقا باید روی چه بخشی در زندگی خود فوکوس کنید.

 

مشکلات همایش !

شاید شما هم مثل من از آن دسته افرادی باشید که در همایش‌ها و سمینارهای مختلف شرکت کرده‌اید اما بعد از چند روز وقتی به عقب برگشته‌اید دیده‌اید عملا چیز خاصی نیاموخته‌اید و تغییری در زندگی شما ایجاد نشده! خود من هم زمان و پول زیادی در این راه تلف کرده‌ام! و تمام سعی‌ام این بوده که همایش «ماشین خلق ثروت» چیزی فراتر از رویدادهای معمول و حرف‌های تکراری و کلیشه‌ای باشد.
درست است که تعدا همایش‌ها زیاد شده و همچنین تعداد برنامه‌های بی‌کیفیت! ولی این به معنای این نیست که کلا همایش چیز بدی باشد و قطعا ذهنیت شما پس از این برنامه بسیار مثبت خواهد بود. در تمام کلاس‌های حضوری و آنلاینِ ما، میزان رضایت مخاطبان بالای 90% بوده! و بسیاری از مشتریان ما توسط دوستان و آشنایان خود به کلاس‌های ما آمده‌اند.

 

مشکلات زمان!

قطعا زمان، منبع بسیار گرانبها و ارزشمندی است که شاید در این زمانه‌ی پر رفت‌و‌آمد و شلوغ، ارزشی بالا دارد. ما برای زمان خود و شما ارزش زیادی قائلیم و مطمئنا از اینکه یک عصر جمعه خود را به این همایش بیایید پشیمان نخواهید شد و این موضوع را میزان بالای رضایت مخاطبین قبلی ما به‌خوبی نشان می‌دهد. با شرکت در این همایش می‌توانید روزها و ماهها در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

وقتی بدانید مشکل و گیر زندگی‌تان کجاست از اتلاف وقت در موارد غیرمرتبط و حاشیه‌ای جلوگیری خواهید کرد و بازده این 3 ساعت را در زندگی خود بارها و بارها خواهید دید.

در ضمن این همایش، فرصت بسیار خوبی است تا در جمعی از افراد شبیه به خود و یا حتی بعضا متفاوت قرار بگیرید و روابط دوستانه و حتی کاری با آنها پایه‌گذاری کنید.

 

قرار گرفتن در فضای آموزشی

حضور در یک فضا، یک جمع و اتمسفر، باعث می‌شود تمام حواس و ذهن ما درگیر شود و احتمالا تاثیر خیلی بیشتری از مطالعه کتاب یا مقالات آموزشی یا گوش دادن ویس‌های آموزشی دارد. اگر جزء کسانی هستید که کمتر در همایش و برنامه‌های این‌چنینی شرکت کرده‌اید، این فرصت را از دست ندهید و بدانید این سمینار می‌تواند نقطه عطفی در زندگی شما باشد.

 

شرایط اجتماعی و...!

برای 3 ساعت، فکر کردن درباره شرایط اجتماعی و کشور و... را فراموش کنید. باور کنید در همین شرایط هم می‌توانید به تمام رویاها و اهداف خود برسید. همان‌طور که اگر دقت کنید خیلی افراد موفق درحال شکل‌گیری هستند و اقتصاد جدیدی در کشور درحال شکل‌گیری است و الان بهترین فرصت برای سوارشدن بر این موج است.

 

قرار نیست این یک برنامه‌ی سخنرانیِ یک‌طرفه و خسته‌کننده باشد! اینکه بخواهید 3 ساعت بنشینیم و گوش کنیم عملا غیرممکن است! ذهن بایستی در فواصل زمانی خاص، تازه و فِرِش شود. علاوه بر زمان استراحت و پذیرایی، کارِ عملی، مسابقه و جایزه خواهیم داشت! و در پایان هم زمانی برای پرسش و پاسخ درنظر گرفته‌ایم تا ابهامات ذهنی شما برطرف گردد. این یک دورهمی جذاب است!

 

ماشین خلق ثروت چیست؟

شما. شما، مهمترین چیز زندگی خود هستید. شاید تجربه کرده باشید که مدتی روی مسائل بیرونی کار می‌کنیم. مثلا یک برنامه می‌ریزیم با کلی انرژی و انگیزه، برای یادگیری یک ساز، زبان، کسب‌وکار، هدف مالی، ارتقای روابط و... چند هفته خوب پیش ‌می‌رویم اما کم کم دلسرد شده و باز شرایط به حالت قبل بازمی‌گردد. شاید بهتر باشد چندماهی از کار کردنِ مستقیم روی مسائل بیرونی دست بکشیم و روی «خودمان» کار کنیم. منظور از ثروت هر دارایی مادی و معنوی است که می‌تواند به احساس خوب و رضایت در ما منجر شود.

وقتی خودمان را بالا بکشیم بصورت اتومات کسب‌وکار، روابط، شغل و همه جنبه‌های زندگی ما رشد می‌کند. و کم‌کم به ماشینی برای خلق هرگونه ثروت بدل می‌شویم.

 

 

نظرات کتبی و صوتی برخی شرکت‌کنندگان قبلی بدون هیچ تغییری:

آقای امیرمکری: عالی بود..سپاسگزارم... استاد گرامی باعث افتخارم شد شاگردیتونو کردم . پایدار و برقرار بمانید.

خانم ز محمدی : عالی برای من.

خانم م اکبری: برای من بسیار مفید و موثر بوده تونستم کشف کنم نواقص رفتاریمو .ارتباط درست با دیگران چه درحیطه ی شغلی چه در محیط خانوادگی . برنامه ریزی هدفمند و اینکه مهم تر ازهمه یادگرفتم آشتی کنم با خودم و قدرشناسی خودم رو یادگرفتم امیدوارم که با استمرار تمرین ها ثابت قدم بمونم و پیشرفت کنم تو مسیر زندگیم .سپاس از استاد خوبمون آقای رجب نیا که با صبر و حوصله پاسخگو و راهنمای ما بودن و به شخصه میتونم بگم به بهتر شدن حالم خیلی خیلی کمک کردن.

خانم زارع: عاالي بازدهي صددر صد.

م خوشگفتار: به نظرم دوره خوبی بود. ضمن سپاس از مدرس دوره و خدا قوت به ایشان به نظرم باید در کنار دوره های آنلاین دوره های حضوری هم بعنوان مکمل استفاده شود. ضمنا در به کارگیری مباحث و مفاهیم دوره بایستی جنبه های جامعه شناختی و ارتباطی هم در کنار موضوعات روانشناختی بیشتر دیده شود. موفق باشید.

خانم م یارضوی: دروه شکارچیان خوشبختی به قدری عالی, مفید و جالب بود که حقیقتش منو سورپرایز کرد. چون از یک دوره مجازی چنین انتظاری نداشتم که انقددددددر مفید واقع بشه. هرروز منتظر درس روز و انجام تمرینش بودم و واقعا لذت میبردم. مدرس این دوره بسیار توانمند, خبره, باهوش, با دقت و مجرب بوده. باتشکر از ارتباط سبز.

خانم م استواری: دوره ها عالی بودن واقعا مفید و تکان دهند... لازمه که هر فایل بارها و بارها شنیده بشه. واقعا ازتون ممنونم.

خانم مینا یارضوی
دانشجوی دکترای شیمی:

http://ertebatesabz.com/wp-content/uploads/2017/07/yarazavi.mp3

خانم فاطمه چراغی
کارمند تامین اجتماعی:

http://ertebatesabz.com/wp-content/uploads/2017/07/cheraghi.mp3

سرکار خانم رضایی
مربی یوگا و مدرس زبان:

http://ertebatesabz.com/wp-content/uploads/2017/07/rezaee.mp3

آقای محمد خوشگفتار
پژوهشگر و مدرس و فعال حوزه علوم اجتماعی:

http://ertebatesabz.com/wp-content/uploads/2017/07/khoshgoftar.mp3

خانم زهرا زارع
مدیر دفتر بیمه:

http://ertebatesabz.com/wp-content/uploads/2017/07/zare.mp3

خانم مینا اکبری
تولید کننده و عرضه کننده ی لباس بارداری و شیردهی:

http://ertebatesabz.com/wp-content/uploads/2017/07/akbari.mp3

سرکار خانم ف سبطی
مشاور طب سنتی و خانه‌دار:

http://ertebatesabz.com/wp-content/uploads/2017/07/sebti.mp3

خانم آ آیتی‌زاده:

http://ertebatesabz.com/wp-content/uploads/2017/08/ayati.mp3

 

 

سخنران همایش کیست؟

 • مرتضی رجب نیا مدیر سایت ارتباط سبز، مشاور و مدرس مهارت‌های ارتباطی.
 • عضو هیئت تحریریه مجله پنجره خلاقیت.
 • نویسنده کتاب «ارتباطات، پررویی نیست!» که در عرض کمتر از یکسال به سومین چاپ رسیده است.
 • نویسنده بیش از 47 مقاله تخصصی در زمینه روابط بین فردی.
 • 10 سال سابقه مشاوره.
 • برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی مختلف در حیطه فردی و سازمانی.
 • مدرس دوره شکارچیان خوشبختی، روابط عاطفی، کارگاه‌های نقشه گنج روابط، نوشدن، گفتگوهای حساس
 • و...

 

و من، مرتضی رجب نیا، می‌خواهم شرایطی که خودم در زندگی‌ام تجربه کردم را با شما به اشتراک بگذارم، نه لزوما مباحث تئوری کتابها را! چیزهایی خواهم گفت که خودم دقیقا تجربه کرده‌ام و اصلا هم شعارگونه و عجیب و سخت نیست.

 

 این همایش می‌تواند یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های زندگی شما شود.

 

 

چرا همایش ارزان است؟

این اولین همایش ما تحت برند ارتباط سبز است. هم به لحاظ رشد کسب‌و‌کار ما و هم به این لحاظ که عزیزان بیشتری بتوانند در برنامه شرکت کنند، مبلغ را بسیار پایین و تقریبا رایگان درنظر گرفته‌ایم.

 

آیا ارزان بودن به معنی این است که مطلب خاصی گفته نمی‌شود و یا سطح برنامه پایین است؟

خیر اصلا. همایش هم به لحاظ سخت‌افزاری در مکانی مناسب و با امکانات کامل و پذیرایی است هم به لحاظ محتوا، بسیار روی آن کار شده است و می‌تواند جرقه‌ای در ذهن شما زده و سرآغاز مسیری نو در زندگی شما باشد.

  

داستانی کوتاه و آموزنده:

موتور کشتی بزرگی خراب شد . مهندسان زیادی تلاش کردند تا مشکل را حل کنند اما هیچکدام موفق نشدند! سرانجام صاحبان کشتی تصمیم گرفتند مردی را که سالها تعمیر کار کشتی بود بیاورند... وی با جعبه ابزار بزرگی آمد و بلافاصله مشغول بررسی دقیق موتور کشتی شد. دو نفر از صاحبان کشتی نیز مشغول تماشای کار او بودند.

مرد از جعبه ابزارش آچار کوچکی بیرون آورد و با آن به آرامی ضربه ای به قسمتی از موتور زد. بلافاصله موتور شروع به کار کرد و درست شد. یک هفته بعد صورتحسابی ده هزار دلاری از آن مرد دریافت کردند. صاحب کشتی با عصبانیت فریاد زد : او واقعا هیچ کاری نکرد! ده هزار دلار برای چه میخواهد بگیرد؟ بنابر این از آن مرد خواستند ریز صورتحساب را برایشان ارسال کند؟ مرد تعمیر کار نیز صورتحساب را اینطور برایشان فرستاد : ضربه زدن با آچار : ۲دلار، تشخیص اینکه ضربه به کجا باید زده شود : ۹۹۹۸ دلار وذیل آن نیز نوشت:

 

تلاش کردن مهم است اما دانستن اینکه کجای زندگی باید تلاش کرد میتواند همه چیز را تغییر بدهد...

 

تشخیص درست، مسئله خیلی مهمی است. مثلا در مورد بیماری جسمی، وقتی دکتر نتواند درست تشخیص دهد شما از این دکتر به آن دکتر زمان را ازدست می‌دهید و دردتان درمان نمی‌یابد. اما یک تشخیص درست باعث می‌شود روند درمان هم بهتر و هم سریع‌تر طی شود. درباره مسائل روح و روان ما نیز همین مورد مصداق دارد:

 

در این همایش متوجه مسائلی می‌شوید که باعث خواهد شد از این پس در جای درستی تلاش کنید و در نتیجه تلاش‌های شما چندین برابر نتیجه مالی و معنوی دهد! و نهایتا درآمد و سطح رضایت شما شروع به افزایش خواهد کرد!

 

روش‌های ثبت نام:

1- بصورت آنلاین و از همین صفحه.

2- ثبت نام آفلاین. واریز مبلغ هزار تومان به شماره کارت:
6221-0610-5948-3166
به نام مرتضی رجب نیا
و ارسال نام و نام خانوادگی به شماره 09378610602.

 

راه‌های تماس:

شماره تلفن و فکس دفتر: ۸۷۷۶۱۸۲۵-۰۲۱

شماره پشتیبانی (هم تماس هم آیدی تلگرام): ۰۹۳۷۸۶۱۰۶۰۲

آیدی پشتیبانی در تلگرام@ertebatesabz_support

 

  

 

  

 

 

 

سخنرانان

مرتضی رجب نیا

مرتضی رجب نیا

روانکاو تحلیلی

برگزارکنندگان

ارتباط سبز

ارتباط سبز

ارتباط سبز اختصاصی‌ترین و جدیدترین مهارتهای خودشناسی و ارتباطی را آموزش می‌دهد.
شماره تلفن و فکس دفتر: ۸۷۷۶۱۸۲۵-۰۲۱
شماره پشتیبانی (هم تماس هم آیدی تلگرام): ۰۹۳۷۸۶۱۰۶۰۲
آیدی پشتیبانی در تلگرام: @ertebatesabz_supportسوالات متداول

ماشین خلق ثروت چیست؟
شما. شما، مهمترین چیز زندگی خود هستید. شاید تجربه کرده باشید که مدتی روی مسائل بیرونی کار می‌کنیم. مثلا یک برنامه می‌ریزیم با کلی انرژی و انگیزه، برای یادگیری یک ساز، زبان، کسب‌وکار، هدف مالی، ارتقای روابط و… چند هفته خوب پیش ‌می‌رویم اما کم کم دلسرد شده و باز شرایط به حالت قبل بازمی‌گردد. شاید بهتر باشد چندماهی از کار کردنِ مستقیم روی مسائل بیرونی دست بکشیم و روی «خودمان» کار کنیم. منظور از ثروت هر دارایی مادی و معنوی است که می‌تواند به احساس خوب و رضایت در ما منجر شود. وقتی خودمان را بالا بکشیم بصورت اتومات کسب‌وکار، روابط، شغل و همه جنبه‌های زندگی ما رشد می‌کند. و کم‌کم به ماشینی برای خلق هرگونه ثروت بدل می‌شویم.
چرا همایش ارزان است؟
این اولین همایش ما تحت برند ارتباط سبز است. هم به لحاظ رشد کسب‌و‌کار ما و هم به این لحاظ که عزیزان بیشتری بتوانند در برنامه شرکت کنند، مبلغ را بسیار پایین و تقریبا رایگان درنظر گرفته‌ایم.
آیا ارزان بودن به معنی این است که مطلب خاصی گفته نمی‌شود و یا سطح برنامه پایین است؟
خیر اصلا. همایش هم به لحاظ سخت‌افزاری در مکانی مناسب و با امکانات کامل و پذیرایی است هم به لحاظ محتوا، بسیار روی آن کار شده است و می‌تواند جرقه‌ای در ذهن شما زده و سرآغاز مسیری نو در زندگی شما باشد.
رمز اینترنتی بانکی ندارم. چگونه بصورت غیراینترنتی ثبت نام کنم؟
ثبت نام آفلاین. واریز مبلغ ۵هزار تومان به شماره کارت: ۶۲۲۱-۰۶۱۰-۵۹۴۸-۳۱۶۶ (شصت‌ودو بیست‌ویک، صفر ششصد و‌ ده، پنجاه‌و‌نه چهل‌و‌هشت، سی‌و‌یک شصت‌و‌شش ) به نام مرتضی رجب نیا و سپس نام و نام خانوادگی خود را ارسال کنید به شماره ۰۹۳۷۸۶۱۰۶۰۲٫

آدرس:تهران شریعتی، 50 متر بالاتر از سیدخندان، بن بست خندان، پلاک 8 واحد 2