مباحث کاربردی شبکه و فناوری‌های جدید (ویژه کارشناسان آی‌تی مدارس)

شروع:
پنج‌شنبه ۴ مهر ۹۸ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲ آبان ۹۸ ۱۳:۰۰
مباحث کاربردی شبکه و فناوری‌های جدید (ویژه کارشناسان آی‌تی مدارس)
برگزارکننده‌ی رویداد
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

چرا این دوره؟

نبود یک نیروی کارآمد و به روز در زمینه سخت‌افزار و شبکه کامپیوتری مساله مهم امروز خیلی از مدارس به خصوص مدارس دخترانه است. اغلب افرادی که به عنواهن متصدی یا مسئول سایت یا کارشناس فناوری اطلاعات در مدارس مشغول به کار هستند، بیشتر در جنبه‌های نرم‌افزاری خبره‌اند و معمولا از مهارت‌های سخت‌افزاری و پشتیبانی شبکه بی‌بهره هستند. به همین دلیل اکثر مدارس شبکه کامپیوتری ندارند و یا شبکه‌ بسیار قدیمی و ناکارآمدی دارند. اهمیت وجود شبکه هم برای مدرسه بر کسی پوشیده نیست! امروزه نه تنها نیاز است که مدارس یک سایت کامپیوتری قوی برای آموزش کامپیوتر و سایر دروس داشته باشند، بلکه لازم است سیستم‌های مدارس نیز برای اشتراک اطلاعات و منابعشان با یکدیگر شبکه شوند.

به همین منظور دوره‌ای را برای کارشناسان آ‌ی‌تی یا مسئولین فنی یا متصدیان سایت مدارس ( یا هر محیط دیگر، اما در این دوره بیشتر تاکید روی محیط‌های آموزشی می‌باشد.) و تمام افراد علاقه‌مند به این حوزه با آشنایی مقدماتی به مباحث، چرا که در این دوره قرار نیست از مباحث پایه و تئوری صحبت بشه و قرار هست به مسائل کاربردی پرداخته بشه.

ویژگی‌های این دوره:

این دوره متناسب با نیازهای کارشناسان آی‌تی مدارس و با توجه به نیاز ایشان به پشتیبانی شبکه و سایت کامپیوتری مدرسه طراحی شده است. در این دوره به موضوعات زیر پرداخته خواهد شد:

     مروری بر Network+

   مروری بر A+

     نگهداری و مدیریت شبکه

     نصب و به روز‌رسانی سخت‌افزارها و نرم‌افزارها در شبکه

      Troubleshooting شبکه

      دید کلی به windows server های جدید

      آشنایی با windows client های جدید

       بررسی و بکارگیری روش‌ها و راهکارهای مقابله با نفوذ و آلودگی های ویروسی

 

این دوره به درد چه کسانی می‌خورد؟

       کارشناسان آی‌تی،

        مسئولان انفورماتیک،

       متصدیان سایت کامپیوتری

       و همه افرادی علاقه‌مند به این حوزه  که آشنایی مقدماتی با شبکه دارند و به دنبال به روزرسانی خود در این زمینه هستند.

 

 

  این بهترین فرصت برای کسانی هست که قصد دارند در سمت‌های نامبرده مشغول به کار شوند، یا مشغول هستند و قصد دارند مروری بر مباحث داشته و به روز شوند.

آدرس:تهران فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار آیت اله کاشانی، نبش بلوار فردوس، پلاک 58، طبقه اول (بالای بانک مسکن)، مجتمع فنی روشنگر