کاور
سه‌شنبه ۱ مهر ساعت ۱۰:۳۰

متقاعدسازی و فروش سریع

  • از ۹,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات 

 

 

 

 

 

هزاران کتاب در زمینه فروش هست ولی چرا اکثر افراد با خوندن کتاب و حتی شرکت کردن در سمینارها  فروششون بیشتر نمیشه ؟

 

فکر میکنید دلیلش چیه ؟

 

خودتون چندتا کتاب در زمینه فروش خوندید؟  چندتا کلاس رفتید؟

نتیجش چی شد ؟  فروشتون بیشتر شد عایا ؟

 

من فکر میکنم فقط اطلاعاتتون بیشتر  شده  و چندتا تکنیک بیشتر یادگرفتید  اما حساب بانکی تون تغییر چندانی نکرده. درسته ؟

 

 

دلیل اینکه خیلی ها از دوره ها و کتاب های فروش نتیجه دلخواهشون رو نمیگیرند اینه که 1 – در ذهن خودشون یکسری موانع پنهانی دارند که تا اونا حل نشه ، فروش بیشتری نخواهند داشت. 2 – در ذهن مشتری هم موانعی هست که باعث میشه فروش به نتیجه نرسه.

 

اگه ذهن مشتری متقاعد بشه خودش پیش قدم میشه برای خرید از شما ، نیازی نیست شما بهش بفروشید  اما  کسی که باید ذهن مشتری رو متقاعد کنه شما هستید

 

شما اگه هزار تا تکنیک فروش هم یادبگیرید تا زمانی که این 2 تا موضوع برطرف نشه عدد های حساب بانکیتون بیشتر نمیشه و در نتیجه به خواسته هایی که دارید نمیرسید.

 

 

اصلا برای چی میخوای فروش بیشتری داشته باشی ؟

پول بیشتری به دست بیاری ؟  بعدش چی ؟ فرض کن الان همون مقدار پولی که مدنظرت هست رو با فروش به دست آوردی   با این پول میخوای چیکار کنی ؟

باید بدونی که برای چی میخوای بیشتر بفروشی  برای چی میخوای درآمد بیشتری داشته باشی

 

 

 

 

اولش میخواستم وقتی با دوستان بیرون میرم و همه تصمیم میگرن که بریم پیتزا بخوریم  پول پیتزا رو داشته باشم و جلوی بقیه خرد نشم. آخه چند سال پیش 1 بار با چند نفر از دوستان و چند نفر غریبه رفتیم یک پیتزافروشی معروف من پول کافی همراهم نبود. با این که گرسنه هم بودم  بهشون گفتم من تازه غذا خوردم  میل ندارم. شما بخورید. اونا پیتزاها رو نوش جان کردن و من هم فقط نگاهشون کردم. بغض گلومو گرفته بود ولی نمیتونستم گریه کنم.  تند تند آب میخوردم که این بغض معلوم نشه.  همونجا به خودم قول دادم که دیگه نباید تا آخر عمرم  همچین شرایطی رو تجربه کنم. هروقت وارد رستوران و غذاخوری شدم باید بهترین غذا رو سفارش بدم  بدون اینکه نگران پولش باشم.

 

بعد از اینکه پول خورد و خوراکم  خدا رو شکر درست شد  دغدغه دیگه ای اومد وسط ، باید پول لباس هایی که دوست داشتم بخرم رو میداشتم تا بتونم لباس های بهتری بپوشم.  (اینم حل شد )

 

دغدغه بعدی مسافرت هایی بود هر سال عید میرفتم ، یکی از سالها که پس انداز کافی نداشتم نتونستم با اکیپمون برم مسافرت. همین موضوع باعث شد از اون سال به بعد  همیشه برای مسافرت پس انداز جدا داشته باشم.  این دغدغه هم برطرف شد.

 

موضوع بعدی  هواپیما بود.  هروقت 1 شهر دیگه ای کاری داشتم یا کارگاه آموزشی برگزار میکردم  اغلب با اتوبوس میرفتم و چندین ساعت توو اتوبوس مینشستم و اذیت میشدم.  چون حاضر نبودم 600 هزار تومن پول رفت و برگشت با هواپیما رو بدم.  دوباره یک خواسته دیگه ای در من شکل گرفت ( سوار شدن به هواپیما )

یک هدف مالی برای خودم گذاشتم  و پاداش اون هدفم رو سوار شدن به هواپیما انتخاب کردم و  به این هدف هم رسیدم

دوباره دغدغه ها و هدف های بعدی به وجود اومدن و یکی یکی اونا رو هم برطرف کردم

چند مورد از دغدغه ها:

میخواستم آزادی زمانی داشته باشم و  وقتمو بذارم به کارهایی که علاقه دارم

میخواستم کنترل زندگیم دست خودم باشه ( درآمد – جایی که زندگی میکنم – اطرافیانم – و...)

ابزار و وسایل هایی که دوست دارم رو راحت تهیه کنم

به کسانی که دوسشون دارم با هدیه خوب خریدن خوشحالشون کنم و تاثیرگذار باشم

دیگه نذارم پدرم کار کنه

هر وقت هرکجا که دلم خواست سفر کنم

و یکسری خواسته های خصوصی ای که داشتم

 

 که همه اینا با 2 تا متقاعدسازی تبدیل به واقعیت شد. 1 – متقاعدسازی خودم  ( برطرف کردن موانع ذهنم برای رسیدن به خواسته هام )  2 – متقاعدسازی مخاطبانم

 

 

 و دغدغه اصلی الانم ، بعد از هدف های شخصی، اینه که به افرادی که شرایط مشابه گذشته منو دارند کمک کنم که اونا هم از این موانع دردناک عبور کنند و به خاطر نداشتن پول از خواسته هاشون فاصله نگیرند.

 

 

شما همییشه  مسئله و دغدغه خواهید داشت. مهم اینه که دغدغه تون این باشه که چطور پول قبض رو پرداخت کنید یا چطور ویلای بزرگتری بخرید.  مسئله اینه.

 

 

زجر آوره که یکی بخاطر نداشتن پول شما رو طرد کنه. ( همسرتون ، عشقتون، دوستاتون یا هرکس دیگه )

 

 

 

 

 

 

میشه مثال بزنی ؟

بله: مثال 1 - فرض کن میخوای وزنت رو کمتر کنی و هر روز 20 دقیقه ورزش کنی ( خواسته )

برای اینکه به این خواسته برسی و اندام ایده آل خودت رو داشته باشی  باید ذهن خودت رو متقاعد کنی که این کار ها رو انجام بده.  اگه ذهنت به درستی متقاعد نشه ، شما چند روز ورزش میکنید و بعد بیخیالش میشید. و تغییر خاصی در اندامتون نمی افته. ( چون نتونستید خودتون رو متقاعد کنید )

 

 

مثال 2 -  اگر مجرد هستید ، تصور کنید 1 فردی هست که بهش علاقه دارید و دوست دارید همسر آیندتون باشه ( خواسته ) اما طرف مقابل از این موضوع خبر نداره ، توو باغ نیست اصلا.  اگه متقاعدسازی رو خوب بلد باشی میتونی نظر طرف مقابل رو به سمت خودت جلب کنی و متقاعدش کنی که شما رو برای ازدواج انتخاب کنه.

 

مثال 3 – اگه متاهل هستی  و همسرتون به شما میگه بیا فردا بریم خونه مامانم اینا توو شمال . خیلی وقته جایی نرفتیم حوصله ام سر رفته.   اما شما 1 ساعت قبل، به دوستاتون قول دادید که فردا باهم باشید ( خواسته : دورهمی با دوستان )   متقاعدسازی اینجا به شما کمک میکنه که  همسرتون رو راضی کنید که فعلا شمال نرید و بمونه برای 1 روز دیگه. بدون اینکه همسرتون کوچکترین دلخوری از شما داشته باشه.

 

مثال 4 : میخوای درامدت رو بیشتر کنی تا ماشینی که دوست داری رو بخری  ( خواسته : ماشین جدید )  برای اینکه درآمدت رو بیشتر کنی  به 2 تا متقاعدسازی نیاز داری  1 -  متقاعدسازی خودت برای  عملی کردن این خواسته  2 – متقاعدسازی مشتری ها  برای کسب درامد بیشتر

 

 

 

خبر بد : خیلی ها در متقاعدسازی مهارت خوبی ندارند. به خاطر همین نمیتونند به خواسته هاشون برسند.

خبر خوب : خیلی ها در متقاعدسازی مهارت خوبی ندارند. و این فرصت خوبی برای شماست که از خیلی ها جلوتر بزنید.

 

 

کسی که مهارتش در متقاعدسازی خوب نیست  همیشه با این مسائل دست و پنجه نرم میکنه

 

چی بگم محصول منو بخره ؟

 

چطوری محصولم رو ارائه کنم.؟

 

وقتی مشتری ایراد میگیره چیکار کنم  ؟

 

وقتی مشتری تخفیف میخواد ؟ ( زیاد چونه میزنه )

 

وقتی قیمت رقیت کمتر از قیمت منه...

 

مشتری پول نداره

 

مشتری نیست

 

ای وای پول قبض این ماه زیاد اومده

 

دلار رفت بالا

 

رقیب زیاد شده 

 

بازار خراب شده 

 

و...

 

 

 

 

 

 

 

اگه میخوای راحتر از دیگران جواب بله بگیری و درآمدت رو بیشتر کنی تا از زندگیت لذت ببری  پیشنهاد میکنم که در این دوره شرکت کنی چون در این دوره شخصا در کنار شما خواهم بود تا به این هدف برسید.

 

 

متقاعدسازی فقط مربوط به پول درآوردن نیست.
هنگام خواستگاری  و مهریه

دوست شدن با غریبه ها 

انجام سریع کارهای اداری

تربیت فرزندان طوریکه همیشه به حرف شما گوش کنند

متقاعد کردن خانواده برای انجام یک کار

متقاعد کردن همسر برای رفتن به مسافرت

تبدیل جواب های نه به بله  در زمینه های مختلف

هنگام خرید و فروش  و مذاکره

بدون صف و نوبت کاری رو انجام دادن ( با رضایت همه افرادی که صف وایسادند. یعنی متقاعد میشن که نوبتشون رو بدن به شما )

اجرا کردن تصمیم های خودتون 

کار امروز رو به فردا موکول نکردن 

 و یا تغییر باور دیگران،  بدون آگاهی خودش

حتی بدون بلیط جایی رفتن : (۱ خاطره بگم از این موضوع :  ۱ بار کنسرتی میخواستم برم ولی بلیط کنسرت تموم شده بود.  فردی که دم در سالن بلیط ها رو میگرفت به من گفت بلیطتتون آقا ؟!  منم  با اعتماد به نفس گفتم  من علیزاده هستم. بعد گفت بله خوش اومدید بفرمایید.   منو نمیشناخت  ولی با طرز گفتن من  در ذهنش این طور پردازش شد که نباید از من بلیط بگیره . به همین راحتی ) این هم یک مدل متقاعدسازیه

 

 

 

در کل هر جا که به هر نحوی با یک نفر در ارتباط هستی، برای تاثیرگذاری بیشتر روی اون فرد به متقاعد سازی نیاز داری 

 

 

 

 

 

1 – اولا این دوره یک دوره نسبتا بلند مدت هست، یک همایش و سمینار یکی دو روزه نیست که شما یکسری اطلاعاتی دریافت کنید و برگردید خونه.  چند ماه باهم خواهیم بود.

 

2 – قبل از اینکه آموزش متقاعدسازی رو شروع کنیم اول روی موانع ذهنی شما کار میکنیم. . تا وقتی که موانع ذهنتون حل نشه هرچقدر آموزش ببینید نتیجه نمیگیرید

 

خبر خوب این دوره پشتیبانی و کوچینگ هم داره

خبر بد این دوره پشتیباین و کوچینگ هم داره و به همین دلیل  ظرفیت این دوره فقط 20 نفره

مهارت متقاعدسازی نیاز به تمرین داره، بخاطر همینه که افرادی که در هماییش های فروش شرکت میکنند نتیجه خاصی نمیگیرند چون فقط ترفند و تکنیک یاد میگیرند  ( یاد نمیگیرند ، آشنا میشن ). اما من در این دوره تمرین های کاربردی و عملی برای شما طراحی کردم که قراره کلی با هم تمرین کنیم

خودم شخصا تمرین ها و ایراد های شما رو بررسی میکنم تا در متقاعدسازی ماهر تر بشید

 

 

 

 

 

مهارت شما در زمینه متقاعدسازی و فروش  از اساتیدی که در ایوند دوره گذاشته اند بیشتر میشه  من این رو 100 درصد تضمین میکنم.

چون قراره باهم تمرین کنیم 

 

 

 

قبل از اینکه برای شرکت در این دوره تصمیمی بگیرید   چند تا فیلم رایکان براتون آماده کردم که برای دریافت این ویدئو ها  کافیه بلیط رایکان  رو تهیه کنید  تا  فیلم ها رو از تلگرام براتون بفرستم.

 

 

 

 

چه سرفصلهایی گفته میشه ؟

در حالت کلی 2 تا سرفصل بیشتر نداریم

1 – چطور ذهن خودمون رو متقاعد کنیم که تا وقتی که به هدفمون نرسیدیم تسلیم نشه

2 – چطور مخاطبمون رو متقاعد کنیم که به درخواست های ما جواب مثبت بده

 

ولی اگه میخوای بدونی چه مطالبی در دوره گفته میشه  نحوه آموزش به چه صورت هست ، فضای دوره به چه نحوی هست،  میتونی 2 جلسه اول دوره رو از بالا تهیه کنی و جواب همه سوالهاتو دریافت کنی.

 

به شما قول میدم همین 2 جلسه ارزشش از یک همایش 500 هزار تومنی بیشتره ، که فقط با 9 هزار تومن میتونید 2 جلسه اول رو دریافت کنید. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پول بیشتری از سایر اساتید میگیرم  ولی مهم اینه که شما رو به نتیجه میرسونم.

نتیجه چیه؟ نتیجه اینه که شما هم بتونید مشتری ها و مخاطب های خودتون رو متقاعد کنید که  به جای رقیب هاتون از محصولات  و خدمات شما استفاده کنند ( حتی اگه قیمت شما بیشتر از رقباست )  و درنتیجه رقم حساب بانکی شما روز به روز بیشتر بشه. تا بتونید به خواسته های مالی تون برسید.

شما فرد باهوشی هستید و میدونید که همین دوره برای من حد اقل 35 میلیون سود داره  ولی مهم نیست من چقدر سود میکنم. مهم اینه شما چقدر دوست دارید از کارتون پول بسازید و من کمکتون میکنم که به این هدف برسید.

 

 

 

 

 

 

 

 

  متاسفانه خیر

چرا؟ برای شرکت کردن در این دوره  هم شما باید منو تایید کنید  هم من شما رو.  چون قراره چند ماه باهم در ارتباط باشیم.  علاوه بر اون  یکسری تکنیک های ممنونه متقاعدسازی رو هم به شرکت کننده ها میگم که اگه  کسی با هدف نامناسبی وارد این دوره بشه ممکنه از این تکنیک ها سو استفاده بکنه.

 

سو استفاده یعنی چی ؟   یعنی در جهت کار های منفی هم میتونه راحت از طرف مقابل بله بگیره

پس چرا این تکنیک ها رو میگید؟  این تکنیک ها رو میگم که کسی با این ترفندها  شما رو بدون اینکه خودتون خبر داشته باشید متقاعد نکنه.

 

چطوری همدیگه رو تایید کنیم ؟

بلیط رایگان رو تهیه کنید  تا علاوه بر دریافت فایل های هدیه در مورد متقاعدسازی ، باهم گفتگویی در تلگرام داشته باشیم  هم شما مهارت منو آنالیز کنید هم من شما رو.  هم شما سوال هاتون رو بپرسید هم من و اگر به توافق رسیدیم که این دوره مناسب شماست اون موقع میتونید در این دوره شرکت کنید. پیشنهاد خوبیه ؟

 

 

 

 

 

 

 

 

1 – فروشنده ها  و بازاریاب ها

2 – صاحبان کسب و کار  و کارآفرینان

3 – افرادی که به طور مستقیم و غیر مستقیم با مشتری در ارتباط هستند.

4 – افرادی که میخواند یک متقاعدکننده نابغه باشند و طرف مقابل رو  راحت و سریع متقاعد کنند.

5 – افرادی که محصولاتی دارند ولی نمیتوانند به تعداد زیادی از محصولاتشون بفروشند

6 – افرادی که میخواهند موانع ذهنی شون برای فروش بیشتر و کسب درآمد بیشتر برطرف بشه

7 – افرادی که میخواهند روی دیگران تاثیر مثبتی بذارند و تاثیرگذار باشند

8 – بطور خلاصه اگه میخوای ذهن دیگران رو به سمت خواسته های خودت هدایت کنی این دوره دقیقا برای توست

 

 

 

دلیل اولش موانع ذهنی ای هست که در ذهنت نهادینه شده و تا زمانی که این موانع برطرف نشه  فروش شما بیشتر نخواهد شد.

نمیتوانی در ذهن مشتری نفوذ کنی

دقیق نمیدونی ذهن انسان  چرا در برابر متقاعد شدن مقاومت میکنه و  چطوری باید این مقاومت ذهن رو بشکنی

نمیدونی چطور روی ضمیرناخوداگاه مخاطبت تاثیر بذاری که  ناخوداگاه شما رو دوست داشته باشه و بهتون اعتماد کنه.

نمیدونی از هرکدوم از اصول و تکنیک متقاعدسازی در چه شرایطی و در چه زمانی استفاده کنی

دلیل اصلی خرید مشتری رو نمیدونی

می ترسی محصولت رو به افراد بیشتری معرفی کنی ( ترس از نه شنیدن - طرد شدن -  یا حتی مسخره شدن  و ... )

بدون اینکه گارد مشتری رو بشکنی  میخوای چیزی بهش بفروشی  و شکست میخوری

به جای کمک کردن به مشتری به فکر خودت هستی و به مشتری اهمیت نمیدی.

نمیدونی چطور به اعتراض ها و ایراد های مشتری پاسخ بدی که متقاعد بشه  و از شما خرید کنه. 

 

و کلی دلیل دیگه که در دوره مفصل با هم کار میکنیم که این  موانع رو برطرف کنید تا در هر شرایطی بیشتر بفروشی. و از راه فروش به مخاطبانتون خدمت کنی

 

 

 

 

 

این دوره بصورت غیر حضوری هست  تا شما هزینه رفت و آمد ندید  و فایل های دوره رو همیشه در موبایل یا لب تابتون داشته باشید

یک سایت اختصاصی برای این دوره طراحی شده که شما پس از ثبت نام وارد این سایت میشید و هر هفته جلسات دوره رو از سایت دانلود میکنید + تمرین های عملی مربوط به اون جلسه.

 

شما تمرین ها و کارهای عملی رو تا جلسه بعدی انجام میدید و نتیجه رو به من میگید  یا اگه  سوالی مشکلی براتون پیش اومد مطرح میکنید تا در جلسه بعدی در مورد اون موضوع هم باهم بحث کنیم تا جواب سوالتون رو کامل بگیرید. و هیچ مشکلی براتون به وجود نیاد.

 

خودم شخصا تمرین های شما رو بررسی و پیگیری میکنم که ایرادی در اجرای آموزش ها نداشته باشید  و دوره کاملا تعاملی خواهد بود.

 

هدفمون اینه که شما راحت بتونی ذهن خودت و ذهن مخاطبانت رو متقاعد کنی که حرف شما رو بپذیرند و محصول یا خدماتت رو بخرند  ( یعنی ذهنشون رو هدایت کنی به سمت چیزی که تو میخوای ) و شما تا زمانی که به این نتیجه نرسید  من رهاتون نمیکنم.

 

شما با شرکت کردن در این دوره بصورت مجانی میتونید از خدمات کوچینگ هم استفاده کنید.

اگه کسی خارج از این دوره بخواهد از کوچینگ من استفاده کنه  برای 3 ماه کوچینگ باید 5 میلیون بابت این خدمات پول بده  اما شما رایگان از این خدمات استفاده خواهید کرد.

 

 

شهریه دوره چقدره ؟ 
شما قراره بابت ۳ ماه آموزش کاربردی فروش و متقاعدسازی ( به ارزش بیش از ۲۰ میلیون )  ۳ ماه کوچینگ و پرسش و پاسخ ( به ارزش ۵ میلیون )  ۶ ماه پشتیبانی توسط شخص خودم ( به ارزش زمانی که از سهم زندگی خودم کم میکنم  برای رفع اشکالات شما میذارم ) فقط و فقط ۱ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان پرداخت کنید و وارد این دوره بشید 

 

 
چه تضمینی میکنید که این دوره باعث میشه فروش من بیشتر بشه ؟ 
با حرف زدن نمیشه چیزی رو تضمین کرد. برای اینکه نتیجه بخش بودن این دوره رو در عمل ببینید  شما میتونید در دوره ثبت نام کنید و تا ۳۰ روز  فرصت دارید که تصمیم بگیرید این دوره رو ادامه میدید یا نه.  اگه تصمیمتون این بود که دیگه دوره رو ادامه نمیدید میتویند از دوره انصراف بدید و مبلغ پرداختی خودتون رو پس بگیرید

 

باز هم سوال دارید؟ 

سوال خودتون رو از طریق تلگرام میتونید بپرسید 

09368723737

 

 

 

 

 

متشکرم که با دقت مطالب رو خوندید.  پیشنهاد میکنم اگر مستقیم یا غیرمستقیم در کار فروش و متقاعدسازی هستید بلیط رایگان رو تهیه کنید و هدایای خودتون رو دریافت کنید.

 

امیدوارم همیشه لبتون خندون باشه.

 

 

 

مدرس دوره

یوسف علیزاده
یوسف علیزاده

آدرس

تهران آدرس:تهران خیابان ولیعصر - ابتدای خیابان مطهری - آموزشگاه ادبا

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

یوسف علیزاده

رویداد های برگزارشده۱۳
رویداد های فعال۱
  • شروع: سه‌شنبه ۱ مهر ساعت ۱۰:۳۰
  • پایان: چهارشنبه ۱ اردیبهشت ساعت ۲۱:۰۰
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است