کاور
شنبه ۲۵ آبان ساعت ۰۸:۰۰

آزمون های سراسری و مجازی برای اخذ گواهینامه بیزینس کوچینگ منطبق با مدل 7 خوان کارآفرینی

  • رایگان
  • آنلاین
  • کارآفرینی
تهیه بلیت برای این رویداد از روز چهارشنبه ۱۸ دی ساعت ۰۰:۰۰ تا روز جمعه ۹ اسفند ساعت ۱۸:۰۰ امکان‌پذیر است.

بیزینس کوچینگ چیست ؟ ویک کوچ بیزینس کوچینگ چه وظایفی به عهده دارد ؟


 

اگر شما یک کسب و کار کوچک داشته باشید یا این که به فکر تاسیس یک کسب وکار بزرگ  باشید، در هر دو حالت نباید از مزایای کوچینگ کسب و کار غافل شوید. راه اندازی یک کسب و کار اغلب به عنوان کاری فردی تلقی می گردد، با این وجود، مانند اکثر موارد زندگی، داشتن یک مربی باتجربه که بتوانید به او تکیه کنید، بسیار ضروری است. کوچینگ کسب و کار، با ارزش ترین منبع برای صاحبان کسب و کار به حساب می آیدتا در مسیر ساخت امپراتوری کارآفرینی خود ، از یک راه بلد استفاده نموده وخطرات اشتیاهات خود را کاهش بدهند .
بیشتر صاحبان کسب و کارها به دنبال مشاوره در حوزه ای هستند که بشود با کمترین میزان تخصیص منابع، بیشترین رشد را برای شرکت خود به ارمغان بیاورند.  اما نکته مهم اینجاست که هر کسب و کار برای خود منحصر به فرد است و توصیه های عمومی افراد صاحب نظر به سختی می توانند در کسب و کار شما موثر واقع گردند.

خوشبختانه امروزه خدمت ویژه ای به نام کوچینگ کسب وکاریا بیزینس کوچینگ توسط هاب کارآفرینی ایران ودر قالب یک مدل کاملا ایرانی وبومی  برای  راهنمایی وهدایت کسب و کارها وجود دارد که صاحبان کسب و کارها می توانند به راحتی توصیه های مربوط به  کسب و کار خود را از کوچ یا کوچر خود دریافت نموده وبراساس آنها عمل کنند . 

 

کوچینگ چیست؟
کوچینگ یک رابطه‌ی حمایتی و دو طرفه است که در آن مربی یا کوچ به کوچی یا کوچ شونده کمک می‌کند تا با تمرکز بر هدف انتخاب شده به نتایج مورد نظر دست پیدا کند.کوچینگ علاوه بر مهارت می‌تواند یک فلسفه و نگرش در کار و زندگی باشد. افرادی که مهارت‌های کوچینگ را می‌آموزند بر بدست آوردن نتایج تمرکز می‌کنند، خوب گوش می‌کنند و بسیار زیاد پرسش می‌کنند. این افراد در محیط کار خود و یا حتی در زندگی شخصی به دیگران کمک می‌کنند تا به نتایج دلخواه‌ برسند و از این طریق اهداف کسب و کار یا اهداف مشترک زندگی شخصی محقق شود.
فرآیند کوچینگ فرآیند جالبی است به این دلیل که همزمان که فرد در نقش مربی به دیگر افراد کمک می‌کند، بر توسعه‌ی شایستگی‌های خود هم سرمایه‌گذاری کرده است. به‌همین دلیل کوچینگ نه‌تنها درباره‌ی آدم‌های دیگر است بلکه درباره‌ی خود شما و موفق شدن‌‌تان است.

بیزینس کوچینگ یا کوچینگ  کسب و کار چیست؟
افرادی که کار کوچینگ کسب و کار را انجام می دهند عموما افراد کارآفرین یا صاحبان باتجربه ی کسب و کارها هستند که قصد دارند تا دانش و تجربه خود را در راه رشد و توسعه ی دیگر کسب و کارها به کار ببرند.بیزنیس کوچرها به افرادی که مایلند کسب وکاری برای خود ایجاد نموده ویا آنرا توسعه دهند کمک می کنند تا در این زمینه موفق شوند .
در حال حاضر ، شغل بیزینس کوچینگ ، یکی از مشاغل پردرآمد وپر پرستیژدرآمریکا واروپا بوده ودر حال حاضردرایران افرادی که در این شغل سرامد هستند حداقل ماهی 20 میلیون تومان درآمد داشته وعملا می توانند توانمندی ها واستعدادهای خود را توسعه بدهند .

مدل 7 خوان کارآفرینی چیست ؟ 

مدل 7 خوان کارآفرینی که برای اولین بار ودر سال 1395 توسط آقای دکتر حیدرامیران رئیس هیات مدیره هاب کارآفرینی طراحی وبه اکوسیستم کارآفرینی کشور عرضه شده است ، یک مدل کاملا ایرانی وبومی است که ضمن درنظر گرفتن واقعیات اقتصاد ایران با در هم آمیختن عناصرفضای کسب وکار ایران ، درپی کسب حداکثر نتیجه از اقدامات کارآفرینانه ی کارآفرینان ایرانی است .

چرابایددراین آزمون شرکت کنید ؟ 

با حضوردراین آزمون وبه دست آوردن گواهینامه مربوطه ، شما ضمن برخورداری از امتیازات مطروحه درزیر ، می توانید  با فعالیت دراین حوزه  ، عملا صاحب یک شغل با پرستیژ وپر طرفدار در کشور شوید .

این آزمون ضمن محک زدن توانمندی های شما در حوزه ی بیزینس کوچینگ ، عملا فرصتی بسیار عالی را برای شما فراهم می آوردتا به شبکه ای وسیه از بیزینس کوچرهای ایرانی بپیوندید .

 اطلاعات تکمیلی دراین زمینه  ومطالب مرتبط با مدل 7 خوان کارآفرینی را می توانید در لینک های  زیر مشاهده کنید : 

https://evnd.co/1XFYU
https://evnd.co/a0M6J
https://evnd.co/LVD9v
https://evnd.co/6b0Gb
https://evnd.co/ZDnbQ
https://evnd.co/qTqEa

آزمون مجازی برای اخذ گواهینامه بیزینس کوچینگ منطبق با مدل 7 خوان کارآفرینی است که اولین بار توسط آقای دکتر حیدرامیران طراحی وبه جامعه ی کارآفرینی کشور معرفی شده است .با شرکت دراین آزمون شما می توانید در فهرست کوچ های مورد تایید هاب کارآفرینی ایران قرار گرفته وازاین طریق مورد شناسایی مخاطبین خود قرار بگیرید .اسامی برخی از کوچ های مورد تایید هاب کارآفرینی ایران را می توان در لینک زیر مشاهده نمود .(لازم به یادآوری است که این لیست به طور مرتب به روز می شود)

https://evnd.co/pfOfq

وبه این ترتیب شما عملا به جماعه ی بزرگی از مشتریان کسب وکار مرتبط خواهید شد .

 

 


نحوه ی برگزاری آزمون های سراسری ومجازی برای اخذگواهینامه بیزینس کوچینگهاب کارآفرینی ایران ، به عنوان طراح مدل ایرانی بیزینس کوچینگ یا  7 خوان کارآفرینی ، در پی توسعه وتعمیق این فرهنگ در میان اقشار جامعه ، در پی استقبال کارآفرینان ومشتاقان کارآفرینی کشور به موضوع بیزینس کوچینگ ،مجموعه آزمون های  سراسری ومکاتبه ای برای اخذ گواهینامه بیزینس کوچینگ (منطبق بامدل 7 خوان کارآفرینی)راباهدف شناسایی استعدادهای کارآفرینی دراین حوزه برگزار می نماید تا از این طریق شبکه ای از کوچ های توانمندرا به جامعه ی کارآفرینی کشور معرفی نماید .

نحوه ی انجام آزمون ها :

شما فقط یکبار لازم است براساس فرصت وتمایل خود درآزمون های معرفی شده وبراساس تاریخ هریک از آنها شرکت نموده وبا تهیه بلیت مربوطه دراین آزمون شرکت نمایید .بنابرین ، با توجه به تمایل خود یکی از تاریخ های اعلام شده در این صفحه را انتخاب وبراساس تمایل خود یکی از بلیت های زودهنگام ، عادی ودیرهنگام شرکت درآن آزمون را انتخاب نمایید .

1-    این آزمون به صورت سراسری وکشوری  وبه صورت مجازی برگزار می گردد.

2-    سئوالات آزمون (شامل سئوالات تستی وتشریحی ) در ساعت 18 روز برگزاری از طریق ایمیل برای شما ارسال و زیر و راس ساعت 20 فرصت شما برای پاسخ به آن تمام می شود .

ضمنا لینک آزمون از طریق ایمیل نیز برای شما ارسال می شود .

3-    برآی آن دسته از افرادی که موفق شوند حداقل 70% از سئوالات را درست پاسخ داده ودر آزمون شفاهی موفق شوند ، گواهینامه سطح 1 بیزینس کوچینگ صادر می شود .

4-    صدور گواهینامه توسط هاب کارآفرینی ایران و گروه مشاورین کارآفرین انجام می شود .

5-    سئوالات آزمون برای همه ی افرادی که دراین آزمون شرکت می کنند یکسان می باشد ومنابع آن عبارتنداز: 

- کتاب غول هاهم شکست می خورند-چاپ انتشارات امیران 

- کتاب راهنمای گام به گام کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار 

- مجموعه فیلم های آموزشی در زمینه کارآفرینی وکسب وکار که در لینک زیر می توانید به آنها دسترسی داشته باشید : 

https://evnd.co/1cC5s

https://evnd.co/VxscF

6-     برای افرادی که دراین آزمون شرکت نموده وهزینه ی آنرا پرداخت نمایند ، منابع آزمون به صورت رایگان وبه صورت الکترونیکی و انحصارا از طریق ایمیل /تلگرام/واتس آپ ارسال می شود .

7-    همه ی شرکت کنندگان می بایست در یک وبینار آموزشی  اختصاصی ورایگان  که برای رفاه حال شرکت کنندگان در دونوبت وبا سخنرانی آقای دکترحیدرامیران تکرار وزمان وساعت آن به صورت اختصاصی تعیین ومتعاقبا اعلام می گردد،  شرکت نمایند .

8-    گواهینامه ی افرادی که حد نصاب امتیاز را کسب کرده اند،  حداکثر یک هفته پس از برگزاری آزمون از طریق پست به آدرس اعلام شده توسط  ایشان ، ارسال می شود .

9-    تنها مرجع تایید صلاحیت افراد شرکت کننده برای اخذ گواهینامه ، هاب کارآفرینی ایران وگروه مشاورین کارآفرین می باشند .

10-                        ثبت نام دراین آزمون هیچگونه حقی برای دریافت گواهینامه  مربوطه برای شما ایجاد نکرده ودر صورت عدم تایید فردشرکت کننده برای دریافت گواهینامه ، ایشان حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت ووجه واریز شده مسترد نخواهد شد وثبت نام وخرید بلیت توسط  داوطلبین به منزله ی پذیرش آن توسط شرکت کنندگان می باشد .


نمونه گواهینامه بیزینس کوچینگ که پس از برگزاری آزمون ودرصورت قبولی برای افراد شرکت کننده صادر خواهد شدمعرفی منابع آزمون (نیازی به خریداین منابع نیست وپس از ثبت نام ، این منابع به صورت الکترونیکی برای شما ایمیل ، واتس اپ ویا تلگرام خواهندشد)


منابع این آزمون عبارتنداز : 

1- کتاب غول ها هم شکست می خورند (مولف دکترحیدرامیران-  چاپ انتشارات امیران - 1397 )

 

2- کتاب راهنمای گام به گام کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار

3- مجموعه فیلم های آموزشی دکتر امیران  در زمینه  بیزینس کوچینگ 
یادآوری مهم : این منابع پس از ثبت نام وخرید بلیت برای شما ایمیل /واتس آپ ویا تلگرام خواهد شد .

لطفا پس از خرید بلیت موضوع را از طریق آیدی تلگرامی وشماره تلفن اعلام شده در زیر فوری به ما اطلاع بدهید : 

@kscgroup

02122041812

02122059814


امتیازات در نظر گرفته شده برای افراد شرکت کننده دراین آزمون


 

برای شرکت کنندگان دراین آزمون امتیازات زیر در نظر گرفته شده است : 

یادآوری :امتیازات  معرفی شده در زیر بنا به تشخیص ونظر هاب کارآفرینی ایران  وبراساس شایستگی عملی واجرایی اثبات شده افراد به ایشان تعلق می گیرد واز این نظر تعهدی متوجه هاب کارآفرینی ایران نیست .

افرادی که در این آزمون شرکت می کنند ، عملا ضمن قرارگرفتن در شبکه ی کوچ های مورد تایید هاب کارآفرینی ایران از طرق مختلف به متقاضیان دریافت خدمات  بیزینس کوچینگ هاب کارآفرینی ایران معرفی می شوند .

1- امکان استفاده از این افراد به عنوان بیزینس کوچ در پروژه های بیزینس کوچینگ هاب کارآفرینی ایران 

2- امکان حضور در آزمون های سطوج بالاتربا تخفیف حداقل 30% 

3- اولویت در دریافت نمایندگی هاب کارآفرینی ایران در شهرستان ها 

4- اولویت معرفی مشتریان بیزینس کوچینگ هاب کارآفرینی ایران به این افراد 

5- دعوت به مراسم ها وهمایش های هاب کارآفرینی ایران با حداقل 50% تخفیف 

6- حضوردر شبکه کوچ های مورد تایید هاب کارآفرینی ایران وتبادل اطلاعات ودانش دراین زمینه 

7- امکان معرفی توانمندی ها ومهارت های این افراد به مشتریان هاب کارآفرینی ایران 

8- حضور در صفحه ی اینترنتی  معرفی کوچ های مورد تایید هاب کارآفرینی ایران در زمینه بیزینس کوچینگ 


برنامه شرکت در آزمون های مستمر سراسری و مجازی برای اخذ گواهینامه بیزینس کوچینگ منطبق با مدل 7 خوان کارآفرینی تا پایان سال 1399


 

 

 آزمون های  شناسایی وانتخاب بیزینس کوچ های مورد تایید هاب کارآفرینی ایران  در تاریخ  های اعلام شده در زیر بین ساعت 18 تا 20  و به صورت مجازی واز طریق  ارسال  ایمیل  ویا از طرق  زیر انجام می شود : 

1- مراجعه داوطلبین در کانال تلگرامی زیر:
@bizzcoaching
2-  باز کردن لینک گوگل فرم 

3- پاسخ به سئوالات 

4- ارسال یا submit  فرم 
 یادآوری مهم :

نمره ی آزمون بلافاصله به اطلاع شما خواهد رسید .

5- پس از اعلام نتایج آزمون ، کلیه  افرادی که حداقل 70%  امتیاز آزمون را کسب نموده باشند ، به طور خصوصی برای حضور دردو وبینار اختصاصی که توسط جناب آقای دکتر حیدرامیران برگزار خواهد شد،  دعوت خواهند شد .

دراین دو وبینار ، افراد فوق با مبانی واصول ومراحل ارایه خدمات  بیزینس  کوچینگ براساس مدل 7 خوان کارآفرینی آشنا خواهند شد .

یادآوری : حضور همه ی افراد پذیرقته شده دراین دو وبینار اختصاصی جهت دریافت گواهینامه ضروری است .


برنامه زمانبندی برگزاری آزمون مستمردر طول سال 1398 

لطفا براساس تمایل وفرصت خود ، یکی از تاریخ ها را انتخاب وبا خرید بلیت آن دراین آزمون شرکت نمایید .

برگزاری سومین آزمون در تاریخ 98/9/15

 

برگزاری چهارمین آزمون در تاریخ 98/10/13


برگزاری پنجمین آزمون در تاریخ 98/11/11


برگزاری ششمین آزمون در تاریخ 98/12/9


برگزاری هفتمین آزمون در تاریخ 98/12/23


آشنایی با مدل 7 خوان کارآفرینی وعناصرآن


کارآفرینی  در 7 خوان

خوان اول : نگاهی به اصول ومبانی کارآفرینی  و مراحل راه اندازی امپراتوری کارآفرینی

خوان دوم : تشخیص فرصت های کارآفرینی وراه های پیداکردن یک موضوع برای راه اندازی کسب وکار کوچک

خوان سوم : مدیریت راه اندازی و روش های تامین مالی  وسرمایه گذاری برای کسب وکار های کوچک

خوان چهارم : آشنایی با روش های تامین منابع غیر مالی (از جمله نیروی انسانی )برای راه اندازی کسب وکار

خوان پنجم : آشنایی با مهارتهای راه اندازی ومدیریت کسب وکارهای کوچک

خوان ششم : آشنایی با مهارت های فروش وبازاریابی  وتبلیغات درفضای واقعی ومجازی وراه های جذب وحفظ مشتری

خوان هفتم : فضای مجازی آوردگاه جدید امپراتوران کارآفرینی - آشنایی با تجارت الکترونیک و پول مجازی  وفرصت های موجود درآن برای کسب وکارهای کوچک

برگزارکنندگان

زمان‌بندی برگزاری آزمون ها

زمان بندی برگزاری آزمون ها به شرح زیر می باشد :
عنوانشروعپایان
تاریخ برگزاری آزمون سوم ساعت ۱۸ روز ۹۸/۹/۱۵ساعت ۲۰ روز ۹۸/۹/۱۵

حامیان

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

سوالات متداول

منابع ومآخذ مورد نیاز جهت شرکت دراین آزمون چیست ؟
برای در این آزمون مطالعه منابع ومراجع اعلام شده کفایت می کند .
آیا می توانم به صورت حضوری امتحان بدهم ؟
خیر، این آزمون به صورت مجازی وبرای کلیه داوطلبین در کل کشور برگزار می شود وبه صورت مجازی می باشد .
نحوه ی حضوردر این آزمون چگونه است ؟
برای حضوردراین آزمون ، یک لینک آزمون از طریق گوگل فرم به ایمیل شما ارسال می شود که با کلیک بر روی آن مستقیما به صفحه ی آزمون هدایت شده وپاسخ های خود را وارد وسپس فرم تکمیل شده را برای ما ارسال می کنید .
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر- لطفا هنگام ثبت نام دقت لازم را به عمل آورید؟
آیا اخذ این گواهینامه می تواند دربه دست آوردن یک شغل مناسب در زمینه بیزینس کوچینگ به من کمک کند ؟
یکی از شغل های پرددرآمد امروزی شغل بیزینس کوچینگ است که دراین زمینه هاب کارآفرینی ایران کمک ها ومساعدت های لازم را به شما خواهد نمود .

برگزار‌کننده

آواتار

هاب کارآفرینی ایران

  معرفی مختصر (اهداف) هاب کارآفرینی ایران هاب کارآفرینی ایران که درسال 1395 و با مدیریت آقای دکتر حیدرامیران تشکیل گردیده است ، تسهیل گر وراهنمای کسب وکارهای ایرانی در مسیر موفقیت است. هاب کارآفرینی ایران به عنوان یک سازمان خصوصی ، در پی تسهیل وساده

رویداد های برگزارشده۱۳۳
رویداد های فعال۶۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر
  • شروع: شنبه ۲۵ آبان ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۹:۰۰
رویداد آنلاین است.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم